Wanny wolnostojące

Wanny wolnostojące to synonim luksusu. Wyglądają bardzo szykownie, dzięki czemu mogą być umiejscowione nie tylko w łazience, ale także zostać włączone w przestrzeń otwartej sypialni. Asortyment marki Mexen to zarówno wanny owalne, jak i prostokątne. Dodatkowo wybrać można propozycje na metalowych nóżkach w stylu retro. Dostępna jest kolorystyka biała oraz czarna. Wymiary wanien wynoszą od 150 do 180 centymetrów długości oraz od 75 do 90 centymetrów szerokości, dlatego taka armatura sprawdzi się także w nieco mniejszej łazience. Dodatkowo oferta marki Mexen obejmuje również baterie, które można dostosować do każdej spośród dostępnych propozycji. Linię wanny dopasować można także do pozostałej armatury marki, tworząc spójną aranżację łazienki. W ten sposób całe pomieszczenie może być urządzone w określonym stylu.

Filtruj

Dłuższy bok

150 cm - 180 cm
cm
cm

Krótszy bok

73 - 100

Cena

2 040,00 zł - 2 910,00 zł

Luksus w każdym wnętrzu

Powszechnie uważa się, że wanny wolnostojące to luksus, na który niewielu może sobie pozwolić. Marka Mexen udowadnia, że wcale tak nie jest. Wręcz przeciwnie, ich ceny mogą być naprawdę przystępne. Do tego w jednym sklepie można dobrać do nich także odpowiednie baterie. Wanny wolnostojące marki Mexen wykonane są z wysokiej jakości akrylu. Ten materiał jest odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia - niestraszne są mu zarysowania oraz domowa chemia używana w trakcie sprzątania. Dzięki temu wanna wolnostojąca będzie wyglądać tak samo atrakcyjnie nawet po kilku latach użytkowania – zachowa swój blask. Akryl jest bardzo łatwy w pielęgnacji, co zdecydowanie ułatwi i przyspieszy czyszczenie wanny.

Wygoda użytkowania dla każdego

Wanna wolnostojąca pozwala poczuć się jak w eleganckim SPA także w zaciszu swojego własnego domu. Dostęp do niej jest możliwy z kilku stron. Można ustawić ją zarówno przy ścianie (szczególnie w przypadku wanny prostokątnej), jak i na środku łazienki, jeśli dysponujemy odpowiednią ilością miejsca. W ten sposób wykorzystuje się również przestrzeń pośrodku pomieszczenia, a być może w łazience wystarczy miejsca także na prysznic. Wanny mają otwór odpływowy pośrodku. Można dobrać do nich nowoczesną baterię wolnostojącą lub wybrać taką montowaną na ścianie. Dzięki temu zrealizujesz swój wymarzony projekt łazienki. Wygodna wanna akrylowa długo utrzymuje idealną temperaturę wody. Do tego jej pojemność pozwala na pełne zanurzenie ciała. Brzegi wanien Mexen są ukształtowane w taki sposób, aby wygodnie się do nich wchodziło i wychodziło, poza tym sprzyjają komfortowemu wypoczynkowi w trakcie kąpieli. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i wyboru idealnego wyposażenia do swojej łazienki. Jesteśmy przekonani, że w ofercie Mexen każdy znajdzie wannę dla siebie niezależnie od tego, jak dużą powierzchnią dysponuje. Zachęcamy do składania zamówień online!