Akcesoria

Prysznic może wymagać dokupienia dodatkowych akcesoriów niezbędnych do jego montażu i późniejszego użytkowania. Mamy w swoim asortymencie duży wybór różnego typu akcesoriów prysznicowych, dzięki którym proces instalacji będzie bardzo szybki i wygodny, a gotowy natrysk spełni wszystkie oczekiwania użytkowników. Oferujemy wsporniki do ścianki prysznicowej walk-in (o zakresie regulacji od 600 do 1200 milimetrów), a także zestawy montażowe do drzwi prysznicowych. Oferta obejmuje produkty w wersji chromowanej oraz czarnej, dzięki czemu dopasujesz kolorystykę dodatkowym elementów do stylu swojej łazienki. Tego rodzaju akcesoria prysznicowe są w pełni kompatybilne z wybranymi modelami produktów Mexen. Metalowe elementy zostały skutecznie zabezpieczone przed wpływem czynników zewnętrznych, przede wszystkim długotrwałej wilgoci. Dzięki temu jeden zakup to przyjemność korzystania z estetycznej łazienki przez wiele lat.

Filtruj

Cena

15,00 zł - 120,00 zł

Akcesoria prysznicowe gwarantujące bezpieczeństwo

W sklepie Mexen oprócz drzwi i ścian prysznicowych, a także gotowych zestawów kabin oferujemy również duży wybór akcesoriów. Są to przede wszystkim drobne elementy konstrukcyjne niezbędne w procesie instalacji. Za ich sprawą można jeszcze lepiej dostosować prysznic do osobistych potrzeb i preferencji. Wspornik do ścianki prysznicowej walk-in ma regulowane ramię drążka. Rolą tego ramienia jest stabilizacja szklanej ścianki. Dzięki niemu cała konstrukcja jest sztywna i dobrze podtrzymana. Można się o nią bez obaw oprzeć. Wspornik do ścianki jest minimalistyczny - ma prostą konstrukcję, która pasuje do każdego wnętrza. W naszej ofercie dostępne są wersja chromowana, błyszcząca oraz czarna. Dopasowuje się ją w zależności od tego, jak wykończone zostały inne elementy montażowe prysznica.

Łatwy montaż prysznica

Wsporniki i profile są odpowiedzialne za stabilny, a przy tym przede wszystkim bezpieczny montaż wszystkich elementów wchodzących w skład prysznica. Zestaw montażowy do drzwi, także w wersji chromowanej i błyszczącej, wykonany jest z aluminium. To metal lekki, ale odporny na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Produkt ten jest kompatybilny z wieloma liniami drzwi prysznicowych Mexen. Dokonując tego wyboru, otrzymuje się w zestawie profil przyścienny (do montażu na ścianie łazienkowej) oraz uszczelkę, której zadaniem jest zabezpieczenie łazienki przed zalewaniem wodą z natrysku. Dzięki dostępnym w ofercie Mexen akcesoriom instalacja kabiny prysznicowej została na tyle uproszczona, że poradzi sobie z tym każdy - bez pomocy fachowca. Akcesoria prysznicowe są niezbędnym uzupełnieniem oferty produktów łazienkowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego. Jesteśmy przekonani, że wspólnie z nami uda Ci się urządzić łazienkę swoich marzeń.