Akcesoria

Żadna ceramika łazienkowa nie może obejść się bez dodatkowych akcesoriów. Są one odpowiedzialne przede wszystkim za prawidłowy montaż danego produktu, chociaż na tym nie kończą się ich funkcje. Dobierając akcesoria Mexen, masz pewność, że będą one idealnie dopasowane do produktów naszej marki. Uszczelka w formie maty wygłuszającej została stworzona z myślą o użytkownikach bidetów oraz misek WC. W ten sposób wykonywana jest izolacja akustyczna ceramiki wieszanej na ścianie. Tym samym korzystanie z toalety jest bardzo ciche. W kategorii akcesoriów znaleźć można również syfon brodzikowy, który służy do montowania w płytkich brodzikach. Nie tylko wpływa on na sprawne spływanie wody spod prysznica, ale również jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości ze względu na jego otwieranie od góry. Akcesoria do ceramiki łazienkowej poszerzają ofertę marki Mexen.

Filtruj

Cena

15,00 zł - 30,00 zł

Uszczelka wygłuszająca

Uszczelka wygłuszająca jest produktem, o którym zawsze powinno się pamiętać podczas montażu podwieszanej miski WC lub bidetu. Jej elastyczna, płaska konstrukcja służy do instalacji pomiędzy ceramiczną miską a ścianą. Dzięki niej działanie urządzenia jest bardzo ciche. Dodatkowo jeżeli zabudowa stelaża jest pokryta płytkami, nie grozi to ich uszkodzeniem. Nawet delikatna, kosztowna glazura będzie bezpieczna. Warto wiedzieć, że zarówno jej rozmiar, jak również kształt i wycięte otwory są dopasowane do produktów marki Mexen. Dzięki temu mata doskonale przylega i z całą pewnością może pełnić dobrze swoją funkcję. W razie pojawienia się takiej konieczności mata może zostać również odpowiednio przycięta. Miękki materiał, z jakiego została wykonana, amortyzuje wszystkie pojawiające się naprężenia.

Syfon brodzikowy

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży armatury łazienkowej pozwala nam zaproponować akcesoria do ceramiki łazienkowej, które spełniają wszelkie, rygorystyczne normy. Tak jest również w przypadku syfonu brodzikowego. Jest to element służący do podłączenia armatury do instalacji wodnej. Obecność syfonu ułatwia sprzątanie łazienki. Gromadzące się w nim włosy i zanieczyszczenia należy od czasu do czasu usunąć. To łatwe, ponieważ jest otwierany od góry, z wygodnym dostępem. Estetyki syfonowi dodaje korek, który jest pokryty polerowanym chromem. Elegancki połysk dopełni efekt pięknie zaprojektowanej łazienki. Akcesoria do ceramiki łazienkowej to dodatki, których nie może zabraknąć w dobrze zaplanowanym pomieszczeniu. To właśnie one wpływają na komfort codziennego korzystania z łazienki. Chociaż pozornie się ich nie dostrzega, to one są dopełnieniem dobrze zaprojektowanego wnętrza. A do tego doskonale pasują do pozostałych produktów Mexen.