Drzwi prysznicowe

Drzwi prysznicowe Mexen to wybór dla osób, które cenią stylowe wyposażenie łazienki, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z praktycznych rozwiązań. Do wyboru oferujemy drzwi uchylne, rozsuwane oraz składane o szerokości nawet 160 centymetrów. W naszym sklepie dostępne są także drzwi prysznicowe Duo o podwójnych skrzydłach przeznaczone do większych wnętrz. Tak duże zróżnicowanie wymiarów naszych produktów umożliwia dobranie drzwi do każdej wnęki, nawet tej o niestandardowej szerokości. W związku z tym natrysk może być zastosowany także w pomieszczeniach, które pozornie są mało ustawne. Mamy w swojej ofercie drzwi prysznicowe, które nadają się do montażu zarówno we wnęce, jak i do ścianki bocznej. Produkty te umożliwiają instalację na brodziku oraz bezpośrednio na płytkach w miejscach, gdzie możliwy jest montaż odpływu liniowego. Gwarancją wygody jest swobodne otwierane i zamykane drzwi prysznicowych niezależnie od tego, czy wybierzesz model składany, przesuwany na rolkach, czy też uchylny. Każdy jest tak samo dopracowany.

Filtruj

Szerokość

60 cm - 160 cm
cm
cm

Cena

375,00 zł - 750,00 zł

Wiele rozwiązań dla lepszych efektów

Drzwi prysznicowe Mexen sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Dostępne szerokości wynoszą od 60 do 160 centymetrów. Tak duży rozstrzał pozwala na zastosowanie tego rozwiązania również w nietypowych wnętrzach. Obojętnie, czy dysponujesz prawdziwym salonem kąpielowym, czy niewielką łazienką - będziesz zadowolony, ponieważ zyskasz więcej przestrzeni. Dostępne drzwi prysznicowe mogą być uchylne, rozsuwane lub składane. Możliwość korekty ich szerokości oraz nowoczesny system niwelowania nierówności ściany sprawiają, że bez problemu zrealizujesz wymarzony projekt kabiny prysznicowej. Drzwi wykonane są ze szkła hartowanego o różnej grubości. Poszczególne modele są przystosowane do montażu po lewej albo po prawej stronie, więc nie musisz zastanawiać się nad tym w chwili składania zamówienia.

Dopracowane w każdym detalu

W Mexen wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach. Nasze drzwi prysznicowe mają metalowe uchwyty – solidne, stabilne, a przy tym wygodne do chwycenia także mokrymi dłońmi. Drzwi przesuwne umieszczone są na podwójnych rolkach gwarantujących możliwość swobodnego ich przesuwania. W zestawie z drzwiami znajdują się komplety uszczelek odprowadzających wilgoć. Dodatkowo aluminiowy próg uszczelniający drzwi sprawia, że podczas brania prysznica ściekająca woda nie zalewa podłogi w łazience. Nasze produkty są zaprojektowane tak, by korzystanie z natrysku było w pełni komfortowe i bezpieczne. Po kąpieli szklane drzwi można bardzo łatwo wyczyścić dzięki specjalnej powłoce zapobiegającej powstawaniu nieestetycznych zacieków na przykład z mydła. Dobierając grubość szkła hartowanego, dostosujesz je do swoich potrzeb.