Prysznice

Prysznic może stanowić alternatywę lub uzupełnienie dla wanny w łazience. W naszej ofercie dostępnych jest tak wiele różnorodnych modeli natrysków, iż z łatwością można wybrać coś odpowiedniego nawet do niewielkiego pomieszczenia. Popularność prysznica w dużej mierze wynika z jego funkcjonalności. Podczas kąpieli pod natryskiem zużywa się zdecydowanie mniej wody niż potrzeba jej do napełnienia wanny. Oferta marki Mexen obejmuje wszystko, co niezbędne do stworzenia idealnego prysznica. Tradycjonaliści mogą zdecydować się na zakup kabiny prysznicowej z brodzikiem, natomiast osoby poszukujące nowocześniejszych i lżejszych wizualnie rozwiązań wybrać drzwi i ścianki prysznicowe do montażu bezbrodzikowego z odpływem liniowym bezpośrednio w podłodze. Uzupełnieniem asortymentu są parawany nawannowe odpowiednie dla osób, które nie chcą całkowicie rezygnować z wanny, a także zestawy prysznicowe składające się z baterii (również z termostatem) oraz zestawu natryskowego. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich propozycji.

Filtruj

Cena

15,00 zł - 1 050,00 zł

Wygoda użytkowania

Tym, co wyróżnia prysznice Mexen, są wysoki komfort i pełne bezpieczeństwo ich użytkowania. Produkty te, niezależnie od tego, czy jest to gotowa kabina, czy ścianki lub drzwi prysznicowe, zazwyczaj można zainstalować po prawej lub lewej stronie, zgodnie z preferencjami. Do niedużej łazienki można wybrać drzwi rozsuwane, które nie zajmą dodatkowej przestrzeni. Wszystkie modele są wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego. Jego grubość może być różna. W przypadku, kiedy z prysznica mają korzystać dzieci lub osoby starsze, zaleca się wybór takiego o grubości co najmniej 8 milimetrów. Szkło hartowane w momencie stłuczenia rozpada się na kawałki o obłym kształcie, które nie kaleczą. Kabiny prysznicowe Mexen są wygodne w czyszczeniu i pielęgnacji. Szklane ściany mogą być pokryte specjalną powierzchnią, która zapobiega osadzaniu się kamienia i zanieczyszczeń. Szeroki zakres regulacji umożliwia montaż w wielu, nawet nietypowych miejscach.

Różnorodność wyboru

Podłogę przed zalaniem ochronią przezroczyste ściany prysznicowe walk in. Dzięki nim zbudować można prysznic o wybranych przez siebie wymiarach dopasowany do konkretnej łazienki. Dostępne rozmiary ścian prysznicowych wynoszą od 50 do nawet 140 centymetrów szerokości. Wizualną lekkość nadaje im transparentne szkło zakończone metalicznymi elementami montażowymi. Kabina prysznicowa, szczególnie z brodzikiem, wymaga zastosowania drzwi prysznicowych. Również w tym przypadku wybór jest niemal nieograniczony. Dobrać można do niej drzwi uchylne, składane i przesuwne, pojedyncze i podwójne o różnych wymiarach i grubościach zastosowanego szkła. Osoby, które mają w swoich łazienkach niewiele miejsca i lubią całościowe rozwiązania, powinny wybrać gotową kabinę prysznicową. Asortyment Mexen nie zawodzi - oferujemy modele prostokątne, kwadratowe i narożne półokrągłe.