Mexen Fenix B stelaż podtynkowy do bidetu - 60999

Mexen Fenix B stelaż podtynkowy do bidetu - 60999
Mexen Fenix B stelaż podtynkowy do bidetu - 60999
Cechy produktu
Producent: Mexen
Seria: Fenix B
EAN: 5903163384886
Index: 60999
Opis

Mexen Fenix B stelaż podtynkowy do bidetu - 60999

Dane techniczne:

Szerokość: 50 cm

Wysokość: 107 cm

Minimalna odległość od ściany tylko 90 mm

Do kompletowania z miskami bidetowymi o rozstawie 18 i 23 cm

Warto dokupić
Opinie
100%
Klientów poleca ten produkt
Jakość
5,0
Ocena ogólna na podstawie 4 opinii
Wygląd
FAQ
Czy produkty posiadają gwarancję?

Tak, nasze produkty posiadają gwarancję producenta. 

Jakie są koszty i czas wysyłki wybranego przeze mnie produktu?

Informacja na temat dostępnych sposobach i kosztach wysyłki, dostępna jest przy każdym z produktów. Natomiast wszystkie dostępne w sklepie metody dostawy oraz płatności dostępne są pod linkami: Metody dostawy oraz Metody płatności

1️⃣ Co to jest stelaż podtynkowy? 

Stelaż podtynkowy jest konstrukcją, na której montuje się urządzenia takie jak umywalki, miski sedesowebidety czy zestawy prysznicowe. Dzięki niemu możliwe jest ukrycie w ścianie wszystkich rur, złączek itp. Na zewnątrz zostają wyłącznie elementy ceramiczne oraz kran, prysznic lub przycisk spłuczki.

2️⃣ Jak dobrać stelaż podtynkowy? 

Wybierając stelaż podtynkowy, warto zwrócić uwagę na przykład na to, czy elementy montażowe pozwalają na rozbudowę o kolejne funkcje. Poza tym oczywiście należy dopasować go do wielkości pomieszczenia, zwłaszcza w przypadku stelaża w zabudowie suchej, który nieco zmniejszy metraż łazienki czy toalety. Ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem jest to, czy dodatki takie jak na przykład przycisk spłuczki mogą być wygodnie wymieniane. 

3️⃣ Co wyróżnia stelaże podtynkowe? 

Stelaże podtynkowe montowane są bezpośrednio na ścianie i w zależności od wybranego sposobu zabudowy wymagają kucia ścian - zabudowa mokra lub są zakrywane za pomocą płyt kartonowo-gipsowych  – zabudowa sucha. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość stworzenia bardzo eleganckiego pomieszczenia, bez widocznych elementów montażowych.

1️⃣ Czym są stelaże podtynkowe do bidetu?

Stelaż podtynkowy do bidetu to konstrukcja pozwalająca na zawieszenie na ścianie miski bidetowej. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość zawieszenia bidetu na najbardziej odpowiadającej użytkownikom wysokości. Poza tym jest to rozwiązanie podnoszące estetykę pomieszczenia, ponieważ wszystkie elementy podłączeniowe zostają ukryte w ścianie.

2️⃣ Stelaż podtynkowy do bidetu jak wybrać odpowiedni wariant?

Zestawy podtynkowe do bidetu różnią się sposobem zabudowy. Tak zwana zabudowa lekka zajmuje nieco więcej miejsca, ale jest szybsza i nie wymaga przeprowadzania generalnego remontu. Z kolei zabudowa ciężka wiąże się z koniecznością kucia ścian, jednak jest to rozwiązanie często sporo tańsze.

3️⃣ Na co zwrócić uwagę wybierając stelaż podtynkowy do bidetu? 

Po pierwsze należy zwrócić uwagę na to, do jakiego rodzaju zabudowy stelaż jest dostosowany. Po drugie, czy jest to stelaż w zabudowie niskiej, czy wysokiej – to wpływa na późniejsze możliwości aranżacyjne pomieszczenia. Nie bez znaczenia jest także cena. Jednak nie warto wybierać stelaży podejrzanie tanich, mogą się one okazać nietrwałe lub w zestawie nie będzie niezbędnych elementów montażowych.

Zapytaj o produkt