Wanny z hydromasażem

Wanny z hydromasażem do tej pory znane były raczej ze stref SPA w kurortach wypoczynkowych. Tymczasem ten rodzaj wanny dostępny jest również do użytku domowego. Marka Mexen oferuje wanny wolnostojące wyposażone w zestawy do hydromasażu. Składają się na nie dysze powietrzne i dysze wodne. Ich usytuowanie zostało dokładnie przemyślane nie tylko pod względem relaksacyjnym, ale także zdrowotnym. Całość ma owalny, bardzo nowoczesny kształt, co dodaje wannom lekkości. W tym przypadku ich forma jest tak samo istotna jak konstrukcja. Wanna akrylowa to najlepszy wybór. Materiał ten jest trwały i przez lata będzie wyglądać dobrze, tak samo jak metalowe dysze łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji. Są one dobrze stopione z podłożem, dzięki czemu ich obecność nie jest odczuwalna i nie powoduje dyskomfortu.

Filtruj

Cena

5 490,00 zł - 5 505,00 zł

Zdrowie wypływające z wody

Wysoka jakość dysz to gwarancja wielu lat zadowolenia i satysfakcji z użytkowania wanny. Są one rozmieszczone w taki sposób, aby korzystnie wpływać na kondycję całego organizmu. Relaks w wannie z hydromasażem z pewnością można polecić wszystkim osobom, które są bardzo zestresowane, czują nadmierne napięcie mięśniowe, a po powrocie do domu marzą o prawdziwym relaksie. Intensywne wibracje powietrza i wody mają działanie terapeutyczne odpowiednie również dla osób starszych, mających trudności z ruchomością stawów i odczuwających bóle reumatyczne. Zanurzenie się w ciepłej, ale nie gorącej wodzie ma pozytywny wpływ na samopoczucie, zwłaszcza jeżeli przy okazji wykorzysta się kojącą moc soli do kąpieli. Oczywiście z wanny korzystać można także w standardowy sposób, bez uruchamiania funkcji hydromasażu.

Jakość, o której przekonasz się od pierwszego użycia

Najwyższą jakość wanny z hydromasażem Mexen widać już na pierwszy rzut oka. Nie tylko prezentuje się ona świetnie, ale także doskonale spełnia swoje funkcje odprężającego masażu wodnego. Sama wanna wykonana jest z akrylu. W zestawie znajdują się syfon oraz korek klik-klak. Wanna montowana jest bezpośrednio na podłodze - jest ona wolnostojąca, więc sposób jej usytuowania może być różnorodny. Można ustawić ją zarówno w pobliżu ściany, jak i pośrodku łazienki w celu jeszcze lepszego jej wyeksponowania. W ten sposób pomieszczenie, nawet jeżeli nie jest bardzo duże, może stać się prawdziwym pokojem kąpielowym. Wanna ma zaokrąglone brzegi, dzięki którym można się w niej wygodnie ułożyć, a wchodzenie i wychodzenie z niej jest prostsze. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodatkowo użyć jeszcze zewnętrznego stopnia - szczególnie w przypadku, gdy z wanny mają korzystać osoby starsze o obniżonej sprawności ruchowej. Poznaj naszą ofertę wanien z hydromasażem i zdecyduj, która z nich najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience.