Stylowa łazienka z podtynkowym systemem prysznicowym

Czy łazienka może być stylowa? Ba! Nie tylko może, ale nawet powinna! Na jej ogólną prezencję wpływa wiele czynników, od mebli i armatury, po zmysł artystyczny potrzebny przy aranżacji wnętrza. Co ważne, niebagatelne znaczenie ma tu np. montaż systemu prysznicowego. Dlaczego? Otóż w znacznej większości przypadków podtynkowy system prysznicowy okaże się bardziej estetyczny i lepiej niż inne rozwiązania skomponuje się z przestrzenią łazienkową!

Styl i minimalizm, czyli montaż podtynkowy

Wyposażając nowoczesne łazienki coraz więcej osób ceniących niebanalny styl, decyduje się na podtynkowe systemy prysznicowe. Jest to rozwiązanie eleganckie, a dodatkowo pozwalające zaoszczędzić nieco miejsca w łazience. Poza tym brak widocznych elementów podłączeniowych zdecydowanie sprzyja utrzymaniu czystości kabiny prysznicowej. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne zestawy prysznicowe, możesz zdecydować się na system prysznicowy montowany na ścianie lub na kompletny łazienkowy system podtynkowy, który jest „schowany" w ścianie. Zamiast tradycyjnych złączek i rur, w kabinie lub nad wanną znajdzie się jedynie wylewka wraz z elementami służącymi do jej obsługi oraz wąż prysznicowy zakończony słuchawką. Możesz też zdecydować się na bardziej rozbudowany system prysznicowy uzupełniony o umieszczoną na suficie deszczownicę.

Czym charakteryzuje się system prysznicowy podtynkowy?

Podtynkowe systemy prysznicowe cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientów, ponieważ prezentują się one bardzo elegancko. Nie ma zbędnych rur szpecących ściany, w zamian są stylowe i funkcjonalne baterie pozwalające na precyzyjną regulację strumienia wody. Niektóre zestawy prysznicowe są uzupełniony o montowany na ścianie drążek prysznicowy, na którym jest odwieszana słuchawka prysznicowa. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się także w Twojej łazience.

Jedyną niedogodnością, jaką mogą ze sobą nieść podtynkowe zestawy prysznicowe, jest sposób ich montażu. Dlatego najłatwiej jest zdecydować się na takie rozwiązanie już na etapie wykańczania mieszkania, w innym przypadku będziesz musiał przeprowadzić spory remont łazienki, łącznie z kuciem ścian lub z budową dodatkowej ścianki, która ukryje niepożądane elementy.

Jak wybrać kompletny łazienkowy system podtynkowy?

Każdy z naszych klientów może mieć nieco inne wymagania co do tego, jak ma wyglądać jego wymarzony system prysznicowy, dlatego w naszym sklepie umieściliśmy spory wybór urządzeń tego typu. Poszczególne zestawy prysznicowe mogą się między sobą różnić, jeżeli chodzi o to jakich materiałów, czy kolorów użyto do ich wykończenia, jednak wszystkie oferowane produkty łączy najwyższa jakość wykonania. W zależności od wybranego modelu zestaw może być wykonany z wysokogatunkowego mosiądzu klasy A lub ze stali nierdzewnej.

Asortyment naszego sklepu internetowego jest na bieżąco dopasowywany do oczekiwań naszych klientów, cały czas uzupełniamy go o pojawiające się nowinki technologiczne. Wybierając nowy zestaw prysznicowy, warto zwrócić uwagę na jego kształt i kolor, dzięki temu uda się zachować spójną aranżację łazienki. Bateria prysznicowa może mieć różne kształty, to na jaki się zdecydujesz zależy od Twoich indywidualnych preferencji, ale także od tego jak wyposażone jest pomieszczenie. Niezależnie od tego na jakie zestawy prysznicowe decydują się nasi klienci, gwarantujemy niezawodne funkcjonowanie produktu.

Niezawodne zestawy prysznicowe

Kupując system prysznicowy podtynkowy nabywasz produkt, który posłuży Ci przez długi czas. Producenci starają się nie tylko o poprawne działanie oferowanych zestawów, ale także o to, aby ich utrzymanie w czystości nie sprawiało problemów. Zastosowanie technologii anti scale sprawia, że wystarczy szybkie przetarcie baterii i słuchawki prysznicowej, nie musisz szorować aby pozbyć się osadu z mydła czy z kamienia. System natryskowy może być zintegrowany z termostatem, co pozwala zapewnia bezpieczną temperaturę wody, którą można dopasować do swoich preferencji.

Każdy dostępny w naszym sklepie system prysznicowy podtynkowy posiada najwyższej jakości głowicę ceramiczną co zapewnia płynną regulację strumienia wody, a to może przełożyć się na bardziej racjonalne zużycie wody. Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem, znajdziesz tu zestawy prysznicowe różnego rodzaju, które z łatwością dopasujesz do stylu łazienki, to doskonały sposób na zapewnienie sobie wygody i eleganckie wyposażenie. Na koniec warto nadmienić, że proponujemy wyłącznie sprawdzone marki, co gwarantuje niezawodne funkcjonowanie produktu, w sytuacji gdy pojawią się jakiekolwiek problemy służymy pomocą w ramach gwarancji.

Komentarze

Nie ma komentarzy na ten moment