Stelaże podtynkowe

Stelaż podtynkowy to niezbędny element w przypadku WC lub bidetu podwieszanego. Jest to część konstrukcji, która jest zabudowana w ścianie lub przesłonięta płytą kartonowo-gipsową, a więc pozostaje niewidoczna. Mimo to odgrywa ona bardzo ważną rolę i ma olbrzymi wpływ na stabilność montażu miski WC lub bidetu. To właśnie na nim opiera się miska WC i od jego wytrzymałości zależy jej maksymalny udźwig. Zakupić go można jako element zestawu, razem z częścią ceramiczną lub jako osobny produkt dostosowywany do konkretnego modelu. Elementem stelażu jest także zbiornik na wodę do spłukiwania. Spłuczki podtynkowe mają różnorodną pojemność, w sam raz do nawet niewielkich łazienek. Do stelażu podtynkowego dobiera się przycisk spłukujący do WC. Wśród produktów marki Mexen znajdują się przyciski o wielu kształtach i kolorach idealne dla osób, które pragną urozmaicić wystrój swojej łazienki. Wybór poszczególnych modeli stelaży podtynkowych Mexen zależy przede wszystkim od ich wymiarów oraz pojemności zbiornika. Możliwości jest wiele i dlatego warto zapoznać się ze wszystkimi. Renoma naszej marki to gwarancja pełnej satysfakcji z zakupów.

Filtruj

Cena

15,00 zł - 915,00 zł

Ogromna rola stelaży podtynkowych

Stelaże podtynkowe najczęściej występują w formie metalowych ram. Chociaż pozornie są niewielkie i mało kto zwraca szczególną uwagę na ich wybór, ich rola jest bardzo duża. Stabilizują one zawieszoną miskę sedesową albo bidet. To dzięki nim, a także dzięki dodatkowi maty wygłuszającej instalowanej pomiędzy ceramiką a ścianą osoba korzystająca z toalety może na niej stabilnie usiąść. Porządny, dobrze zaprojektowany stelaż przyda się chociażby w domu, w którym mieszkają małe dzieci. Dobrej jakości stelaż podtynkowy gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania przez wiele lat. W sklepie Mexen znajdziesz także akcesoria potrzebne do prawidłowej instalacji zestawu podtynkowego.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem stelaża podtynkowego?

Stelaż podtynkowy jest rozwiązaniem dla Ciebie, jeżeli szukasz sposobu na ukrycie całej instalacji kanalizacyjnej. Dzięki niemu na ścianie pozostanie widoczna tylko część ceramiczna sedesu lub bidetu, a także przycisk spłukujący w przypadku sedesu oraz bateria w przypadku bidetu. Poszczególne modele różnią się także gwarancją oferowaną przez producenta, która wynosić może nawet 10 lat. To dodatkowy powód, dla którego naprawdę warto postawić na markę Mexen. Dostępne są także stelaże podtynkowe w wersji slim – idealne do małej łazienki lub WC. Tajemnica stelażu podtynkowego opiera się na systemie metalowych listew połączonych ze stabilnymi śrubami podtrzymującymi. W domu, w którym mieszka więcej osób lub w firmach przyda się duży zbiornik na wodę i na to warto zwrócić szczególną uwagę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu internetowego oraz skorzystania z niej.