Design - nowoczesność - uniwersalność

Jesteśmy nową, polską marką specjalizującą się w projektowaniu oraz produkcji wyposażenia łazienek i toalet. Choć funkcjonujemy od niedawna, nasza armatura zdążyła już zostać zauważona i doceniona przez osoby poszukujące nowoczesnych, kompleksowych rozwiązań. Zależy nam na tym, by proponowane przez nas produkty były maksymalnie dostosowane do oczekiwań klientów i zgodne ze standardami współczesnego rynku. Uważnie wsłuchujemy się w aktualne potrzeby zainteresowanych naszą ofertą i na tej podstawie tworzymy wyposażenie łazienkowe Mexen. Stawiamy na design, nowoczesność i uniwersalność. Co to oznacza w praktyce?

Modne wyposażenie łazienki

Według nas idealna armatura to taka, która jest ozdobą łazienki i pozwala zaaranżować ją na wiele sposobów. W naszej ofercie dostępne są kabiny prysznicowe, zestawy prysznicowe, brodziki, baterie, ceramika łazienkowa, wanny, stelaże podtynkowe, odpływy liniowe, syfony i wiele więcej. Wszystkie z tych produktów zostały zaprojektowane przez designerów orientujących się w najnowszych trendach i wyprodukowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Pozwolą urządzić wnętrze ze smakiem niezależnie od tego, czy preferujesz styl klasyczny, czy stawiasz na nowoczesne formy. Szeroki wybór modeli oraz możliwość dostosowywania ich do indywidualnych potrzeb sprawia, że z nami bez trudu urządzisz łazienkę swoich marzeń.

Wysoka jakość armatury

Do produkcji naszej armatury wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości materiały takie jak niezwykle mocne i niepodatne na uszkodzenia szkło hartowane, pokryta powłoką ochronną ceramika sanitarna, odporne na korozję metale i wysokogatunkowe tworzywa. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, dzięki którym nasza armatura nie tylko prezentuje się estetycznie i wyróżnia wytrzymałością, ale także jest maksymalnie funkcjonalna. Nasze stelaże podtynkowe gwarantują prawidłowe działanie urządzeń sanitarnych przez wiele lat, toalety wyposażone są w wolnoopadające, ciche deski, z kolei kabiny prysznicowe i wanny zapewniają najwyższy komfort kąpieli dzięki ergonomicznej budowie i charakterystycznym dla poszczególnych modeli udogodnieniom.

Atrakcyjne ceny

Naszym celem jest dotarcie do wszystkich klientów, którym zależy na zakupie nowoczesnej, funkcjonalnej i stylowej armatury, dlatego dbamy o to, by zachowując najwyższą jakość produktów, móc zaoferować je tanio. Wyposażenie łazienkowe Mexen cechuje się uniwersalnością dlatego, że jest przystępne cenowo, a zatem dostępne dla wszystkich klientów, ale także ze względu na design. Projektujemy armaturę, biorąc pod uwagę aktualnie panujące trendy wnętrzarskie i pomysły, który cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów, ale nie zapominając przy tym, że wyposażenie łazienki kupuje się na lata. W związku z tym modny design równoważymy sprawdzonymi, klasycznymi rozwiązaniami, uzyskując w ten sposób armaturę, która przez cały czas użytkowania prezentuje się tak samo elegancko. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!