Akcesoria

Akcesoria do baterii to dział, w którym znaleźć można produkty niezbędne do instalacji wszelkiego rodzaju baterii, a także części zamienne do nich, jeżeli któryś zostałby uszkodzony. Dzięki temu jeżeli dojdzie do awarii, można ją naprawić samodzielnie, bez konieczności korzystania z pomocy hydraulika. W ten sposób przedłuża się żywotność swojej baterii. Wiąże się to z oszczędnością pieniędzy. Produkty Mexen to baterie umywalkowe, wannowe, prysznicowe, bidetowe i kuchenne. Słowem jest to bardzo szeroki zbiór różnego typu produktów o prostszej i bardziej skomplikowanej budowie. W sklepie systematycznie pojawiają się nowe elementy wymienne, które pomagają w jeszcze lepszym wykorzystaniu możliwości swojej baterii. Naprawdę warto jest się z nimi zapoznać. Dbamy o swoich klientów i staramy się, żeby mieli oni jak najlepszy dostęp do części bazowych i uzupełniających. Dzięki nam Twoja łazienka albo kuchnia mogą zyskać drugie życie niewielkim kosztem.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Perlatory i głowice

Szukasz w pełni funkcjonalnej armatury łazienkowej i kuchennej? W takim razie musisz koniecznie wyposażyć ją w odpowiednie akcesoria. Perlatory to niewielkie elementy do montażu na bateriach wszystkich typów. W prosty sposób sprawiają one, że płynący z kranu strumień ma w sobie więcej powietrza. Pozwala to zmniejszyć zużycie wody. Taki element można samodzielnie zainstalować na baterii. Częścią baterii, która stosunkowo często ulega awarii, jest głowica. Nie ma w tym niczego dziwnego, w końcu to ona najwięcej pracuje. Z tego powodu warto zawczasu zakupić dopasowaną do baterii głowicę ceramiczną. W razie awarii oo montażu przywróci ona jej pełną funkcjonalność. Sama wymiana takich elementów jest bardzo prosta.

Inne akcesoria do baterii

Akcesoria do baterii mogą być bardzo różne. Wśród nich znajdują się także elementy montażowe, których zadaniem jest poprawienie walorów estetycznych baterii. W przypadku baterii montowanej na ścianie, zwłaszcza jeżeli konieczność jej wymiany zachodzi w momencie remontu starej łazienki, okazać się może, że otwory ścienne są nieestetyczne. W celu ich zakrycia stosuje się rozety montażowe. To drobny element, który jednak w znaczący sposób wpływa na efekt przeprowadzonego remontu. Wśród akcesoriów są także różnego typu przedmioty do montażu baterii, takie jak dodatkowe wężyki albo zestawy mocujące do baterii, szczególnie nablatowych. Dzięki nim świeżo zakupiona bateria będzie sztywno osadzona na zlewie lub umywalce i z pewnością nic nie będzie się ruszać. To ważne chociażby wówczas, kiedy dobierasz ceramikę Mexen do zlewów i umywalek innych marek. W osobnym dziale znaleźć można także wylewki do baterii istotne z uwagi na dopasowanie baterii do konkretnego zlewu. Ich różny kształt sprawia, że to kolejne akcesorium, w które warto się zaopatrzyć.