Syfony brodzikowe białe

Syfon brodzikowy biały to obowiązkowy element każdej instalacji wodno-kanalizacyjnej. Dobry syfon renomowanej firmy, najlepiej czyszczony od góry, to gwarancja prawidłowego odprowadzania wody spod prysznica bądź kabiny. Jako polska firma oferujemy produkty najwyższej jakości. Tworzymy je od podstaw tak, aby spełniały wymagania wszystkich klientów, szczególnie tych, poszukujących innowacyjnych rozwiązań. Jednym z naszych flagowych produktów, zbierających pochlebne opinie, jest syfon brodzikowy. Sprawdź, co warto wiedzieć na jego temat.

Czytaj więcej
Filtruj Syfony brodzikowe białe
więcej... mniej
Cena
25 - 50
od 25 do 50
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Średnica odpływu
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Syfon brodzikowy – jaki rodzaj wybrać?

Chociaż syfony są do siebie bardzo podobna pod względem budowy, wyróżniamy kilka rodzajów tego niezbędnego w łazience produktu. Z reguły są one niewidoczne, montowane wewnątrz szafek czy pod wannami. Coraz częściej jednak spotyka się syfony dekoracyjne. Najważniejsze jednak, aby pamiętać , by syfon brodzikowy był prawidłowo zamontowany, dzięki czemu będzie skutecznie działał. Co za tym idzie, komfort z użytkowania wanny czy prysznica, będzie znacznie większy. Jeśli chodzi o kwestie techniczne, wyróżnia się syfony:

  • umywalkowe,
  • wannowe,
  • do brodzików,
  • pisuarowe,
  • z podłączeniem pralki.

Syfon brodzikowy biały różni się między sobą także materiałem, z którego jest wykonany. Chrom to gwarancja trwałości. Najpopularniejszy jest syfon brodzikowy 90 butelkowy, określany jako samooczyszczające. Zbiera on pochlebne opinie pod względem łatwości czyszczenia odpływu. W dolnej części jest pokrywa, którą wystarczy odkręcić i usunąć wszystkie zanieczyszczenia.

Syfon brodzikowy biały o średnicy 90 mm – istotne informacje

Gromadzące się w syfonie brodzika zanieczyszczenia często przyczyniają się do spadku drożności kanalizacji. Dlatego też należy pamiętać, że każdy produkt należy regularnie czyścić i konserwować za pomocą odpowiednich detergentów. Rutynowa czynność to czyszczenie syfonu od góry. Nie wymaga ona dużego nakładu pracy i można przeprowadzić ją samodzielnie. Dobrym rozwiązaniem jest także wybór syfonu samoczyszczącego. Wybierając syfon brodzikowy biały warto zwrócić uwagę, na te z otworem odpływowym o średnicy co najmniej 40-50 mm. Wpływa to na szybkość odpływu wody na l min. Odpływ 40 50 sprawia, że woda z brodzika jest na bieżąco odbierana przez syfon. Przepływ wody to gwarancja braku przykrych zapachów z łazienki. Sprawdź kategorie syfon brodzikowy w naszym sklepie i wybierz produkt dla siebie! Zapewniamy terminowe dostawy i dużą dostępność, jeśli chodzi o syfony do brodzików z otworem odpływowym o średnicy 90 mm.