Wanny prostokątne

Wanny prostokątne to wybór dla osób ceniących nowoczesne wnętrza. Nieco różnią się one od typowych, zaokrąglonych wanien widywanych w polskich domach od wielu lat. Zaletą wanny prostokątnej jest przede wszystkim jej nowoczesna forma, która zwraca na siebie uwagę. Dostępne w naszym sklepie modele są wykonane z akrylu odpornego na zarysowania i odbarwienia. Nie trzeba obawiać się pielęgnacji takiej wanny – przez lata zachowa ona swój blask. Czyszczenie jej szeroko dostępnymi produktami pozwoli na pozbycie się kamienia i innych osadów. Wanny prostokątne to ponadczasowe rozwiązanie, które sprawdzi się nawet w niewielkich wnętrzach. Ze względu na możliwość jej obudowy wanna idealnie dopasuje się do aranżacji łazienki. Nie zajmuje ona wiele miejsca i można zainstalować na niej parawan nawannowy. W ten sposób w łatwy sposób zmienisz swoją wannę w prysznic.

Filtruj

Dłuższy bok

100 cm - 180 cm
cm
cm

Krótszy bok

70 cm - 100 cm
cm
cm

Materiał

Nogi w komplecie

Syfon w komplecie

Obudowa w komplecie

Parawan w komplecie

Cena

285,00 zł - 885,00 zł

Wanny prostokątne do każdego wnętrza

Wśród wanien prostokątnych dostępnych w naszym sklepie znajdują się modele z odpływem pośrodku albo z boku - można wybrać je zależnie od miejsca, w którym umiejscowiona będzie bateria wannowa. Wymiary naszych wanien to od 150 do nawet 180 centymetrów długości oraz 70 lub 80 centymetrów szerokości. Od razu widać zatem, że tego rodzaju armaturę można dobrać do pomieszczeń różnych wielkości, a także do wzrostu osób, które będą z niej korzystać. Największy rozmiar wanny prostokątnej pozwoli odpocząć w kąpieli także wyższym osobom. Sam kształt oferowanych wanien sprawia, że zarówno wchodzenie do nich, jak i wychodzenie są wygodne. Do wanien Mexen można dobrać dodatki w kolorze czarnym, złotym, srebrnym lub miedzianym. Same w sobie są bardzo uniwersalne, dzięki czemu odnajdą się w dosłownie każdej aranżacji.

Dobrze dobrana wanna prostokątna z elementami dodatkowymi

Wanny prostokątne to wybór dla osób, którym zależy przede wszystkim na ujednoliceniu wyglądu swojej łazienki. W prosty sposób można je dopasować do posiadanej już armatury łazienkowej. Do prostokątnej wanny będą pasować różne baterie - sprawdzą się zarówno te bardzo nowoczesne, jak i klasyczne, o prostej formie. Warto zapoznać się z naszą ofertą baterii wannowych Mexen – z pewnością znajdziesz wśród nich rozwiązanie idealne do swojej łazienki. Niektóre z produktów marki Mexen mają w zestawie syfon automatyczny. Syfon jest bardzo ważnym elementem instalacji odpowiedzialnym za prawidłowe odprowadzenie wody oraz zabezpieczenie łazienki przed przenikaniem do niej nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji. Syfon automatyczny to jeszcze lepsze zabezpieczenie dające solidność i bezpieczeństwo. W połączeniu z wanną prostokątną Mexen z pewnością posłuży przez wiele lat. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego.