Zestawy baterii

Zestawy baterii Mexen to produkty, które pochodzą z jednej linii. Dzięki nim Twoja łazienka będzie wyglądać spójnie. W skład takich zestawów wchodzić mogą różne produkty - najczęściej jest to bateria umywalkowa oraz wannowo-prysznicowa wraz ze słuchawką prysznicową. To szczególnie popularne rozwiązanie do niedużych łazienek, których właściciele obawiają się nadmiernego chaosu. Zakup całego zestawu baterii pozwala sporo zaoszczędzić, nie rezygnując z wysokiej jakości produktów Mexen. Oczywiście decydując się na zestaw, trzeba dokładnie sprawdzić, jakiego rodzaju umywalkę oraz wannę lub prysznic się posiada, żeby produkty były ze sobą kompatybilne. Nie ma tego problemu, jeżeli zdecydujesz się na zakup wszystkich produktów Mexen. Wówczas wiesz, do jakich modeli dopasowana jest dana część armatury. Baterie w zestawach są różne - znajdzie się wśród nich armatura przeznaczona do montażu stojącego i naściennego. Na pewno uda Ci się wybrać zestaw idealnie dopasowany do Twoich indywidualnych preferencji.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Proste sposoby na duże zakupy

Remont lub urządzanie własnej łazienki oznacza dużo pracy. Trzeba wybrać takie elementy jak kafelki ścienne i podłogowe, ceramikę łazienkową, zadbać o oświetlenie i miejsce do przechowywania. Oznacza to konieczność dobrania do siebie wielu różnorodnych elementów. Dlatego świetny wyborem są zakupy w sklepie, w którym dostaniesz wszystko, co będzie niezbędne w Twojej łazience. Dostępne w naszym sklepie zestawy baterii składają się z kilku elementów. W ten sposób masz pewność, że zakupiona bateria umywalkowa oraz wannowa pochodzić będą z jednej linii, a umieszczone niedaleko od siebie będą się spójnie prezentować. Nie ryzykuj, że kształt bądź odcień zakupionych baterii nie będzie idealnie dopasowany. Zadbaj o to, by wystrój Twojej nowej łazienki był dopięty na ostatni guzik.

W zestawie taniej i pewniej

Zestaw baterii to także atrakcyjniejsza cena. Jeżeli kupisz elementy w komplecie, zakup będzie nieco tańszy. W Mexen znajdziesz zarówno propozycje utrzymane w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Oferujemy również wszystkie niezbędne części montażowe takie jak wężyki i uszczelki. Teraz wybór jest prosty - po prostu wybierasz jeden wzór, który podoba Ci się najbardziej oraz pozostałe elementy z tej samej serii. W ten sposób swoje zamówienie otrzymasz ekspresowo, w jednej paczce. Koniecznie zwróć uwagę na to, że niektóre z naszych baterii mają ponadprogramowe funkcje, takie jak termostat do ustawiania stałej temperatury wody albo perlator do jej napowietrzania. Wszystko, aby baterie jak najlepiej sprawdziły się właśnie w Twojej łazience. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w niej coś dla siebie niezależnie od tego, w jakim stylu zaaranżowana zostanie Twoja nowa łazienka.