Bidety

Bidet nie jest obowiązkowym, ale z pewnością bardzo praktycznym elementem wyposażenia domowej łazienki. Jego instalacja ułatwia zachowanie codziennej higieny. Prosty kształt i duża funkcjonalność to cechy charakterystyczne bidetów marki Mexen. Jak wszystkie wyroby ceramiki łazienkowej, bidety podwieszane także wykonane są z bezpiecznej i higienicznej ceramiki sanitarnej. Dzięki temu ich powierzchnia nie pozwala na wnikanie bakterii, jest również bardzo łatwa w czyszczeniu. Decydując się na zakup bidetu wiszącego, otrzymasz pełen zestaw akcesoriów umożliwiający jego natychmiastową instalację na ścianie. Bardzo ważny jest wybór odpowiednich wymiarów bidetu. Jeśli będzie zbyt masywny, może utrudnić swobodne korzystanie z łazienki. Decydując się na zakup pełnej ceramiki łazienkowej Mexen, masz pewność, że poszczególne elementy będą dobrze do siebie dopasowane.

Filtruj

Długość

48 cm - 55 cm
cm
cm

Cena

390,00 zł - 510,00 zł

Higieniczna czystość bidetu

Bidet łazienkowy to urządzenie, o którego czystość należy dbać ze starannością. W tym celu używa się różnego typu środków chemicznych, które nie mają obojętnego wpływu na wygląd ceramiki. Bidety Mexen są tworzone z wysokiej jakości elementów. Dzięki temu ich powierzchnia jest odporna nawet na działanie środków czystości o intensywnym działaniu. Nie trzeba obawiać się, że po ich użyciu na powierzchni ceramiki pozostaną przebarwienia. Do tego sam projekt bidetów został stworzony z myślą o uproszczeniu ich pielęgnacji. Urządzenia charakteryzują się prostym kształtem, poza tym są montowane na ścianie, dzięki czemu łatwo jest zadbać o dokładne umycie podłogi pod nim. Taka konstrukcja jest bardzo lekka wizualnie. Pasuje do łazienek, w których wykorzystano na przykład miski WC, a także podwieszane umywalki. Zadbaj o to, by dostęp do instalowanego bidetu był swobodny z obu stron. Wtedy korzystanie z armatury będzie najwygodniejsze.

Prostota dbania o higienę

O ile tylko pozwala na to przestrzeń łazienki, bidet jest urządzeniem, w które warto zainwestować. Przede wszystkim jest on niezbyt duży. Pozwala na szybkie umycie okolic intymnych bez konieczności całkowitego rozbierania się i przy zachowaniu wygodnej pozycji siedzącej. To dobre rozwiązanie także w domach, gdzie są małe dzieci albo osoby starsze, ponieważ pozwala na błyskawiczne zatroszczenie się o swoją higienę. Z tego powodu tak ważne jest zwrócenie szczególnej uwagi na jego kształt. Powinien on być jak najbardziej ergonomiczny, dostosowany do budowy ciała, aby można go było wygodnie użytkować. Dzięki wysokiej jakości baterii zainstalowanej w bidecie strumień wody jest precyzyjny i pozwala na dokładne umycie się bez obaw o rozchlapanie wody dookoła. Do nowoczesnej łazienki pasować będzie bidet o bardziej kanciastym kształcie, natomiast do tradycyjnej warto wybrać zaokrąglony.