Rączki bidetowe białe

1
Filtruj (0) Sortowanie

Wymiary Twojej łazienki nie pozwalają na zamontowanie bidetu?  To żaden problem! Projektanci Mexen zadbali o potrzeby klientów dysponujących mniejszym metrażem i zaprojektowali serię funkcjonalnych rączek bidetowych. Jesteśmy polskim producentem wyposażenia łazienkowego i doskonale znamy potrzeby użytkowników. Wiemy, że montaż dodatkowego sprzętu toaletowego jest w wielu przypadkach niemożliwy - na szczęście bidetta to skuteczne rozwiązanie tego problemu. 

Czytaj więcej
Filtruj Rączki bidetowe białe
więcej... mniej
Cena
14 - 28
od 14 do 28
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Ilość funkcji
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej

Masz pytania?

Rączki bidetowe białe

Rączka bidetowa od Mexen - sprawdź nasze produkty

Bidetta to niewielka słuchawka, zbliżona kształtem do prysznicowej, instalowana na długim i elastycznym wężu połączonym z niewielką baterią. Jako że w małych łazienkach miska WC znajduje się blisko umywalki, montaż bidetty jest dodatkowo uproszczony; wystarczy nacisnąć specjalny przycisk, aby zdecydować, czy woda będzie leciała z baterii czy rączki bidetowej. Po wykonaniu czynności higienicznych woda jest spłukiwana w WC. Rączki bidetowe Mexen mają bardzo prostą budowę i są łatwe w montażu. Lata doświadczeń pozwoliły nam zaprojektować sprzęt, którego budowa będzie maksymalnie uproszczona, a zakres zastosowań - możliwie szeroki. Standardowa rączka bidetowa jest na tyle poręczna, że możesz ją wykorzystać do napełnienia wiadra z wodą czy umycia toalety. W naszej ofercie znajdziesz rączki o różnorodnych typach wykończeń, z czego największym zainteresowaniem cieszy się chrom. Kolor rączki zależy w dużej mierze od koncepcji aranżacyjnej. Jeżeli zależy Ci, żeby bidetta była dopasowana kolorystycznie do baterii w łazience, wybierz chrom. Jeśli chcesz, aby kolor współgrał z armaturą, wybierz produkt utrzymany w białej kolorystyce.

Rączki bidetowe białe

Rączka bidetowa vs bidet - popularne aranżacje na wyciągnięcie ręki

Bidet i rączka bidetowa są urządzeniami o analogicznych funkcjonalnościach. Jedyną istotną różnicą jest wielkość - bidetta sprawdzi się nawet w małej przestrzeni, podczas gdy montaż bidety wymaga wydzielenia sporego obszaru. Rączka bidetowa jest bardzo poręczna, wygodna w użytkowaniu i dobrze wyważona, dlatego jej obsługa nie sprawia żadnych trudności. Z pomocą wygodnego uchwytu szybko wykonasz niezbędne zabiegi pielęgnacyjne przy zachowaniu najwyższego poziomu higieny. Produkty Mexen, wykonane z materiałów najwyższej jakości i wzbogacone o powłokę antybakteryjną, to obowiązkowy element wyposażenia każdej nowoczesnej łazienki. Jeżeli szukasz produktu na miarę Twoich potrzeb, sprawdź kategorie w naszym sklepie. Rączka bidetowa w kolorze białym, chrom czy czarnym? Wybór należy do Ciebie. Jeśli przekonaliśmy Cię, że rączka bidetowa to idealne rozwiązanie to Twojej łazienki, to sprawdź koniecznie pozostałe nasze produkty, które pogrupowaliśmy w kategorie w naszym sklepie online.