Haczyki na kołki

98
Filtruj (0) Sortowanie

Zapewne trafiłeś na strony tej witryny poszukując haczyki montowane na kołki rozporowe. To dobry wybór, gdyż przeglądający produkty i kategorie na naszej stronie bez problemu znajdziesz hak idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. W naszej firmie Mexen zatrudniamy tylko najbardziej doświadczonych specjalistów, zatem wszystkie nasze produkty reprezentują najwyższą jakość wykonania oraz stosowanych materiałów. Sprawdź jakie haczyki oferuje strona naszego sklepu online i znajdź idealny produkt dla Twojej łazienki.

Czytaj więcej
Filtruj Haczyki na kołki
więcej... mniej
Cena
20 - 141
od 20 do 141
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Ilość
więcej... mniej
Odległość od ściany
więcej... mniej

Masz pytania?

Haczyki na kołki

Haczyki montowane na kołki — wygoda i łatwość montażu

Haczyki do łazienki montowane na kołki rozporowe to jedno z popularniejszych rozwiązań ze względu na prostotę montażu. Jeżeli w miejscu gdzie planujesz zamocować haki znajduje się zwykła otynkowana ściana, będzie Ci potrzebna tylko wiertarka i wkręty. Pozostałe elementy niezbędne do mocowania produktów znajdziesz w przygotowanej przez nas paczce, zatem możesz skupić się na tym co najważniejsze, czyli przejrzeć sklep pod kątem znalezienia produktów najbardziej pasujących do Twojej łazienki. Jako doświadczony producent doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest estetyka łazienki, w związku z czym przygotowaliśmy kilka różnych serii produktów, różniących się od siebie stylem i kształtem. Co nie mniej istotne, produkty dostępne na naszej stronie dostępne są również w zróżnicowanej kolorystce. Możesz znaleźć między innymi kołki w barwach takich jak chrom, złoto czy też czerń. Jeżeli interesuje Cię konkretny hak na kołki rozporowe i chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat, możesz sprawdzić szczegółowy opis produktu (np. dokładne wymiary) dostępny z poziomu naszej witryny online.

Haczyki na kołki

Dostawa produktu pod same drzwi

Przeglądając nasz sklep oraz kategorie zawierające haki na kołek z pewnością zauważysz, że dostępne są produkty pozwalające powiesić więcej niż jeden ręcznik. Sprawdź to rozwiązanie — przydaje się zwłaszcza jeżeli z łazienki korzysta większa ilość domowników, bądź spodziewasz się częstych wizyt gości. Niezależnie od wybranego produktu na kołek, wszystkie z nich cechuje spora wytrzymałość, gdyż produkty sprzedawane przez nasz sklep wykonywane są tylko i wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Możesz być również pewien, że produkt szybko trafi w Twoje ręce — organizowana przez nas dostawa przebiega wyjątkowo sprawnie, zatem wybrany przez ciebie hak na kołek może dotrzeć do Ciebie w ciągu zaledwie dnia! Sprawdź więc dostępność wybranych przez Ciebie sztuk i zamów kołki już dzisiaj.