Syfony brodzikowe

3
Filtruj (0) Sortowanie

Chociaż wydawać się może, że dobranie odpowiedniego syfonu do brodzika nie sprawia większych trudności, to w rzeczywistości wcale nie jest takie proste. Odpowiednio dobrane akcesoria powinny być przede wszystkim niskie, aby można było je łatwo i estetycznie zamontować. Dzięki temu zapewnią prawidłowy odpływ zużytej wody do instalacji wodno-kanalizacyjnej, a tym samym w pełni sprawnie działającą instalację. Dodatkowo unikniesz nieprzyjemnych zapachów rozprzestrzeniających się po łazience. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej klasy syfony do brodzików w kilku wariantach do wyboru. Dzięki temu dobierzesz odpowiednie produkty dostosowane do Twoich potrzeb. Jak wybrać idealny syfon do brodzika?

Czytaj więcej
Filtruj Syfony brodzikowe
więcej... mniej
Cena
25 - 50
od 25 do 50
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Masz pytania?

Najczęściej zadawane pytania

Czy produkty posiadają gwarancję?

Tak, nasze produkty posiadają gwarancję producenta. 

Jakie są koszty i czas wysyłki wybranego przeze mnie produktu?

Informacja na temat dostępnych sposobach i kosztach wysyłki, dostępna jest przy każdym z produktów. Natomiast wszystkie dostępne w sklepie metody dostawy oraz płatności dostępne są pod linkami: Metody dostawy oraz Metody płatności

syfon brodzikowy

Syfony do brodzika marki Mexen - jakie są ich zalety?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zaopatrzyć się w syfony do brodzików producenta Mexen. Przede wszystkim są to wyjątkowo przydatne akcesoria, które mimo niewielkiego rozmiaru znacznie zwiększają funkcjonalność natrysku. Gwarantują skuteczne zabezpieczenie instalacji przed powstającymi w niej zatorami spowodowanymi nagromadzonymi włosami lub innymi zanieczyszczeniami. Syfon do brodzika to może niepozorny, ale niezwykle ważny element całościowego wyposażenia łazienki. W ten sposób można zapewnić swobodny przepływ wody. Nasze syfony do brodzików wykonujemy z wysokiej klasy, trwałego materiału o dużej odporności na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, takie jak:

  • zarysowania,
  • pęknięcia i wyłamania,
  • odkształcenia pod wpływem wilgotnego powietrza czy też wysokich i niskich temperatur,
  • odbarwienia po chemikaliach zawartych domowych środkach do czyszczenia.

Dzięki temu nasze syfony mają zapewnioną niezawodność działania przez wiele lat użytkowania - jako producent dajemy na to nasze słowo! Jednym z akcesoriów uważanym za przysłowiowy must have przy instalowaniu prysznica jest nowoczesny syfon do brodzika. Chociaż są to dość proste i niedrogie urządzenia, to ich stosowanie w rzeczywistości ma skutecznie zatrzymywać wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Nic więc dziwnego, że wielu projektantów wnętrz nie potrafi sobie wyobrazić urządzania współczesnego mieszkania bez tych elementów. Syfony do brodzików opierają się na prostych zasadach. Przede wszystkim wyróżnia je charakterystyczna budowa, która tworzy skuteczną i w pełni naturalną barierę dla gazów i brzydkich zapachów z kanalizacji miejskiej. Do niewątpliwych zalet zalicza się też atrakcyjna cena. W naszym sklepie internetowym dostępne są wyłącznie bardzo dobre jakościowo syfony do brodzików (jako producent jesteśmy co do tego przekonani) o kształcie specjalne wygiętej rury. Taka budowa zapewnia w pełni komfortowe użytkowanie prysznica.

syfony brodzikowe

Jak dopasować odpowiedni syfon brodzikowy?

Jedną z najważniejszych kwestii, aby zapewnić sprawne działanie instalacji, jest zaopatrzenie się w odpowiedni syfon do brodzika. Obecnie na rynku znajduje się mnóstwo nowoczesnych modeli gwarantujących wygodne użytkowanie. Dostępne dziś syfony do brodzików wyróżnia przede wszystkim kształt, a także bardzo niska i płaska konstrukcja oraz innowacyjny system usuwania zużytej wody. Dzięki temu możesz mieć pewność, że woda nie wycieknie z wnętrza kabiny na podłogę. Syfony do brodzików świetnie współgrają ze wszystkimi modelami brodzików marki Mexen. Do zestawu możesz też dobrać wiele innych przydatnych produktów, takich jak automatyczny korek klik klak.

Otwory odpływowe w brodzikach zwykle mają średnicę o długości od 50 do 90 milimetrów, co ułatwia dobranie do nich odpowiedniego syfonu. Sposób montażu tego elementu zależy w dużej mierze od rodzaju i głębokości brodzika. W przypadku modeli o wysokich ściankach zwykle zbliżone są wyglądem do odpływów wannowych, które można komfortowo zamknąć. Wybierając syfon brodzikowy warto dodatkowo zwrócić uwagę, aby był czyszczony od góry. Dzięki temu bez problemu utrzymasz swój syfon do brodzika w czystości, nawet w przypadku trudnego dostępu do zanieczyszczonego fragmentu.

syfon brodzikowy

Konstrukcja i sposób montażu syfonu do brodzika

Wszystkie syfony do brodzików dostępne w asortymencie marki Mexen zostały wykonane z trwałego tworzywa sztucznego. Od góry zwykle zabezpieczone są przy pomocy metalowej klapki o nieco większej średnicy niż ma odpływ. Wewnątrz znajduje się kilka, niewielkich otworów odpowietrzających. W zależności od indywidualnych preferencji można przebierać spośród licznych syfonów brodzikowych zróżnicowanych pod względem wysokości. Dzięki temu dużo łatwiej dopasujesz odpowiedni syfon do brodzika pasujący rozmiarem do przestrzeni pod brodzikiem oraz ukształtowania rur kanalizacyjnych w łazience. Niskie umieszczenie syfonu oznacza lepszy spad odpływu - dobierz odpowiednią średnicę otworu oraz głębokość brodzika. Nowoczesne syfony sprawdzonych producentów - takich jak Mexen - są gwarancją wysokiej jakości w brodziku!

W wielu przypadkach nie wystarczy zakupić niskiego syfonu, aby stworzyć maksymalnie funkcjonalny prysznic. Czasami koniecznie jest umieszczenie tego elementu w zagłębieniu podłogi. W takiej sytuacji należy odpowiednio wcześniej, w trakcie wykończenia łazienki rozplanować jego rozmieszczenie. Pozwoli to w pełni przygotować podłoże i wszystkie niezbędne podłączenia, których wymaga syfon do brodzika. Dużym atutem dla osób, które pragną zachować odpowiedni poziom higieny, jest możliwość szybkiego i komfortowego usunięcia zanieczyszczeń. Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty w naszym sklepie, aby dobrać odpowiedni syfon brodzikowy dostosowany do indywidualnych potrzeb. W celu uzyskania informacji skontaktuj się z nami, a jak o producent pomożemy Ci w podjęciu właściwej decyzji - wybierz właściwy syfon do brodzika uznanego producenta, jakim jest Mexen, razem z nami!