Zestawy prysznicowe

Zestawy prysznicowe Mexen to gotowe komplety składające się z baterii termostatycznej, a także deszczownicy i słuchawki prysznicowej. Taki komplet sprawia, że zestaw od razu można montować na ścianie prysznica. Znajdują się w nim bowiem wszystkie niezbędne do instalacji elementy, takie jak wąż, drążek do wieszania słuchawki, przyłącze kątowe, uchwyt prysznicowy oraz inne dodatki. Powstała kolumna prysznicowa może być dopasowana do kabin Mexen, ale także do zestawów zbudowanych samodzielnie ze ścianek szklanych i z brodzika. Wyróżnia je najwyższa jakość wynikająca z połączenia chromu, mosiądzu, a także plastiku i gumy w oplocie metalowym. Idealne sparowanie wszystkich części służy jeszcze lepszej ich współpracy. Mocowania zestawu prysznicowego są regulowane - z tego powodu jest to wybór tak uniwersalny. Dzięki nam optymalnie zagospodarujesz przestrzeń niejednego natrysku zarówno w łazience rodzinnej, jak i gościnnej.

Filtruj

Z termostatem

Deszczownica

Wąż prysznicowy

Słuchawka prysznicowa

Drążek prysznicowy

Przyłącze kątowe

Uchwyt prysznicowy

Ramię natryskowe

Dysza prysznicowa

Wylewka wannowa

Syfon napełniająco-przelewowy

Cena

345,00 zł - 915,00 zł

Najwyższa jakość baterii prysznicowej

To bateria prysznicowa jest “mózgiem” całego zestawu prysznicowego. Szczególnie jeżeli jest to bateria z termostatem, czyli taka, która utrzymuje stałą temperaturę wody. W domu, w którym mieszkają małe dzieci, bardzo przydatna jest funkcja zabezpieczająca przed ustawieniem temperatury powyżej 38 stopni Celsjusza. Dzięki temu dzieci mogą się kąpać samodzielnie bez obaw o poparzenie. Trwałość baterii gwarantuje mosiężny korpus. To solidny metal, który nie reaguje negatywnie na wpływ wody, jest twardy i stabilny. Wykończenie w kolorze chromu w przypadku baterii termostatycznej daje delikatny połysk. Metalowa powierzchnia jest zabezpieczona przed tworzeniem się na niej zacieków. Baterie termostatyczne dostępne w ofercie naszego sklepu są proste w obsłudze, minimalistyczne i bardzo uniwersalne. Po obu ich stronach znajdują się pokrętła do regulacji temperatury oraz siły strumienia wody z deszczownicy i słuchawki.

Natrysk

Osoby, które preferują pełen relaks pod prysznicem, koniecznie powinny skorzystać z oferty Mexen. Oferowane przez nas słuchawki prysznicowe oferują kilka trybów pracy - od nadających się do szybkiej kąpieli po idealne do rozmasowania zmęczonego ciała. Poszczególne tryby ustawia się bardzo łatwo dzięki przekręceniu główki słuchawki. Słuchawka jest lekka, poręczna, pewnie leży w dłoni. System prysznicowy marki Mexen jest zabezpieczony specjalnym systemem antykamień. Oznacza to, że na poszczególnych elementach nie będzie gromadził się uporczywy osad, poza tym prysznic jest wyjątkowo łatwy do utrzymania w czystości. To szczególnie ważne w przypadku deszczownicy. Na szczęście jest ona wyposażona w gumowe dysze, z których kamień po prostu spływa. Oznacza to brak problemów z przytkanymi otworami i niejednorodnym przepływaniem wody. Deszczownice w zestawach prysznicowych mają również różną wielkość. Do małych łazienek sprawdzi się wersja slim.