Stelaże podtynkowe

155

Do instalacji podwieszanej muszli WC lub bidetu niezbędne są stelaże podtynkowe. To elementy konstrukcji, które pozostają niewidoczne, zwykle zabudowane w ścianie. Odgrywają wyjątkowo ważną rolę, gdyż od nich w dużej mierze zależy stabilność urządzenia sanitarnego. Stelaże podtynkowe podtrzymują wszystkie elementy zestawu. Z tego względu powinny być maksymalnie wytrzymałe. Zapewni to odpowiedni udźwig. W naszym asortymencie znajdują się solidne i niezawodne stelaże podtynkowe dostosowane do różnych potrzeb klientów. Sprawdź całą ofertą, aby wybrać idealny zestaw do swojej łazienki!

Czytaj więcej

Polecane kategorie

stelaż podtynkowy do łazienki

Dlaczego warto postawić na stelaże podtynkowe producenta Mexen?

Stelaże podtynkowe producenta Mexen doskonale sprawdzą się dla każdego, kto chciałby urządzić łazienkę w nowoczesnym stylu. Umożliwiają instalację podwieszanej miski WC lub bidetu, co pozwala zaoszczędzić nieco przestrzeni, a jednocześnie prezentuje się bardzo estetycznie. Można zakupić go zarówno jako pojedynczy produkt dedykowany dla konkretnych modeli urządzeń sanitarnych, jak i w gotowym zestawie wraz z częścią ceramiczną. Poza częściami konstrukcji stelaż podtynkowy Mexen do zabudowy zawiera też elementy takie jak zbiornik na wodę do spłukiwania. Do wyboru jest kilka wariantów zróżnicowanych pod względem pojemności, co ułatwia dobranie odpowiedniej propozycji do każdego metrażu i wielkości muszli toaletowej.

Jednym z powodów, dla których warto zaopatrzyć się w stelaże podtynkowe Mexen jest duży wybór akcesoriów uzupełniających. W ofercie dostępne są liczne przyciski spłukujące (sprawny montaż systemu spłukiwania gwarantowany!) do WC zróżnicowane pod względem:

  • kształtu,
  • stylistyki,
  • materiału
  • koloru.

To sprawia, że z łatwością dopasujesz odpowiednią propozycję do każdego wystroju łazienki. Zestawy podtynkowe Mexen sprawdzą się świetnie w łazienkach o ograniczonym metrażu. Warto zastanowić się nad rozwiązaniami dodatkowymi, takimi jak mata wygłuszająca lub cały zestaw wyciszający - wszystko można wykorzystać praktycznie, możliwości doboru są bardzo szerokie do każdej aranżacji, nawet do małych wnętrz! Stelaże podtynkowe Mexen wykonane są z niezwykle trwałych i odpornych na przeciążenia materiałów, co gwarantuje niezawodne użytkowanie przez wiele lat. Do zestawu zwykle dołączone są wsporniki. Zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu, gdzie znajdziesz odpowiednie stelaże podtynkowe do większości łazienek.

Stelaże podtynkowe do miski i bidetu

Stelaże podtynkowe odgrywają ważną rolę

Chociaż stelaż podtynkowy to stosunkowo niewielki element i przez cały czas pozostaje całkowicie niewidoczny, to jego obecność ma ogromne znaczenie. Akcesoria te zwykle dostępne są w formie metalowych ram umożliwiających skuteczną instalację podwieszanej miski WC czy też bidetu. Stelaże podtynkowe mają przede wszystkim zapewnić maksymalną stabilność urządzenia sanitarnego, co pozwala na komfortowe i bezpieczne użytkowanie. Dzięki temu nawet w przypadku lekkiego przeciążenia ich konstrukcja w żaden sposób nie zostanie naruszona.

Jeśli zależy Ci na niezawodnym korzystaniu z toalety lub bidetu, doskonałym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe. To właśnie one odpowiadają za podtrzymanie podwieszanej ceramiki podczas codziennego użytkowania. Wystarczy jedynie zainstalować ją wraz ze specjalną matą wygłuszającą, aby osoba korzystająca z WC mogła stabilnie usiąść, ciesząc się maksymalnym komfortem. Odpowiednio dobrany stelaż podtynkowy ma szczególne znaczenie w przypadku kiedy wśród domowników są małe dzieci. Dzięki temu zapewnisz swoim pociechom maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo w naszym asortymencie znajdziesz nie tylko stelaże podtynkowe, ale też wszystkie niezbędne elementy montażowe.

stelaż podtynkowy do wc

Na co zwrócić uwagę kupując stelaż podtynkowy?

Skutecznym sposobem, aby urządzić łazienkę w nowoczesnym stylu i ukryć mało estetyczną instalację kanalizacyjną, jest zdecydowanie się na stelaż podtynkowy. Stelaż podtynkowy wc umożliwia stworzenie komfortowego w użytkowaniu urządzenia sanitarnego, w którym widoczny będzie jedynie element ceramiczny i przycisk spłukujący czy też bateria w przypadku bidetu. Poszczególne modele różnią się pod pewnymi względami - takimi jak dodatkowe wyposażenie, akcesoria uzupełniające oraz to, czy przeznaczony jest do zabudowy lekkiej czy zabudowy ciężkiej. Warto zwrócić uwagę na szeroki wybór produktów do tworzenia systemów sanitarnych - sprawdź poszczególne modele! Przed dokonaniem wyboru warto zwrócić szczególną uwagę na kilka istotnych kwestii wpływających na funkcjonalność tego produktu. W zależności od własnych potrzeb możesz przebierać spośród licznych modeli zróżnicowanych pod względem kształtu czy stylistyki, dzięki czemu z pewnością znajdziesz odpowiedni stelaż podtynkowy do swojego domu.

Do najważniejszych cech, jakie warto wziąć pod uwagę przy wyborze stelaży podtynkowych, jest kwestia systemu spłukiwania, czyli pojemność spłuczki. Większość ma po 6 L, przy czym można zdecydować, aby zużyć do spłukiwania jedynie połowę wody. Duże znacznie podczas szukania stelaży podtynkowych ma też wybór przycisków, co ułatwi dopasowanie do wystroju łazienki. Dodatkowo należy uwzględnić cechy, takie jak głębokość stelaża czy długość gwarancji producenta. Obecnie w asortymencie Mexen znajdują się liczne stelaże podtynkowe w wersji tradycyjnej lub slim dedykowanej do niewielkich pomieszczeń. Wśród nich znajdują się modele do zabudowy lekkiej lub ciężkiej. Poszukujesz stelażu lub całego systemu montażu stałaby podtynkowych, który idealnie odnajdzie się w Twojej łazience? Skorzystaj z naszej bogatej oferty - stelaże podtynkowe najwyższej jakości! Obsługa klienta z pewnością odpowie na wszystkie pytania!