Systemy prysznicowe natynkowe

Systemy prysznicowe natynkowe to wszystkie elementy wchodzące w skład natrysku, takie jak deszczownice, rączki prysznicowe, węże etc., które umieszczane są na widoku. Ich przeciwieństwem są systemy prysznicowe podtynkowe zamaskowane w ścianie. Gotowy system nadaje się do natychmiastowego podłączenia do instalacji wodnej. Jest to wygodne tam, gdzie chce się szybko wymienić na przykład stary prysznic na nowy. Systemy prysznicowe natynkowe Mexen są dopasowane do innych elementów wyposażenia łazienki tej marki. Dzięki tej szerokiej dostępności zdecydowanie łatwiej jest wybrać określony styl i konsekwentnie się go trzymać. Wówczas uniknie się stylistycznego chaosu, który nie służy żadnej, a już z pewnością nie małej łazience. Cechą produktów Mexen jest bardzo wysoka jakość zestawiona z rozsądną ceną. Wybierając je, z pewnością nie przekroczysz zaplanowanego budżetu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wygodny zestaw

Systemy prysznicowe natynkowe wykorzystuje się najczęściej tam, gdzie nie chce się przeprowadzać dużego remontu, a jedynie wymienia się na przykład prysznic. Skorzystanie z nich nie wymaga kucia ściany, montaż jest więc bardzo prosty. Można wykorzystać kafelki naścienne, nie trzeba ich zbijać. Dodatkowym atutem jest to, że kupuje się pełen zestaw produktów. Nie trzeba więc zastanawiać się nad doborem poszczególnych elementów, co jest korzystne dla osób niemających wiele czasu. Marka Mexen oferuje klasyczne i nowoczesne wzory, które spodobają się osobom doceniającym dobry projekt. Co równie istotne, pozwalają one na oszczędzanie wody. Prosty system prysznicowy do montażu na tynku pasuje do małych łazienek i niewielkich pryszniców. Pozwala on na wyregulowanie, na jakiej wysokości znaleźć się ma słuchawka prysznicowa i (lub) deszczownica. Dzięki temu masz wpływ na ostateczny jej wygląd.

System prysznicowy do każdego natrysku

Deszczownice marki Mexen posiadają gumowe dysze, które utrudniają osadzanie się na nich kamienia. Dodatkowo sama tarcza deszczownicy również ma powierzchnię, która zapobiega pojawieniu się na niej uciążliwych do usunięcia osadów. Koniec więc z długotrwałym szorowaniem poszczególnych otworów. Tak samo przygotowane są także poszczególne elementy systemu. W razie zużycia się części, można je wymienić albo dokupić dodatkowe elementy w dziale z osprzętem prysznicowym. Prosty system montażu sprawia, że instalacją prysznica może zająć się każdy, niekoniecznie specjalista. Kolor chromowany cieszy się największą popularnością, ponieważ pasuje do wszystkich innych kolorów ścian i podłóg. Łatwo jest go również dostosować do innych elementów metalowych w łazience, ponieważ pojawia się na wszystkich produktach Mexen. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie.