Haczyki metalowe

70
Filtruj (0) Sortowanie

Co jesteśmy Ci w stanie zapewnić jako polska firma Mexen? To przede wszystkim szeroką gamę produktów do łazienki, wykonanych przez specjalistów z bogatym zasobem branżowych doświadczeń. Dzięki temu, że wszystkie nasze produkty powstają przy użyciu najnowocześniejszych technologii, grono naszych zadowolonych klientów jest niezwykle szerokie. Sprawdź jakie artykuły z kategorii armatury łazienkowej oferuje strona naszego sklepu, sprawdź nasze haczyki metalowe i wybierz idealne rozwiązania dla siebie.

Czytaj więcej
Filtruj Haczyki metalowe
więcej... mniej
Cena
20 - 141
od 20 do 141
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Ilość
więcej... mniej
Odległość od ściany
więcej... mniej

Masz pytania?

Haczyki metalowe

Dobierz idealny hak do Twojej łazienki

Haczyki metalowe to idealne produkty jeżeli zależy Ci na tym, by ręczniki w Twojej łazience były nie tylko łatwo dostępne, ale i również szybko schły gdy są nieużywane. Chcąc umożliwić Ci dopasowanie wariantu idealnie pasującego do stylu aranżacji Twojej łazienki, przyszykowaliśmy hak metalowy w wielu różnych wariantach estetycznych. Wśród nich znajdziesz między innymi haczyki okrągłe oraz kwadratowe, które dostępne są w najróżniejszych kolorach takich jak szlachetne złoto, stonowany chrom czy minimalistyczna czerń. Dostępnych jest prawie aż dziesięć odmiennych typów serii, w jakich możesz nabyć hak z naszego sklepu Mexen. Bez wątpienia zatem znajdziesz w naszym sklepie wariant idealnie pasujący do Twoich gustów. Korzystając z opcji szukaj oraz sortuj przyspieszysz swoje poszukiwania, zawężając wyświetlany zasób danych tylko do interesujących się typów produktów.

Haczyki metalowe

Haczyki metalowe na wiele ręczników

Warto mieć na uwadze, że hak nie musi być ograniczony tylko do jednego ręcznika. Nasi specjaliści przygotowali warianty tych produktów w wersjach posiadających aż 5 miejsc na ręczniki. Taki hak to znakomite rozwiązanie dla dużych rodzin czy też osób chcących być przygotowanych na częste wizyty gości. Niezależnie od wybranego przez Ciebie typu haczyka, każdy z produktów cechowany jest przez naprawdę sporą wytrzymałość. W Mexen korzystamy tylko z materiałów najwyższej jakości, więc metal, z którego wykonane są haczyki gwarantuje wiele lat użytkowania. Wszystkie produkty łączy też łatwy montaż — hak instaluje się "na kołki", które załączone są w zestawie z produktami. Montaż to nie jedyny wygodny aspekt w przypadku naszych produktów — zapewniamy również typ usług w postaci sprawnej dostawy. Dzięki temu jedyną rzeczą jaką musisz się przejmować w przypadku zakupów w naszym sklepie to dobór produktów — paczka trafi do Twoich drzwi w ciągu zaledwie kilku dni po złożeniu internetowego zamówienia.