Rączki bidetowe kwadratowe

Najnowsze badania rynku pokazują, że rączki bidetowe zaczynają dominować rynek sprzedaży. Nic dziwnego — są idealną alternatywą dla zajmujących mnóstwo miejsca bidetów. W czasach, kiedy wiele ludzi stara się ograniczać ilość przedmiotów w domu, kwadratowe rączki bidetowe to doskonałe rozwiązanie. Jeżeli dodasz do tego najwyższą jakość i atrakcyjną cenę masz idealny element armatury łazienkowej. Skąd to wiemy? To proste, to my jesteśmy producentem tych bidetek. Zaufaj polskiemu producentowi — wybierz produkty marki Mexen!

Czytaj więcej
Filtruj Rączki bidetowe kwadratowe
więcej... mniej
Cena
14 - 28
od 14 do 28
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Ilość funkcji
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Rączki bidetowe kwadratowe

Dlaczego warto montować kwadratowe rączki bidetowe?

Przewagą rączek bidetowych nad misą bidetową i dedykowaną im baterią jest nie tylko wielkość zajmowanej przez nie powierzchni. Przede wszystkim chodzi o funkcjonalność. Pierwszy aspekt jest taki, że masz mniej powierzchni ceramicznych do sprzątania. Niezależnie od wybranego przez Ciebie koloru tego urządzenia, chcąc utrzymać na nim minimalną ilość bakterii, należałoby myć je, co najmniej, co drugi dzień. W przypadku rączki bidetowe wystarczy zwykłe przetarcie szmatką namoczoną w detergencie. Kolejną niewątpliwą zaletą bidetek jest to, że możesz je również użyć jako alternatywnego źródła wody. Napełnienie dużego wiadra z zestawu do mycia podłóg? Żaden problem! Twoje dziecko wróciło z meczu, na którym jego ciuchy zamieniły się w stertę błota? Podstaw miskę, odkręć wodę i wygodnie napełnij miskę, w której je namoczysz. Twój zwierzak lubi się tarzać we wszystkim, a z wanny ucieka z prędkością światła? Podstaw duży pojemnik i umyj w nim psa — będzie się czuł bardziej komfortowo niż pod prysznicem.

Rączki bidetowe kwadratowe

Co musisz wiedzieć o kwadratowych rączkach bidetowych?

Jesteśmy producentem armatury łazienkowej, ale przede wszystkim, jesteśmy również normalnymi konsumentami. Wiemy, jak ważna jest jakość i bezawaryjność. Szczególnie w przypadku urządzeń do łazienki. Każdy, kto raz miał styczność z remontem tego pomieszczenia, wie, że zrobi wszystko, aby nie powtarzać go w ciągu najbliższych dziesięciu lat. Dlatego klienci często decydują się na zakup szalenie drogich przedmiotów, myśląc, że w parze z ceną idzie jakość. Nie zawsze tak jest — często są to tylko hasła reklamowe. Projektując kwadratowe rączki bidetowe, myśleliśmy o tym, żeby produkt końcowy był niezawodny, ale również, żeby miał atrakcyjną cenę. Zastosowaliśmy materiały, które nie są narażone na korozyjne działanie wilgoci i wody. Każdy z elementów przeszedł surową kontrolę jakości. Udało nam się! Stworzyliśmy produkt, który możemy sprzedawać w bardzo atrakcyjnej cenie. Jednocześnie jesteśmy przekonani o jego niezawodności. Przekonaj się również i Ty!