Syfony brodzikowe

3
Filtruj (0) Sortowanie

Syfony brodzikowe to praktyczne artykuły, które tworzą asortyment marki Mexen i choć są one dostępne dla każdego, to wiele osób zapomina, jaką dużą rolę odgrywają podczas doboru kabiny prysznicowej. Jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej, które oferuje różnorodne produkty dostosowane do aranżacji przestrzeni kąpielowej. Zobacz, czym dokładnie charakteryzują się nasze syfony i dowiedz się, dlaczego syfon brodzikowy to ciągle doskonałe rozwiązanie!

Czytaj więcej
Filtruj Syfony brodzikowe
więcej... mniej
Cena
25 - 50
od 25 do 50
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Średnica odpływu
więcej... mniej

Masz pytania?

syfon do brodzika

Syfon brodzikowy - co musisz o nim wiedzieć?

Mało osób zdaje sobie sprawę, jak ważny jest syfon brodzikowy. Ten mały element odpowiada za prawidłowy odpływ wody z brodzika, a to oczywiście bezpośrednio wpływa na czystość kabiny prysznicowej, jak i całej łazienki. Akcesoria tego rodzaju zapobiegają zalaniu całej podłogi w pomieszczeniu kąpielowym. Natomiast syfony brodzikowe marki Mexen mają dodatkową zaletę - ich sposób budowy sprawia, że woda szybciej spływa, a przy tym się nie zapychają. Dzięki temu zanika konieczność przetykania zapchanego odpływu. Łatwe czyszczenie syfonu do brodzika to coś, co doceni każdy korzystający z tego rozwiązania na co dzień!

Przed wyborem odpowiedniego syfonu, należy zwrócić uwagę, jaką głębokość ma brodzik, który znajduje się w Twojej łazience. Jest to niezwykle ważne, ponieważ dostępne są modele wysokie zarówno na 40 cm, jak i 100 cm. Ponadto trzeba się zastanowić, czy potrzebny jest syfon brodzikowy przelewowy, czy po prostu zwykły. Dzięki temu woda nigdy nie wyleje się poza brodzik, nawet gdy zapomnisz zakręcić natrysk. Dlatego pamiętaj, że podczas szukania syfonu idealnego, musisz znać wymiary poszczególnych elementów łazienkowych, tak by odpowiednio zamontować odpływ, syfon - w zasadzie całą instalację odpływową.

syfony brodzikowe

Dlaczego syfon brodzikowy marki Mexen musi znaleźć się w Twoim domu?

Odpływy wykorzystywane do montażu brodzika mogą być różne. Nasza marka Mexen oferuje niezwykle praktyczne i wyjątkowe w swej budowie syfony brodzikowe, które zostały wyposażone w wygodne do czyszczenia osadniki zbierające zanieczyszczenia powstałe w wyniku kąpieli (głównie włosy). Mamy również barwne modele, ponieważ doskonale znamy potrzeby wszystkich naszych klientów, a Ci lubią dobierać artykuły łazienkowe względem kolorów. Oznacza to, że naszą ofertę brodzików oraz syfonów tworzą także produkty zakończone kolorowymi akcentami. Dlatego, jeżeli lubisz to, w jaki prezentuje się chrom błyszczący - zobacz modele odpływów marki Mexen z takim właśnie korkiem.

Z tego powodu syfon brodzikowy może rewelacyjnie się komponować z wnętrzem kabiny prysznicowej i jego dodatkami. Dostosuj więc wygląd wybranego odpływu do deszczownicy, koloru profili, czy też baterii prysznicowej. Zadbaj z naszym asortymentem o zrównoważoną aranżację swojego miejsca kąpielowego. W razie potrzeby służymy pomocą, ponieważ jako profesjonalny producent armatury łazienkowej mamy kompletną wiedzę na temat wszystkich dostępnych produktów. Wiedz, że Twoja przestrzeń kąpielowa, nawet mała, może przypominać luksusowe SPA.

syfon brodzikowy

Syfon brodzikowy Mexen - wysokiej jakości produkt

Produkty marki Mexen m.in. syfony brodzikowe cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów stawiających na jakościowe, polskie produkty. Wynika to z zastosowania wytrzymałych surowców, czyli wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dodatkowo czyszczenie od góry naszych odpływów do brodzików jest znacznie łatwiejsze niż w klasycznych modelach. Ponadto warianty od Mexen po prostu sprawniej pozbywają się wody. Dzięki temu po każdym prysznicu możesz cieszyć się suchą i schludnie wyglądającą powierzchnią. W razie wątpliwości na temat rozmiaru syfonu lub innego produktu skontaktuj się z naszym biurem obsługi. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Gwarantujemy przystępne ceny, sprawną realizację zamówienia i wygodne formy dostawy. Sprawdź, co dokładnie wchodzi w skład asortymentu marki Mexen. Twój nowy syfon brodzikowy czeka na Ciebie w naszym e-sklepie!