Grzejniki

11340

Grzejniki to bez wątpienia niezwykle istotne wyposażenie wnętrz mieszkalnych. To one odpowiadają za rozprowadzanie ciepła po całym budynku. Do niedawna były one tylko funkcjonalne. Dziś są również atrakcyjne wizualne i praktyczne w użytkowaniu. Poznaj więc kaloryfery od marki Mexen - jako polski producent armatury łazienkowej i nie tylko, oferujemy wysokiej jakości artykuły do domu. Sprawdź nasz asortyment już dziś i wybierz odpowiedni grzejnik dla Twojego domu!

Czytaj więcej
grzejniki

Nowoczesne grzejniki - co musisz o nich wiedzieć?

Centralne ogrzewanie to obowiązkowy element, który powinien znaleźć się w każdym budynku mieszkalnym. Odpowiada ono za właściwą temperaturę (głównie za przyjemne ciepło) we wnętrzu domu. W związku z dużym zapotrzebowaniem na ten rodzaj sprzętu, marka Mexen oferuje dużą różnorodność m.in. w obrębie grzejników. Dlatego też to właśnie tu możesz kupić estetyczne i praktyczne źródła ciepła, czyli grzejniki łazienkowe oraz grzejniki pokojowe. Takie rozdzielenie jest bardzo ważne, ponieważ w pomieszczeniach kąpielowych jest znacznie podwyższona wilgotność powietrza. Z tego powodu w ich wnętrzu należy wykorzystać produkty, które charakteryzują się dużą odpornością na działanie korozji.

Szeroka gama różnego rodzaju grzejników - sprawdź to!

Ponadto warto wiedzieć, że szeroką ofertę marki Mexen tworzą również:

  • grzejniki aluminiowe;
  • grzejniki konwektorowe;
  • grzejniki stalowe;
  • grzejniki kanałowe;
  • grzejniki drabinkowe;
  • grzejniki dekoracyjne;
  • grzejniki płytowe;

Wszystkie wyżej wymienione warianty są wysokiej jakości, co oznacza, że zostały wykonane z największą starannością i z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Dzięki temu mogą służyć domownikom przez wiele lat bez zmian w swoim wyglądzie, a ponadto są bezawaryjne i bezproblemowe w obsłudze. Co więcej, ich montaż nie wymaga dużego nakładu pracy, czy też specjalistycznej wiedzy. Oznacza to, że każdy jest w stanie zamontować wybrany grzejnik w swoim domu.

nowoczesne grzejniki

Rozmiar grzejnika – jaki wybrać?

Wśród oferowanych modeli grzejników na stronie internetowej marki Mexen możesz znaleźć modele, które zaskoczą Cię zarówno swym wyglądem, jak i rozmiarem. Dzięki temu bez problemu dopasujesz ich wygląd i stylistykę do aranżacji całego mieszkania oraz poszczególnych pomieszczeń. Warto wiedzieć, że dostępne są modele przeznaczone do montażu na podłodze, są również warianty dostosowane do instalacji bezpośrednio na ścianie. Np. wysoko umieszczone kaloryfery rewelacyjnie sprawdzają się w łazience, ponieważ w wielu przypadkach ma ona niewielkie rozmiary i każda wolna przestrzeń w tym miejscu jest na wagę złota.

Z kolei do salonu, sypialni, czy też pokoju dziecięcego zalecane są grzejniki aluminiowe oraz grzejniki stalowe. Te dwa modele mocno wpływają na komfort cieplny, jak i koszty za energię. Są to urządzenia, które doskonale nagrzewają duże pomieszczenia oraz sprawdzają się tam, gdzie ciepło rozprowadzają nowoczesne kotły np. te wyposażone w automatyczny system regulacji temperatury. Z kolei wygodne w użytkowaniu są tzw. grzejniki konwektorowe. Ogrzewanie tego rodzaju jest bardzo praktyczne, ponieważ w swej pracy wykorzystuje przepływające przez nie powietrze (z pomieszczenia pobiera zimne, a oddaje ciepłe). Takie rozwiązanie spowodowało, że pojawiły się modle, które w sezonie letnim mogą pełnić funkcję chłodzącą, gdyż zostały wyposażone wentylator i specjalny system wychładzający.

grzejniki do domu

Grzejniki do mieszkania - jaki kształt sprawdzi się u Ciebie?

Bardzo często, urządzając wnętrze swojego domu, myślimy o takich elementach jak - meble, armatura, podłoga. Jednakże sposób, w jaki powinny prezentować się grzejniki, gdzieś nam umyka. Natomiast producenci kaloryferów m.in. nasza marka Mexen, od lat stara się spełnić oczekiwania wszystkich klientów (nawet tych najbardziej wybrednych), w związku z tym oferuje różnorodne warianty grzejników. Zwłaszcza modele nietypowe, dekoracyjne, które znacznie wzbogacą wygląd wnętrza. Dlatego też w sklepie internetowym naszej firmy znajdziesz kaloryfery o różnorodnej mocy oraz wydajności. Jak również dostępne są modele, które zachwycają swym designem. Grzejniki dekoracyjne, bo o nich mowa, doskonale sprawdzają się w przypadku nowoczesnej aranżacji. Pasują do wnętrz minimalistycznych, industrialnych, a nawet do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym. Ich specyficzny wygląd pozwala stworzyć w mieszkaniu ciekawą stylistykę i przy tym wciąż spełniać swoją pierwotną funkcję.

Grzejniki od Mexen - wybór należy do Ciebie!

Ze względu na dużą różnorodność oraz mocne rozbudowanie naszego asortymentu - nowoczesne grzejniki z pewnością spełnią wszystkie Twoje potrzeby. Nasz sklep Mexen oferuje bogatą gamę kolorystyczną kaloryferów, dzięki temu bez problemu dostosujesz zarówno ich sposób działania, ale też to, jak się prezentują. Zachęcamy do dokładnego poznania naszych propozycji. Gwarantujemy przystępne ceny oraz wygodne formy dostawy. W razie pytań na temat dostępności naszych grzejników - skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Pamiętaj, z Mexen urządzisz swój dom w sposób, jaki lubisz, i tak jak tego potrzebujesz!