Deski sedesowe czarne

3
Filtruj (0) Sortowanie

Chcesz nabyć produkt do łazienki taki jak deska sedesowa, który został przygotowany przez najlepszych branżowych specjalistów? Sprawdź co mamy Ci do zaoferowania jako renomowany polski producent wyjątkowej armatury łazienkowej do Twojego domu. Zobacz ofertę naszego serwisu i przekonaj się jak wiele znakomitych produktów z kategorii deska sedesowa oferuje nasz sklep. Dzięki zaawansowanej technologii za pomocą której tworzone są nasze produkty, masz pewność, że oferujemy tylko i wyłącznie najlepszą jakość.

Czytaj więcej
Filtruj Deski sedesowe czarne
więcej... mniej
Cena
86 - 114
od 86 do 114
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Powierzchnia
więcej... mniej
Powłoka ochronna
więcej... mniej
Wolnoopadająca
więcej... mniej
Łatwe wypinanie
więcej... mniej
Zawiasy metalowe
więcej... mniej

Masz pytania?

Najczęściej zadawane pytania

1️⃣ Jak dobrać deskę sedesową? 

Dobór deski sedesowej to sprawa bardzo indywidualna. W pierwszym rzędzie powinna być dopasowana kształtem i rozmiarem do miski sedesowej. Drugim aspektem może być materiał, jakiego jest wykonana oraz jej kolor, który warto zgrać z kolorem pozostałych elementów armatury. Poza tym można zdecydować się na rodzaj deski ze względu na jej zamykanie, popularne są deski wolnoopadające.

2️⃣ W jaki sposób zmierzyć deskę sedesową? 

Aby zmierzyć deskę sedesową, w pierwszym rzędzie należy zająć się odległościami pomiędzy otworami do montażu zawiasów. Następnie mierzymy odległość od punktu pomiędzy zawiasami a przeciwległym krańcem deski. Ostatnią rzeczą jest zmierzenie szerokości sedesu między zewnętrznymi krawędziami w najszerszym jego miejscu... czytaj więcej

3️⃣ Jak zamontować deskę sedesową?

Montaż deski sedesowej to czynność naprawdę prosta. Wystarczy wsunąć wystające na dolnej części deski gwinty w pasujące do nich otwory na muszli klozetowej. Następnie należy ją dokręcić za pomocą dołączonych nakrętek i uszczelek. Przed ostatecznym dokręceniem warto wyrównać ułożenie deski na misce sedesowej... czytaj więcej

4️⃣ Dlaczego deska sedesowa skrzypi?

W przypadku skrzypiącej deski zwykle winne są zawiasy. Aby pozbyć się tego przykrego dźwięku, należy albo ponownie je wyregulować, albo nasmarować z użyciem przeznaczonego do tego prepartu.

5️⃣ Jak wyczyścić deskę sedesową?

Sposób czyszczenia deski sedesowej należy dobrać odpowiednio do materiału, z jakiego jest wykonana. Najczęściej wystarczy miękka szmatka i standardowo używany uniwersalny detergent. Nie należy czyścić środkami żrącymi czy szorstką szczotką... czytaj więcej 

Czarna deska sedesowa od Mexen: sprawdź naszą jakość!

Czego możesz się spodziewać nabywając różne typy produktu od firmy Mexen? Przede wszystkim warto mieć na uwadze, że wszystkie produkty do łazienki, takie jak deska sedesowa czarna, powstają przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Oznacza to, że są odporne na zużycie oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu każda deska sedesowa oferowana przez nasz sklep to produkt, który posłuży Ci przez wiele lat. Co nie mniej istotne, oferujemy zróżnicowany wybór produktu pod względem wizualnym. Masz więc możliwość idealnie dobrać z naszej strony to, jaka deska sedesowa czarna będzie pasować do Twojego wnętrza i domu. Warto mieć też na uwadze dostępność usługi dostawy wybranych produktów prosto do wybranego przez Ciebie celu. Wybierz dowolny model produktu, a czarna deska sedesowa zostanie dostarczona do Twojego domu w ciągu zaledwie kilku dni. Warto rozważyć skorzystanie z tej usługi dostępnej z poziomu naszej strony — możesz w ten sposób zaoszczędzić naprawdę sporo czasu!

Deska wolnoopadająca czarna czy popularne czarne deski konwencjonalne?

Przeglądając strony naszego sklepu z pewnością zaważysz, że masz do wyboru produkty dwóch głównych rodzajów: deska sedesowa klasyczna oraz deska sedesowa wolnoopadająca. Czym różni się zatem czarna deska wolnoopadająca od pozostałych produktów z naszej strony? Deska wolnoopadająca ma wbudowane specjalne zawiasy, które sprawiają, że deska bardzo powoli opada na misę toalety. Dzięki temu możesz być pewien, że korzystanie z toalety przez dziecko nigdy nie skończy się przytrzaśniętymi palcami. Co nie mnie istotnej, powolne zamykanie deki oznacza także większą długowiecznością zarówno jaką ma deska sedesowa, jak i misa toalety — deska wolnoopadająca czarna nie opada z dużą siłą, więc brak jakichkolwiek mikrouszkodzeń pojawiających się z czasem w przypadku gdy deska nie jest wyposażona w specjalne zawiasy. Popularne deki konwencjonalne czarne to z kolei powszechnie dostępne rozwiązanie, atrakcyjne pod względem ceny oraz mnogości wyboru. Sprawdź co do zaoferowania ma nasz sklep, znajdź dostępne rozwiązania dla Ciebie i wybierz jednym kliknięcie opcję dostawy!