Brodziki kwadratowe

Brodziki kwadratowe mają cztery boki takiej samej długości. Dzięki temu doskonale pasują nawet do niewielkich wnęk. Wśród nich są także brodziki slim pasujące do łazienek w kawalerkach lub dodatkowych toalet dla gości. Do brodzika można dobrać szklaną kabinę o minimalistycznej konstrukcji. Brodziki kwadratowe Mexen są wytwarzane z akrylu sanitarnego. Jest to materiał odporny na zarysowania i odkształcenie, a także estetyczny, dzięki czemu doda klasy każdej łazience. Brodziki mają wzmacniany spód. Takie rozwiązanie powoduje, że nie uginają się pod ciężarem korzystających z nich osób. Cała konstrukcja pozostaje stabilna, nie dochodzi do pękania silikonu. W zestawie z brodzikiem znajduje się również chromowany korek umożliwiający całkowite zamknięcie odpływu.

Filtruj

Szerokość

70 cm - 100 cm
cm
cm

Wysokość całkowita

5 cm - 14 cm
cm
cm

Głębokość

1 cm - 4 cm
cm
cm

Materiał

Syfon w komplecie

Cena

15,00 zł - 285,00 zł

Dobry wybór do niewielkich wnętrz

Płaski brodzik o głębokości maksymalnie 1,5 centymetra to wygodne rozwiązanie do każdego domu. Podczas wchodzenia do niego nie ma obaw o poślizgnięcie się, ponieważ powierzchnia jest lekko chropowata i nie sprzyja zatrzymywaniu się wody. Dodatkowo taka grubość nie stawia bariery architektonicznej przed osobami mającymi problemy ze sprawnością ruchową, które nie byłyby w stanie wejść do wanny albo głębokiego prysznica. W razie potrzeby w środku znaleźć się może miejsce na dodatkowe siedzisko, które pozwoli na branie prysznica na siedząco. Brodziki niskie wyglądają nowocześnie, a sama łazienka zyskuje dzięki nim więcej przestrzeni. Odpływ ma dużą średnicę, dzięki czemu woda po kąpieli szybko spływa z brodzika. Nieduży spadek jest niewyczuwalny dla ludzkich stóp, ale pozwala na pozbycie się wszelkich zastojów wody. Propozycje w kolorze czarnym lub białym umożliwią eksperymentowanie z wystrojem swojej łazienki.

Prosta dbałość o idealną czystość

Brodziki Mexen poza dobrą jakością zwracają także uwagę swoją rozsądną ceną. To wybór dla osób, których budżet nie jest nieograniczony, a jednocześnie boją się produktów pochodzących od nieznanych firm. W tym przypadku na sam brodzik dostaniesz dwa lata gwarancji, a podobny lub nawet dłuższy okres dotyczy innych elementów natrysku. W przypadku akrylu sanitarnego bardzo istotny jest fakt, że zarówno ten w kolorze białym, jak i czarnym, nie wyglądają źle po upływie pewnego czasu. Biel nie staje się żółta, a na czarnym materiale nie pojawiają się białe osady. Jest to istotna kwestia dla każdego, kto pragnie utrzymać w swojej łazience nieskazitelny porządek. Dodatkowo brodziki kwadratowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby na ich powierzchni było jak najmniej zakamarków. To właśnie tam gromadzą się nieczystości, które później trudno jest doszorować. Ich brak oznacza możliwość umycia całego prysznica tylko przy użyciu ścierki oraz delikatnego detergentu. Można w tym celu zastosować także urządzenie parowe.