Rączki bidetowe okrągłe

6
Filtruj (0) Sortowanie

Coraz częściej w łazienkach spotyka się bidety. Nie w każdej łazience, jest jednak miejsce na misę bidetową, która najczęściej ma rozmiar zbliżony do muszli toaletowej. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest rączka bidetowa okrągła. Bidetki, które mamy dostępne w naszej ofercie zostały zaprojektowane przez nas — firmę Mexen. Jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej. Wyróżniają nas produkty najwyższej jakości, światowej klasy design i atrakcyjna cena. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!

Czytaj więcej
Filtruj Rączki bidetowe okrągłe
więcej... mniej
Cena
14 - 28
od 14 do 28
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Ilość funkcji
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej

Masz pytania?

Rączki bidetowe okrągłe

Czy warto kupić rączkę bidetową?

Montaż bidetu wraz z baterią bidetową, wymaga najczęściej zmiany w instalacji hydraulicznej. Wiąże się to z koniecznością ściągania płytek, czy kucia ścian. Dlatego zazwyczaj instaluje się go na etapie remontu czy budowy. Dodatkowo problematyczne jest to, że misa bidetowa jest duża. Ze względu na to, często rezygnujemy z tego urządzenia. Na szczęście, muszla toaletowa spełnia praktycznie takie same funkcje. Dzięki temu wystarczy kupić tylko i wyłącznie rączkę bidetową z odpowiednią baterią. Mamy w naszej ofercie takie rozwiązania, które pozwalają na montaż bidetki, bez konieczności remontu. Wystarczy podłączyć rączkę wraz z wężem do baterii umywalkowej. Po przekręceniu odpowiedniego uchwytu strumień wody z wylewki umywalkowej przekierowywany jest do bidetki. Żeby uniknąć niekontrolowanego wylewania się wody, rączkę wyposażono w przycisk auto-stop. Dopiero po naciśnięciu guzika, strumień przepływa przez wylewkę. Przekonaj się, jak wygodne jest to rozwiązanie i kup rączkę bidetową okrągłą.

Rączki bidetowe okrągłe

Wszystko, co musisz wiedzieć o okrągłych rączkach bidetowych

Oferowane przez nas rączki bidetowe to połączenie stylu i najwyższej jakości. Już na etapie wyboru materiałów, które zostaną użyte do produkcji naszych bidetek, dokładamy wszelkich starań, żeby wybrać takie, które sprawią, że wykonane z nich przedmioty będą Ci służyć przez długie lata. Okrągłe rączki bidetowe wykonane zostały między innymi z mosiądzu i ceramiki. Głowica została wyposażona w perlator. Perlator to swoisty filtr, który pomaga rozbić strumień wody, dzięki czemu ma on większą średnicę. Pozwala to ograniczyć zużycie wody, a tym samym ograniczyć koszty. Dzięki temu, że do rączki możesz dobrać dowolny wąż, dopasuje się ona do potrzeb Twoich domowników. Niewątpliwą zaletą bidetek jest to, że możesz wykorzystywać je nie tylko do dbania o codzienną higienę. Świetnie sprawdzi się jako pomoc w porządkach — bez problemu napełnisz wiadro do mycia podłóg, czy misę do namoczenia prania. Opłukanie brudnych psich łapek po spacerze w niesprzyjających warunkach przestanie być zadaniem na miarę Herkulesa. Sprawdź, jak okrągła rączka bidetowa może zmienić Twoje życie!