Rączki bidetowe chrom

1
Filtruj (0) Sortowanie

Jeszcze do niedawna bidet kojarzył się z dużymi i nowoczesnymi pokojami kąpielowymi. Na szczęście czasy się zmieniają i coraz więcej osób nie wyobraża sobie łazienki bez tego funkcjonalnego urządzenia sanitarnego. Jeżeli wzbraniasz się przed instalacją bidetu z uwagi na niewielki metraż pomieszczenia, projektanci Mexen mają dla Ciebie rozwiązanie. Jesteśmy polskim producentem wyposażenia łazienkowego i dokładnie znamy potrzeby naszych rodaków. Sprawdź naszą alternatywę dla klasycznego bidetu!

Czytaj więcej
Filtruj Rączki bidetowe chrom
więcej... mniej
Cena
14 - 28
od 14 do 28
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Ilość funkcji
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej

Masz pytania?

Rączki bidetowe chrom

Chromowana rączka bidetowa – nie bój się eksperymentować!

Rączka bidetowa, inaczej bidetta, to specjalna bateria ze słuchawką instalowana w pobliżu toalety. Właściciele minimalistycznych łazienek często decydują się na montaż urządzenia na stelażu podtynkowym, co sprawia, że jest niewidoczne na tle ściany. W małych łazienkach, w których toaleta znajduje się w pobliżu umywalki, można zdecydować się na przyłączenie rączki bidetowej do rur odpływowych pod umywalką. Projektanci Mexen wiedzą, że łazienki w polskich domach są na ogół najmniejszymi pomieszczeniami, dlatego stawiają na funkcjonalne i kompaktowe rozwiązania. Rączki bidetowe to niesamowita oszczędność miejsca – niewielka słuchawka zawieszona na ścianie jest bardzo dyskretna i nie zaburza minimalistycznego konceptu wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz rączki bidetowe wykończone w chromie, które stworzą harmonijną całość z bateriami prysznicowymi, umywalkowymi i wannowymi.

Rączki bidetowe chrom

Rączki bidetowe od Mexen – wygoda użytkowania

Bidet i bidetta to urządzenia zapewniające podobny komfort użytkowania z tą różnicą, że rączka bidetowa jest prostsza w obsłudze, a jej użycie nie wymusza podniesienia się z toalety. Wbrew pozorom bidetta nie jest wybierana wyłącznie przez posiadaczy niewielkich wnętrz. Jej niewielkie rozmiary i minimalistyczny design sprawiają, że będzie idealnym wyborem do nowoczesnych łazienek, w których większość elementów armatury znajduje się pod tynkiem. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej przez długie lata zachowuje swoją formę i kolor. Projektanci Mexen zatroszczyli się o najdrobniejsze szczegóły, dlatego rączka bidetowa ma maksymalnie prostą formę. Pozbawiona załamań i wyżłobień sprzyja utrzymaniu wysokiego poziomu higieny, co jest niezwykle istotne w przypadku urządzeń przeznaczonych do pielęgnacji miejsc intymnych. Przekonaj się sam, jak łatwo podwyższyć standard życia i komfort korzystania z toalety.