Wanny narożne

Wanny narożne to najlepszy sposób na zaoszczędzenie przestrzeni w łazience. Ich budowa pozwala na uzyskanie dużej pojemności (nawet 160 litrów), a jednocześnie zajmują one naprawdę niewiele miejsca. W naszym sklepie do wyboru są wanny zarówno lewo-, jak i prawostronne, które mogą być dostosowane do umiejscowienia baterii i odpływu. W ten sposób wannę wykorzystać można w różnych łazienkach. Dodatkowo wanna narożna ma siedzisko. To wygodne rozwiązanie dla osób, którym trudniej jest położyć się w kąpieli przydatne również w trakcie wykonywania niektórych zabiegów pielęgnacyjnych. Ze względu na swoją pojemność wanny narożne kojarzą się z luksusem. Tego rodzaju armatura łazienkowa jest idealna do prawdziwych salonów kąpielowych inspirowanych SPA. Produkty marki Mexen są wykonane z nowoczesnego akrylu. Ma on wiele zalet – jest niedrogi, wanna szybko się nagrzewa i utrzymuje temperaturę wody i nie jest ciężka, więc łatwo jest ją zainstalować. To uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się praktycznie w każdej łazience.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Idealna wanna dla każdego

Wanna narożna to model, który sprawdzi się w każdej łazience. Jest niewielka, ale ma dużą pojemność, dlatego kąpiel w niej jest prawdziwie relaksującym doświadczeniem, zwłaszcza jeśli do wody dodamy ulubiony płyn lub sól do kąpieli. Model narożny przypadnie do gustu także dzieciom, które w głębszej wannie będą miały jeszcze większe pole do zabawy. Wygodne siedzisko pomoże w trakcie zabiegów pielęgnacyjnych. To także duże udogodnienie dla osób starszych, które potrzebują pomocy przy wchodzeniu i wychodzeniu z wanny. Niektóre z proponowanych w naszym sklepie modeli mają szerokie brzegi, które można praktycznie zagospodarować. Asymetryczny kształt wanien pozwala na ich dobre dopasowanie do możliwości każdej łazienki. Dzięki temu bez przeszkód można spełnić swoje marzenia o dużej wannie do długich, rozgrzewających kąpieli. Poza nią w łazience zmieści się jeszcze prysznic.

Asymetryczny kształt - oszczędność miejsca

Wanny narożne Mexen są asymetryczne, dzięki wyglądają one jeszcze ciekawiej. Z pewnością urozmaicą przestrzeń łazienki. Produkty Mexen wykonane są z trwałego akrylu. To materiał mający wiele zalet. Przede wszystkim jest on bardzo trwały i odporny na zarysowania. Wannę z niego wykonaną można pielęgnować ogólnodostępnymi środkami czystości. Wszystko to sprawia, że jest to wybór bardzo praktyczny. Dodatkowo akryl wraz z upływem lat nadal pozostaje idealnie biały, nie żółknie. Dobrze trzyma ciepło, co jest bardzo ważne w przypadku modeli, które napełnia się dużą ilością wody. W komplecie z wanną otrzymasz również nóżki do jej prawidłowego rozstawienia. Wanna narożna może zostać obudowana zgodnie z Twoją koncepcją. Do wanny dopasować można którąś z baterii wannowych z bogatej oferty Mexen zawierającej zarówno nowoczesne, jak i bardziej klasyczne modele. Pasować do niej będą także inne produkty spośród dodatków i akcesoriów marki - poznaj naszą ofertę i wspólnie z nami skompletuj wyposażenie do swojej nowej łazienki.