Zestawy prysznicowe

Zestawy prysznicowe to szeroki dział akcesoriów obejmujący różnego typu elementy, które po połączeniu tworzą natrysk. Dostępne w innych działach kabiny prysznicowe, baterie, brodziki razem z zestawami prysznicowymi tworzą spójną całość, którą od razu można zainstalować w swojej łazience. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim deszczownice, które uprzyjemniają korzystanie z natrysku i sprawiają, że woda jednolicie opłukuje całe ciało. Poza tym znaleźć w niej można ramiona prysznicowe, rączki, węże, systemy prysznicowe podtynkowe i natynkowe oraz osprzęt prysznicowy. Jest to więc rozbudowany dział pozwalający na samodzielne rozplanowanie wyglądu i funkcji swojego prysznica. Osoby, którym zależy na ponadprzeciętnym wyglądzie swojego natrysku, mogą wybrać zestawy prysznicowe podtynkowe. Wówczas wszelkie przyłącza pozostają niewidoczne. Na zewnątrz znajduje się tylko element do odkręcania wody i ustawiania jej temperatury oraz jej źródło, na przykład deszczownica - wszystko inne schowane jest w ścianie.

Filtruj

Cena

15,00 zł - 915,00 zł

Dobrze dobrane zestawy prysznicowe

W celu jak najlepszego dobrania zestawu prysznicowego do swojej łazienki najpierw należy zastanowić się nad swoimi potrzebami. Oczywiście poszczególne elementy zestawów, takie jak deszczownice, muszą również pasować do wyglądu całej łazienki. Dzięki temu, że produkty pochodzą od jednego producenta, będą do siebie dopasowane pod względem stylistyki, kształtu, koloru, a także wymiarów. Asortyment Mexen w standardzie dostępny jest w wersji czarnej oraz chromowanej. To duży atut, ponieważ oznacza, że produkty mogą zostać dobrane do baterii. Zestawy prysznicowe oczywiście mogą być mało rozbudowane i składać się jedynie z baterii z podłączoną do niej słuchawką. Osoby oczekujące czegoś więcej powinny zdecydować się na deszczownicę. Ramiona prysznicowe w tym przypadku mogą pełnić funkcję drążka doprowadzającego wodę. Całość prezentuje się bardzo estetyczne. Jeszcze bardziej minimalistycznym rozwiązaniem jest podtynkowe umieszczenie zestawu prysznicowego. Wówczas instalacja zupełnie nie jest widoczna na zewnątrz.

Zestawy prysznicowe wyjątkowej jakości

Wszystkie elementy zestawów prysznicowych Mexen wykonane są z materiałów wysokiej jakości. W związku z tym z pewnością nie będą one niszczały na skutek wpływu wilgoci. Solidna instalacja zapewni także istotną stabilność pod prysznicem. Elementy takie jak deszczownice są dopracowane w każdym detalu. Ważne są nie tylko ich wymiary (chociaż dostępne są deszczownice slim), ale także wysokiej jakości powierzchnia zabezpieczona przed korozją i matowieniem. Obecność gumowych dysz sprawia, że nie trzeba obawiać się otworów zatkanych na skutek osadzania się kamienia. Komfortowa, wygodna w użytkowaniu i nietrudna w sprzątaniu łazienka to wielki atut. Większość osób wybiera jej wyposażenie ze względów czysto utylitarnych.