Zestawy prysznicowe

1042

Jednym z niezbędnych elementów do instalacji funkcjonalnego natrysku jest zestaw prysznicowy. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą w łatwy i szybki zamontować prysznic  w swoim domu. Zestawy prysznicowe Mexen składają się z różnego rodzaju akcesoriów, takich jak słuchawki prysznicowe z deszczownicą, węże prysznicowe, baterie z termostatem i uchwyty prysznicowe. Elementy te świetnie do siebie pasują, tworząc spójną całość, a jednocześnie dobrze łączą się z pozostałymi produktami łazienkowymi, takimi jak kabiny prysznicowe czy brodziki.  Co więcej, są utrzymane w podobnej stylistyce, co sprawia, że prezentują się wyjątkowo estetycznie. Właściwie dobrany zestaw prysznicowy pozwala zatem na stworzenie estetycznego oraz, co najważniejsze, wygodnego prysznica.

Czytaj więcej

Polecane kategorie

Zestaw prysznicowy do łazienki

Dlaczego warto zdecydować się na zestaw prysznicowy marki Mexen?

Istnieje wiele powodów, dla których warto postawić na zestaw prysznicowy marki Mexen w Twojej kabinie prysznicowej. Przede wszystkim składa się z dobrych gatunkowo elementów, gwarantujących komfortowe korzystanie z natrysku. Zarówno słuchawka prysznicowa, jak i pozostałe elementy zestawu pokryte są specjalną warstwą chroniącą przed osadami i różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Zestawy prysznicowe zwykle są w pełni skompletowane, co umożliwia instalację praktycznie od razu po zakupie. Wystarczy jedynie umiejętnie dopasować odpowiedni wariant produktu do pozostałych akcesoriów prysznicowych.

Gotowe zestawy prysznicowe zwykle zawierają kolumny prysznicowe lub funkcjonalną deszczownicę, zapewniającą przyjemne korzystanie z prysznica. Jednolicie opłukują całe ciało, a jednocześnie delikatnie masują swoim strumieniem. Poza tym komplet prysznicowy zawiera także akcesoria, takie jak:

  • ramiona prysznicowe,
  • system podtynkowy i natynkowy,
  • wąż,
  • osprzęt niezbędny do montażu.

Dzięki możliwości wyboru spośród licznych propozycji do łazienki samodzielnie stworzysz aranżację wnętrze wedle własnego pomysłu. Dobrym pomysłem jest uchwyt prysznicowy lub zestaw potrzebnych i odpowiednio wyselekcjonowanych elementów, jak choćby pakiet prysznicowy z nowoczesną baterią z termostatem, która pomoże zaoszczędzić na rachunkach. Odwiedź nasz sklep internetowy i zamów wysokiej klasy zestawy prysznicowe w korzystnej cenie! Skorzystaj również z ofert na zestaw wannowo prysznicowy! Możesz również zerknąć na to, czy do projektu Twojej łazienki nie będzie idealnie pasowała nasza kolumna prysznicowa.

Nowoczesne zestawy prysznicowe

Zestawy prysznicowe dopasowane do indywidualnych potrzeb

Wybierając odpowiedni zestaw prysznicowy, należy w pierwszej kolejności zastanowić się nad indywidualnymi potrzebami. Elementy wchodzące w ich skład, takie jak deszczownice czy słuchawka prysznicowa powinny mieć jednolitą stylistykę, aby tworzyć spójną aranżację łazienki. Pod uwagę należy wziąć zarówno kształt, wzornictwo czy kolor, jak i wymiary. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wszystkie akcesoria są do siebie dopasowane. Do wyboru są różne wersje tych produktów - natynkowe i podtynkowe w chromowanym lub czarnym kolorze. To sprawia, że z łatwością dopasujesz odpowiednią propozycję do baterii.

Kupując zestawy prysznicowe, możesz wybrać spośród propozycji mało rozbudowanych z baterią i podstawowymi akcesoriami takimi jak wąż czy słuchawka prysznicowa. Jeśli zależy Ci na eleganckiej stylistyce, najlepiej zdecydować się na zestaw prysznicowy podtynkowy. Zestawy prysznicowe tego typu charakteryzują się tym, że wszystkie elementy montażowe i przyłącza pozostają ukryte, a na zewnątrz pozostają jedynie przydatne części, takie jak bateria, słuchawka prysznicowa czy deszczownica. Dla osób ceniących sobie funkcjonalność idealnie nada się komplet z deszczownicą. Z kolei dla miłośników prostych, klasycznych rozwiązań idealnie nadadzą się natynkowe zestawy prysznicowe. Aby dopasować odpowiednią propozycję, warto zastanowić się nad własnymi potrzebami. Dzięki temu stworzysz funkcjonalną przestrzeń łazienki, dostosowaną do własnych potrzeb. Wybierz idealny klasyczny zestaw prysznicowy dla siebie! Zestaw prysznicowy podtynkowy z baterią termostatyczną możesz dopasować do niego uchwyt prysznicowy, zgodnie z wymarzonym projektem Twojej łazienki! Klasyczny zestaw prysznicowy lub pasująca do łazienki kolumna prysznicowa jest częstym wyborem wśród naszych klientów - często podczas wyboru, istotną rolę odgrywa panel prysznicowy - sprawdź sam!

Złoty zestaw prysznicowy

Postaw na wysokiej jakości zestawy prysznicowe Mexen!

Jaki zestaw prysznicowy wybrać? Zestaw do prysznica firmy Mexen (polski producent) składa się z wyjątkowych akcesoriów, które stworzono, wykorzystując najwyższej jakości materiały. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na niekorzystne czynniki zewnętrzne, takie jak wilgoć czy zmienna temperatura. Ze względu na łatwą instalację nasze zestawy prysznicowe bez problemu zamontujesz w swojej łazience. Zapewniamy, że nasze zestawy pod prysznic gwarantują stabilność konstrukcji oraz maksymalny komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dostępne zestawy prysznicowe są w pełni dopracowane w każdym, najmniejszym detalu. Sprawdzą całą ofertę w naszym sklepie internetowym!

Do niewątpliwych zalet, jakie mają zestawy prysznicowe, zalicza się duża dostępność rozmiarów dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb. Powierzchnia elementów dostępnych w tym komplecie została pokryta specjalną powłoką ochronną, zapobiegającą przed korozją i matowieniem. Ciekawym uzupełnieniem całości są też gumowe dysze. Wybierając zestaw prysznicowy z baterią termostatyczną możesz dobrać do niego panele prysznicowe lub uchwyt prysznicowy. Kolumny prysznicowe oraz uchwyt pryszynicowy firmy mexen to niezrównana jakość, która na pewno Cię zaskoczy! Ich montaż na pewno nie będzie dla nikogo wyzwaniem. Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty i uzyskać dodatkowe informacje, zachęcamy do kontaktu z nami i zapoznania się z listą naszych produktów.