Deski sedesowe

12
Filtruj (0) Sortowanie

Deski sedesowe zaliczają się do najważniejszych elementów uzupełniających ubikację. To właśnie one umożliwiają komfortowe korzystanie z toalety. Z tego względu warto zwrócić szczególną uwagę, aby deski sedesowe były odpowiednio dopasowane do łazienki. Wybierając deski sedesowe, należy uwzględnić przede wszystkim wymiary i kształt, aby współgrały z miską ustępową. Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się na zakup całego, integralnego zestawu od jednego producenta. W naszym asortymencie znajduje się mnóstwo solidnych modeli łączących trwałość materiału z estetycznym wyglądem. Sprawdź całą ofertą na deski sedesowe, aby znaleźć idealną propozycję do swoich potrzeb!

Czytaj więcej
Filtruj Deski sedesowe
więcej... mniej
Cena
86 - 114
od 86 do 114
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Powierzchnia
więcej... mniej
Powłoka ochronna
więcej... mniej
Wolnoopadająca
więcej... mniej
Łatwe wypinanie
więcej... mniej
Zawiasy metalowe
więcej... mniej

Masz pytania?

deski sedesowe wolnoopadające

Deski sedesowe marki Mexen - jakie są ich zalety?

Jeśli poszukujesz solidnych akcesoriów uzupełniających do łazienki, doskonałym pomysłem są deski sedesowe marki Mexen. Stworzono je z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań gwarantujących niezawodność użytkowania przez wiele lat. Dlatego też oferujemy wysokiej jakości deski sedesowe wolnoopadajace, które są niezwykle praktyczne. Warto wiedzieć, że produkty tego rodzaju to połączenie wysokiej jakości wykonania z nowoczesnym wzornictwem, które nadaje pomieszczeniu niesamowitej estetyki. Deski sedesowe z naszej oferty zapewniają wysoki poziom higieny, przy czym skutecznie zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz przebierać spośród licznych propozycji, ponieważ deski klozetowe marki Mexen zostały zaprojektowane tak, aby spełniały różnorodne potrzeby klientów. Z tego powodu wśród bogatego asortymentu sklepu znaleźć można na przykład deski sedesowe wykonane z miękkiego plastiku - nawet modele wolnoopadające.

Do najpopularniejszych dziś wariantów desek sedesowych z pewnością zalicza się nowoczesna deska WC wolnoopadająca. Deski wolnoopadające z miękkiego plastiku, żywicy poliestrowej lub innego tworzywa sztucznego są niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu. Podczas wyboru odpowiedniego wyposażenia swojej toalety warto zwrócić uwagę na wiele czynników. Jednym z nich jest rodzaj zawiasów, w które zaopatrzone zostały deski sedesowe marki Mexen. Ten parametr jest bardzo istotny, ponieważ w innym przypadku montaż takiego artykuły do miski WC będzie znacznie utrudniony. Wiedz, że na rynku dostępne są zawiasy ze stali nierdzewnej, jak i sztucznego tworzywa. Deska klozetowa z tworzywa sztucznego to najpopularniejsze rozwiązanie. Deska sedesowa wolnoopadająca to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż tego typu deska WC opada powoli - nie zniszczy więc miski WC, czy nie spowoduje niepotrzebnego hałasu, co potrafią robić deski do sedesu, które nie zostały wyposażone w mechanizm wolnoopadający. Tego typu deski do ubikacji to doskonały przykład na to, jak pozornie proste rozwiązania okazują się czymś, czego konsumenci oczekiwali od dawna! Reasumując, deska wolnoopadająca to po prostu wygoda na co dzień!

Istnieje wiele powodów, dla których warto postawić na deski sedesowe producenta Mexen. Jedną z nich jest gładka i przyjemna w dotyku powierzchnia sprzyjająca utrzymaniu czystości w łazience. Wszystko to za sprawą specjalnej powłoki ochronnej, którą pokryta jest każda deska toaletowa naszego projektu. Taka warstwa zabezpiecza ją przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami i osadami. Dlatego, jeżeli chcesz wyczyścić deskę WC, wystarczy, że jedynie delikatnie przetrzesz jej powierzchnię zwilżoną szmatką z odpowiednim detergentem. Tym samym sprawnie pozbędziesz się zanieczyszczeń i deska klozetowa ponownie uzyska schludny oraz estetyczny wygląd. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich modeli. Zobacz jakie rodzaje deski sedesowej znajdują się w naszym asortymencie!

deska sedesowa wolnoopadająca

Deska klozetowa - materiał, z którego jest wykonana ma kluczowe znaczenie

Jedną z kluczowych kwestii, aby zapewnić komfortowe korzystanie z toalety, jest odpowiednio dobrana deska sedesowa. W tym przypadku szczególną uwagę warto zwrócić na materiał wykonania. To właśnie od niego w dużej mierze zależy, czy deska klozetowa będzie Ci służyć przez długi czas. Ponadto odpowiada on również za jej wygodne użytkowanie. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są innowacyjne deski sedesowe marki Mexen wykonane z wysokiej klasy duroplastu, czyli twardego plastiku o niesamowitej wytrzymałości. Tworzywo to spełnia wszystkie wymogi higieniczne i normy jakościowe, co gwarantuje, że taka deska toaletowa jest niezawodna i estetyczna przez wiele lat. Jako uznany już producent, dbamy o takie detale! Szerokość muszli musi się zgadzać z rozmiarami deski sedesowej - wygodne korzystanie to podstawa, szczególnie gdy z łazienki korzystają małe dzieci. Warto zwrócić uwagę na deski wykonane z różnych materiałów (tworzywa sztucznego, stali nierdzewnej, żywicy poliestrowej lub innych). Deska sedesowa wolnoopadająca gwarantuje wygodne korzystanie z muszli WC!

Do największych zalet, jakie mają nasze deski sedesowe wykonane z duroplastu, zalicza się wyjątkowa trwałość i odporność na zarysowania oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja deska WC zachowa swoje właściwości i estetyczny wygląd nawet po dłuższym czasie intensywnego użytkowania. Co więcej, do czyszczenia deski sedesowej można używać wszelkiego rodzaju chemii domowej bez obaw o przebarwienia czy przetarcia. W składzie duroplastu znajdują się substancje antybakteryjne, które chronią deski sedesowe przed osiadaniem na ich powierzchni szkodliwych drobnoustrojów. Ponadto materiał ten jest dość twardy, dzięki czemu deska sedesowa nie odkształca się pod wpływem ciężaru.

cienka deska sedesowa

Jak wybrać odpowiednią deskę sedesową?

Wybierając deski sedesowe, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii mających wpływ na wygodę użytkowania toalety i długotrwałość. Jedną z nich z pewnością jest jakość zawiasów. To właśnie one głównie odpowiadają za to, że deski samoopadające pozostaną w jednym miejscu podczas użytkowania oraz na ich swobodne otwieranie i zamykanie. Jednocześnie mechanizm ten powinien zapewniać też łatwe demontowanie, aby ułatwić dokładne mycie, a co za tym idzie utrzymanie higieny na wysokim poziomie. W ostatnich latach szczególną popularnością cieszy się deska wolnoopadająca. Wyposażono ją w specjalne siłowniki gwarantujące jednostajny ruch i zapobiegające przed dynamicznym i głośnym opadnięciem.

Pragniesz, aby Twoja deska klozetowa była perfekcyjnie dopasowana do toalety? Jeśli tak, to niezbędne są dokładne wymiary muszli. Najważniejsze to długość i szerokość, ale znaczenie ma też rozstaw zawiasów służących do instalacji. Dlatego deska klozetowa powinna być odpowiednio przypasowana do toalety. Dodatkowo warto zwrócić też uwagę na jakość wykonania tych drobnych elementów, gdyż od nich zależy głównie wytrzymałość. Nowoczesna deska sedesowa zwykle jest wolnoopadająca, a więc nie hałasuje podczas opadania i gwarantuje bezpieczne użytkowanie przez dzieci. Zachęcamy do sprawdzenia modeli desek sedesowych marki Mexen, wykonanych z najlepszych materiałów, aby cieszyć się niezawodnością użytkowania.