Syfony brodzikowe czarne

1
Filtruj (0) Sortowanie

Czy znasz już markę Mexen? Jesteśmy dość nowym na rynku, polskim producentem armatury i akcesoriów niezbędnych do wyposażenia funkcjonalnej łazienki. Naszą misją są produkty wyłącznie najlepszej jakości, zgodne z obowiązującymi trendami panującymi na rynku wykończenia wnętrz, a także konkurencyjne ceny. Z dumą możemy stwierdzić, że dotychczasowi klienci bardzo wysoko oceniają nasz asortyment. Zapraszamy Cię do poznania naszej oferty bogatej w przeróżne wzory i kolory, gdzie znajdziesz swój nowy syfon brodzikowy czarny!

Czytaj więcej
Filtruj Syfony brodzikowe czarne
więcej... mniej
Cena
25 - 50
od 25 do 50
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Średnica odpływu
więcej... mniej

Masz pytania?

Syfony brodzikowe czarne

Syfon brodzikowy czarny mat 50 mm

To zdecydowanie klasyczny produkt w nowoczesnym wydaniu. Przeznaczony jest do brodzików w których średnica odpływu wynosi 50 mm. Charakteryzuje się pięknym matowym wykończeniem pokrywy w kolorze czarnym. Produkt ten nadaje elegancji i szyku każdemu prysznicowi. Z naszej oferty oczywiście możesz wybrać inny kolor pasujący do kolorystyki Twoich wnętrz. Materiał z którego jest produkowany to najwyższej jakości elastycznego tworzywa sztucznego, odpornego na działanie wysokich i niskich temperatur, odkształcenia, pęknięcia. Dajemy na niego wieloletnią gwarancje bezawaryjnego użytkowania, dlatego syfon brodzikowy Mexen to pewny wybór na lata. W ofercie marki Mexen znajdziesz również inne syfony do brodzików z otworem odpływowym do 90 mm, oraz wszelkiego rodzaju produkty i akcesoria niezbędne do wyposażenia całej łazienki. Zdecyduj się na zakup pełnego wyposażenia do swojej łazienki, a otrzymasz gwarancję producenta na idealne dopasowanie poszczególnych produktów.

Syfony brodzikowe czarne

Syfon brodzikowy Mexen - główne zalety produktu

Idealny syfon brodzikowy charakteryzuje się kilkoma cechami:

  • jest tak skonstruowany, aby mógł być czyszczony od góry
  • posiada specjalny wyjmowany osadnik zanieczyszczeń
  • jego rura jest zbudowana z elastycznego tworzywa sztucznego, które daje możliwość jej rozciągnięcia

Kwestie związane z regularnym czyszczeniem syfonu to bardzo ważne zagadnienie, aby utrzymać pełną przepustowość odprowadzanej wody. Jako producent, swoje syfony konstruujemy są tak, aby maksymalnie ułatwić użytkownikom codzienne korzystanie z brodzika. Nie zwlekaj, już dziś zaopatrz się w bardzo funkcjonalny syfon brodzikowy do swojej łazienki. Zobacz również pozostałe produkty niezbędne do zbudowania kompletnego prysznica, takie jak brodziki do zabudowy, kabiny czy kompletne baterie prysznicowe. Produkty dostępne w magazynie, opłacone do 15:00 wysyłamy zawsze tego samego dnia. Nasza dostawa jest darmowa i błyskawiczna. Jeśli chciałbyś zasięgnąć więcej informacji o naszych produktach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z serią artykułów eksperckich dostępnych na stronie naszego sklepu.