Syfony brodzikowe chrom

1
Filtruj (0) Sortowanie

Rynek armatury łazienkowej oferuje niezliczenie wiele produktów niezbędnych do wykończenia łazienki. Zastanawianie się jaką ofertę wybrać może przyprawić o niezły zawrót głowy. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup produktów charakteryzujących się wysoką jakością i konkurencyjną ceną. Taka właśnie jest oferta polskiej marki Mexen. Wszystkie produkty powstają pod baczną kontrolą działu jakości, zawsze z najlepszej klasy surowców, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. Poznaj ofertę Mexen i wybierz nasze syfony brodzikowe!

Czytaj więcej
Filtruj Syfony brodzikowe chrom
więcej... mniej
Cena
25 - 50
od 25 do 50
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Średnica odpływu
więcej... mniej

Masz pytania?

Syfony brodzikowe chrom

Syfon brodzikowy - niewidoczny bohater Twojego prysznica

Syfon brodzikowy jest niezbędną częścią każdego brodzika prysznicowego. Mimo tego, że w głównej mierze znajduje się pod powierzchnią brodzika, jego wysoka jakość i dobra funkcjonalność ma ogromne znaczenie. Nasza firma do produkcji syfonu używa specjalnego tworzywa sztucznego. Jest to materiał, który jest odporne na:

  • zarysowania, pęknięcia oraz wyłamania,
  • odkształcenia pod wpływem wilgoci czy też wysokich i niskich temperatur,
  • odbarwienia od chemikaliów zawartych w domowych środkach do czyszczenia.

Jesteśmy pewni swojego produktu, syfon dobrej jakości to gwarancja wieloletniego bezawaryjnego użytkowania. Syfon brodzikowy naszej produkcji wyróżnia się również duży przepływ odprowadzanej wody, dzięki temu zabezpiecza nas przed ryzykiem przelania się wody poza obręb brodzika, w szczególności jeśli do montażu wybraliśmy niski model. Zatem nie zwlekaj i już dziś wybierz funkcjonalny i bezawaryjny syfon brodzikowy do swojego prysznica.

Syfony brodzikowe chrom

Syfon brodzikowy 90 - więcej informacji o produkcie

Podczas zakupu odpowiedniego syfonu potrzebna będzie informacja ile mm wynosi średnica odpływu. W naszej ofercie znajdziesz produkty, których średnica wynosi od 50mm do 90mm. Warto upewnić się, czy syfon brodzikowy może być czyszczony od góry. Jest o to niezmiernie ważne, ponieważ w sytuacji zablokowania odpływu np: włosami, jesteśmy sami w stanie go odblokować, bez konieczności zamawiania i płacenia z wizytę hydraulika. W sklepie Mexen znajdują się wyłącznie syfony brodzikowe przeznaczone do czyszczenia z góry. W naszej ofercie znajdziesz wyjmowany osadnik zanieczyszczeń - dzięki któremu dodatkowo ułatwisz sobie pracę związana z usuwaniem blokad, każdy wyposażono również w elastyczną rurę z możliwością regulacji długości. Nabywając syfon brodzikowy na naszej stronie internetowej otrzymujesz kompletny produkt, gotowy do montażu. Zdecyduj jedynie jaki kolor pokrywy pasuje do Twojego wnętrza. Najpopularniejszy model to syfon brodzikowy chrom? Poznaj również pozostałe kolory syfonów do brodzików oraz inne kategorie produktów z oferty polskiej marki Mexen.