Kabiny prysznicowe z brodzikiem

Prostokątne, kwadratowe, półokrągłe, nieduże, średnie i te całkiem spore – kabiny prysznicowe z brodzikiem to komplety, które niemal od razu po zakupie można wykorzystać w swojej łazience. Zwolennicy szybkich pryszniców z pewnością ucieszą się z wygody, którą oferuje takie rozwiązanie. Decydując się na ten zakup, ma się pewność, że wszystkie elementy są ze sobą integralne. Dodatkowo ich dobra jakość to gwarancja trwałości i niezawodności przez wiele lat. Wszystkie kabiny prysznicowe Mexen wykonane są z bezpiecznego szkła w niektórych modelach dodatkowo pokrytego specjalną warstwą zapobiegającą pojawianiu się uciążliwych osadów. To wielki plus dla osób, które cenią sobie praktyczne rozwiązania. Akrylowe brodziki są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ich powierzchnia jest łatwa w pielęgnacji, zachowuje higieniczną czystość i nie odbarwia się. W Mexen wybór wzorów jest ogromny, dlatego każdy klient znajdzie coś idealnego dla siebie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Jak wybrać odpowiednią kabinę prysznicową z brodzikiem?

Łazienka to nie tylko miejsce, w którym dbamy o higienę, ale także pomieszczenie pozwalające na odrobinę relaksu po męczącym dniu. Chociażby z tego powodu wybór kabiny prysznicowej z brodzikiem powinien być dobrze przemyślany. Przede wszystkim zastanów się, jakiej wielkości łazienką dysponujesz i w którym miejscu ma znajdować się prysznic. Dobierz odpowiedni kształt brodzika. Do łazienkowej wnęki pasować będzie prysznic prostokątny lub kwadratowy, natomiast do niedużego narożnika warto wybrać brodzik półokrągły. Nie zapomnij także o dopasowaniu sposobu zamykania prysznica. Drzwi mogą być uchylne lub rozsuwane. Pora na wybór detali, takich jak na przykład kolor szkła (transparentne, grafitowe, oszronione, z dekorami w formie pasów). To wszystko elementy wpływające na ostateczny wygląd Twojego projektu. Dzięki nim łazienka może prezentować się zgodnie z preferowanym przez Ciebie stylem: minimalistycznym, industrialnym czy glamour.

Gotowa do montażu kabina prysznicowa

Kabina prysznicowa z brodzikiem Mexen to zestaw gotowy do montażu - w komplecie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do jej instalacji. Są to nóżki do właściwego ustawienia brodzika, uszczelki do kabiny chroniące przed przeciekaniem, a także syfon do odprowadzania wody. Nie zapomniano również o detalach, takich jak korek do zamykania odpływu. Niski brodzik nie tylko wygląda nowocześnie, ale także niweluje bariery dla osób starszych i o ograniczonej sprawności ruchowej. Wybór kabiny prysznicowej ze szkła hartowanego to gwarancja bezpieczeństwa. Codzienna pielęgnacja kabiny prysznicowej z brodzikiem jest łatwa. Warto wybrać szkło zabezpieczone specjalną warstwą niepozwalającą na powstawanie osadów, takich jak kamień z twardej wody lub zacieki z mydła. Wystarczy przetrzeć szkło, by lśniło tak jak w dniu zakupu.