Kabiny prysznicowe

Wygodne, gotowe kabiny prysznicowe to dobra alternatywa dla wanny. Marka Mexen, producent armatury łazienkowej z długoletnim doświadczeniem, oferuje kabiny w wielu wymiarach i kształtach, a także ciekawe udogodnienia. Dzięki nim korzystanie z prysznica jest bardzo komfortowe. To także spora oszczędność wody, której zużywa się mniej niż podczas kąpieli w wannie. Przed zakupem kabiny prysznicowej koniecznie trzeba zwrócić uwagę na jakość jej wykonania. Przede wszystkim szkło wykorzystane do jej stworzenia musi być bezpieczne, hartowane. Ważne jest także, aby było pokryte specjalną warstwą ochronną, dzięki której na jego powierzchni nie będą pojawiały się nieestetyczne osady, a kabina prysznicowa dłużej będzie cieszyła swoim nieskazitelnym wyglądem. Wówczas pielęgnacja całego zestawu okaże się o wiele prostsza, a jeden zakup wystarczy na kilka lat użytkowania. To wszystko zalety, które sprawiają, że warto dokładnie zapoznać się z asortymentem naszej marki i wybrać coś dla siebie.

Filtruj

Dłuższy bok

70 cm - 160 cm
cm
cm

Krótszy bok

70 cm - 120 cm
cm
cm

Wysokosć

190 cm - 190 cm
cm
cm

Powłoka ochronna

Dostępność

Gwarancja

Cena

450,00 zł - 1 650,00 zł

Minimalistyczne kabiny prysznicowe

Jesteś miłośnikiem minimalizmu i cenisz sobie proste, a przy tym efektowne rozwiązania? W takim razie wybierz kabinę prysznicową Mexen. Wielość propozycji pozwoli na dostosowanie produktu do swoich oczekiwań. Wymiary łazienki czy jej nietypowy kształt nie stoją na przeszkodzie, aby zakupić idealnie dopasowaną do wnętrza kabinę prysznicową. W naszym sklepie do wyboru są modele kwadratowe, prostokątne, a także narożne. Te ostatnie pasują na przykład do małych łazienek - montuje się je nawet w niewielkich zakamarkach. Dzięki rozsuwanym drzwiom taką kabinę można ustawić tuż obok umywalki bez obaw o utrudnione wchodzenie czy wychodzenie z niej. Do tego większość produktów dostępnych w naszej ofercie to modele uniwersalne. Oznacza to, że można je montować zarówno po lewej, jak i po prawej stronie – dokładnie tak, jak zakłada to Twój projekt. Sam montaż jest uproszczony, a w zestawie znajdują się niezbędne do niego elementy. Kabiny mają regulowaną szerokość, dzięki czemu można niwelować drobne nierówności ściany.

Szkło stosowane w kabinach prysznicowych

Atutem wyboru kabin prysznicowych Mexen jest zastosowanie w nich najwyższej jakości szkła hartowanego. To system bezpiecznego szkła, które jest mocne i odporne na stłuczenie. Nawet jeżeli zostanie uszkodzone, tafla rozpadnie się na obłe kawałki. Jest to rozwiązanie podobne do tego stosowanego w szybach samochodowych. Nasi klienci mogą wybrać grubość szkła w zależności od swoich potrzeb. W celu jeszcze lepszego dopasowania kabiny prysznicowej do detali dekoracyjnych łazienki można dobrać wersję ze szkła przezroczystego, grafitowego lub oszronionego. Przezroczysta tafla daje wrażenie lekkości, co jest cenne przy niewielkim metrażu. Wykończenie kabiny dostępne jest w wersji chromowanej, najpopularniejszej, ale również w bardzo oryginalnej wersji czarnej pasującej na przykład do łazienek industrialnych.