Zestawy bidetowe punktowe

Higiena intymna to podstawowy element dbałości o czystość. Papier toaletowy nie zawsze jest w stanie zapewnić odpowiedni jej poziom. Dlatego produkty takie jak zestaw bidetowy punktowy zyskują na popularności. Mexen jest polską firmą, będącą zarówno projektantem jak i wytwórcą wysokiej jakości armatury łazienkowej. Możemy pochwalić się niebanalną ofertą wielofunkcyjnych urządzeń higienicznych, takich jak najwyższej jakości zestawy bidetowe punktowe - projektowane i produkowane w Polsce! 

Czytaj więcej

Polecane kategorie

Zestaw bidetowy punktowy - dane techniczne produktu

Zestaw bidetowy punktowy to komplet służących do higieny urządzeń sanitarnych. Na pełen produkt składają się: bidetta, czyli wąż prysznicowy (długość 125 cm) z uchwytem na rączkę, słuchawka natryskowa w formie specjalnej baterii oraz przyłącze kątowe. Materiał, z którego wykonany jest pakiet produktów sanitarnych to mosiądz. Stylowe wykończenie całej konstrukcji natomiast stanowi srebrny chrom. Instalowane tuż obok sedesu urządzenie daje możliwość szybkiego i wygodnego mycia. Projektowana przez nas bidetta wyposażona jest w szereg praktycznych funkcji, umożliwiających maksymalnie wydajne użytkowanie zestawu. Zestaw bidetowy punktowy podtynkowy - jakie są funkcje i dane techniczne produktu, na które warto zwrócić uwagę kiedy wybieramy zestaw bidetowy? Mowa tu o takich cechach, jak:

 • rączka 1 funkcyjna,
 • strumień wody deszcz,
 • funkcja stop,
 • przyłącze kątowe mosiężne,
 • wąż prysznicowy (długość 125 cm),
 • strumień wody - deszczowy,
 • materiał - mosiądz,
 • wykończenie - chrom,
 • montaż - podtynkowy.

Co powinieneś wiedzieć o punktowych zastawach bidetowych?

Produkty takie jak zestaw bidetowy punktowy od lat stanowią podstawowe wyposażenie łazienek na Dalekim Wschodzie. Nowoczesne urządzenia sanitarne, służące do podmywania zyskują coraz większą popularność również na rodzimym gruncie. Niewielkie gabaryty i stosunkowa łatwość montażu czynią nasz komplet higieniczny wyposażeniem dopasowanym do każdej łazienki - dużą popularnością cieszy się przyłącze kątowe mosiężne. Instalowany tuż obok WC produkt jest niezwykle poręczny i dużo prostszy w użyciu niż bidet ceramiczny. Przyjmująca postać węża prysznicowego z uchwytem na rączkę bidetta, w przeciwieństwie do swojego klasycznego odpowiednika zajmuje niewielką część pomieszczenia, co sprawia, że stanowi idealne wykończenie każdego, nawet niewielkiego wnętrza. Decydując się na umieszczenie w łazience podtynkowego sprzętu sanitarnego, warto pamiętać, że montaż urządzenia nie wymaga osobnego dojścia do kanalizacji, co stanowi niewątpliwy atut zestawu. Aby zainstalować służącą do higieny armaturę łazienkową, wystarczy dopływ bieżącej wody.

Zestaw bidetowy punktowy podtynkowy - zalety

Popularność zestawów higienicznych w Europie szybko wzrasta. Pozytywne opinie produktu są z pewnością wynikiem jego licznych zalet, do których zaliczają się:

 • Wygoda - montowany w bezpośrednim sąsiedztwie WC, wyposażony w wygodny uchwyt, rączkę z funkcją stop oraz elastyczny wąż prysznicowy zestaw to gwarancja wysokiego komfortu użytkowania.
 • Oszczędność przestrzeni - w przeciwieństwie do topornego, zajmującego dużo miejsca bidetu, zestaw do higieny nie dominuje metrażu łazienki. Instalowany częściowo pod tynkiem, na jednej ze ścian pomieszczenia wąż jest dużo bardziej dyskretny niż jego ceramiczny odpowiednik.
 • Wielozadaniowość - zestaw bidetowy nie stanowi przyboru stricte sanitarnego. Elastyczny, dalekosiężny wąż prysznicowy pozwoli Ci z powodzeniem umyć sedes; rączka 1 funkcyjna - strumień wody deszcz natomiast doskonale sprawdzi się podczas doprowadzania do porządku domowego pupila.
 • Ekonomiczność - zestaw bidetowy to bez porównania tańsza alternatywa dla ceramicznych odpowiedników produktu oraz toalet czyszczących. Ceny kompletów do higieny zaczynają się już od kilkuset złotych.

Bidetta, bidet czy toaleta myjąca - jaki produkt do higieny intymnej wybrać?

To, jaki rodzaj armatury myjącej wybierzesz do swojej łazienki, zależy od metrażu pomieszczenia, stylu w jakim jest ono utrzymane oraz środków, jakimi dysponujesz. Na rynku dostępne są obecnie trzy podstawowe rodzaje produktów higienicznych:

 • Toaleta myjąca - wyrób będący ubikacją z wmontowaną funkcją czyszczenia. Skuteczne, wysoce wygodne urządzenie, za które przyjdzie niestety słono zapłacić.
 • Bidet - przybierające formę ceramicznej miski urządzenie, instalowane w bezpośrednim sąsiedztwie toalety. Rozwiązanie tańsze niż sprzęt myjący, zabierające jednak dużo miejsca i nieprzystosowane do mniejszych pomieszczeń.
 • Bidetta i zestawy bidetowe - jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości, funkcjonalnym, ale jednocześnie zgodnym z nowoczesnymi trendami aranżacyjnymi i niedrogim sprzęcie higienicznym, wybierz zestaw bidetowy punktowy. Wygodny w użyciu, wysoce stylowy produkt, dopasowany do niemal każdego wnętrza.