Baterie łazienkowe

1690

Pragniesz zaopatrzyć się w wysokiej klasy armaturę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem jest bateria Mexen. W naszym asortymencie znajdują się baterie do pryszniców, wanien, umywalek, zlewów kuchennych, bidetów, wylewek i dodatków do nich. Ze względu na szeroki wybór armatury łazienkowej, z pewnością dobierzesz odpowiednie produkty do indywidualnych potrzeb oraz pozostałych elementów wyposażenia. Pamiętaj, że baterie Mexen to najwyższa jakość i w pełni polski produkt.

Czytaj więcej

Najczęściej zadawane pytania

Czy produkty posiadają gwarancję?

Tak, nasze produkty posiadają gwarancję producenta. 

Jakie są koszty i czas wysyłki wybranego przeze mnie produktu?

Informacja na temat dostępnych sposobach i kosztach wysyłki, dostępna jest przy każdym z produktów. Natomiast wszystkie dostępne w sklepie metody dostawy oraz płatności dostępne są pod linkami: Metody dostawy oraz Metody płatności

Dlaczego bateria łazienkowa Mexen to dobre rozwiązanie?

Istnieje wiele powodów, dla których warto postawić na baterie łazienkowe Mexen. Przede wszystkim dostępne produkty charakteryzują się najwyższą jakością i niezawodnością podczas wieloletniego użytkowania. Poza bezawaryjnym działaniem do zalet naszych baterii zaliczyć można wyjątkowo estetyczny wygląd, pasujący do większości aranżacji wnętrz. Dobra armatura łazienkowa to bardzo istotna sprawa - więc jakie baterie łazienkowe wybrać? W przypadku armatury łazienkowej bardzo duże znaczenie mają elementy wewnętrzne baterii oraz części takie jak głowica ceramiczna, kran łazienkowy lub długość wylewki. Żeby zapewnić jej długoletniej bezawaryjnej pracy, przedstawiamy zestawy prysznicowe (bateria umywalkowa, bateria wannowa) nawet dla najbardziej wymagającego klienta. Aktualnie mamy do zaoferowania liczne baterie umywalkowe i wannowe, a także baterie prysznicowe, dzięki czemu z pewnością znajdziesz odpowiednią propozycję dla siebie. Do wyboru jest zarówno wersja stojąca, jak i ścienna, co ułatwia dostosowanie odpowiedniego wariantu do własnego upodobania i konkretnego modelu urządzenia. W końcu bateria łazienkowa, a doprecyzowując - bateria umywalkowa powinna być estetycznym i funkcjonalnym uzupełnieniem łazienki, prawda? W ofercie Mexen znajdziesz baterie łazienkowe:

  • baterie prysznicowe
  • baterie bidetowe
  • baterie wannowo
  • baterie wannowo natryskowe ścienne

Jednym z powodów, dla których baterie łazienkowe Mexen cieszą się dużą popularnością, jest ich długotrwałe działanie. Solidna konstrukcja, prostota montażu i łatwa w czyszczeniu powierzchnia sprawiają, że każda bateria Mexen posłuży przez długi czas, przy czym zachowa estetyczny wygląd. Aktualnie mamy do zaoferowania liczne modele baterii zróżnicowane pod względem:

  • wymiarów,
  • kształtu,
  • koloru,
  • sposobu odkręcania wody,
  • ustawiania temperatury.

Baterie Mexen występują w różnych wariantach stylistycznych, co ułatwia dopasowanie odpowiedniej propozycji do pozostałych elementów wyposażenia. Dla miłośników klasyki świetnie nada się wersja chrom. Jeśli jednak preferujesz niestandardowe dodatki, idealną propozycją są baterie łazienkowe złote lub czarne. Wymagających klientów z pewnością zadowolą produkty z termostatem, które utrzymują stałą temperaturę wody.

Ciesz się stylowym wystrojem łazienki!

Baterie łazienkowe: prysznicowe, wannowe, umywalkowe czy bidetowe odgrywają wyjątkowo istotną rolę, gdyż umożliwiają korzystanie z urządzeń sanitarnych. To właśnie od ich rodzaju zależy w dużej mierze komfort użytkowania wanny, prysznica czy bidetu bądź bidetki. Z tego względu warto zwrócić szczególną uwagę, aby dopasować odpowiednie produkty do urządzenia łazienki. Przy wyborze baterii łazienkowych warto w pierwszej kolejności zastanowić się nad możliwościami aranżacyjnymi oraz indywidualnymi preferencjami. Dzięki temu łatwiej dobierzesz niezbędne wyposażenie, od baterii po rodzaj wylewki. Baterie umywalkowe, bateria ścienna - oraz ogólnie cała armatura łazienkowa jest bardzo zależna od projektu łazienki oraz innych czynników. Należy zwrócić uwagę na elementy podtynkowe, system montażu lub takie elementy jak uchwyt regulujący. Istotnym elementem są również kwestie techniczne (w mexen znajdziesz wszystkie części zamienne!) takie jak wysoki kran, długa lub krótka wylewka oraz dostępność produktów i części w atrakcyjnych cenach. Najczęściej wybieranym modelem wśród baterii łazienkowych w każdym domu jest bateria ścienna wśród innych baterii łazienkowych - baterie umywalkowe mexen to Twój wybór!

Na samym początku koniecznie należy sprawdzić, jakiego rodzaju baterie łazienkowe będą odpowiednie w danym pomieszczeniu. Największe znaczenie ma rodzaj instalacji wodnej, gdyż od tego zależy, czy akcesoria mogą zostać umieszczone w ścianie, na brzegach urządzenia czy też w formie wolnostojącej na podłodze. Po dopasowaniu idealnego rozwiązania warto pomyśleć nad stylistyką. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się zarówno proste, standardowe baterie łazienkowe, jak i nowoczesne modele kubiczne lub retro wydaniu. Różnorodność kolorystyczna sprawia, że z łatwością dobierzesz idealną armaturę do Twoich potrzeb - i to od polskiego producenta!

Duży wybór ciekawych funkcji dodatkowych

Choć baterie łazienkowe nie wydają się zbyt skomplikowanymi akcesoriami, to okazuje się, że na rynku dostępnych jest mnóstwo dobrych dodatków do łazienki wyposażonych w ciekawe funkcje. Do najpopularniejszych propozycji z pewnością zaliczają się baterie umywalkowe, baterie wannowe i prysznicowe wyposażone w termostat. To wyjątkowe urządzenie, które pomaga regulować temperaturę, a przy tym skutecznie chroni przed jej nagłymi zmianami.

Do praktycznych i niezwykle przydatnych akcesoriów do baterii łazienkowych zalicza się perlator. To niewielki element, który zwykle wbudowany jest w konstrukcję. Odpowiada za napowietrzanie wody, co pozwala na oszczędniejsze zużycie wody i mniejsze wydatki na rachunki przy zachowaniu takiej samej objętości strumienia. Taka funkcja szczególnie przyda się do baterii łazienkowych umywalkowych lub kuchennych, gdzie potrzebny jest stały dostęp do źródła. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na jakość materiału wykonania. Baterie łazienkowe wyposażone są w specjalne ceramiczne głowice. Ich niska awaryjność i wygodne użytkowanie zapewni niezawodność przez długi czas. Sprawdź wszystkie produkty, aby dobrać odpowiednią propozycję dla siebie.