Grzejniki łazienkowe czarne

88
Filtruj (0) Sortowanie

Grzejnik łazienkowy nie musi być jedynie nudnym urządzeniem, ukrytym za drzwiami lub w mało widocznym kącie. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się kaloryfery o bardziej ekstrawaganckich kształtach i w mniej popularnych kolorach niż biały - ot choćby czarne grzejniki łazienkowe. Ten element wyposażenia łazienki przestał stanowić jedynie funkcjonalny przedmiot, ale stał się również modną dekoracją. Sprawdź, jakie czarne grzejniki znajdziesz w naszej ofercie!

Czytaj więcej
Filtruj Grzejniki łazienkowe czarne
więcej... mniej
Cena
154 - 2160
od 154 do 2160
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Stronność / Strona montażu
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Moc grzewcza
więcej... mniej
Rozstaw podłączenia
więcej... mniej
Podłączenie
więcej... mniej
Orientacja
więcej... mniej

Masz pytania?

nowoczesne grzejniki drabinkowe

Jakie grzejniki łazienkowe do małych łazienek?

Wybór kaloryfera do niewielkiego wnętrza może wymagać włożenia w to nieco trudu. Z pewnością podczas zakupu należy zwrócić uwagę na jego szerokość i wysokość. Nie powinien być zbyt duży, ponieważ mogą wystąpić problemy ze znalezieniem na niego miejsca. W małych łazienkach popularnością cieszą się grzejniki drabinkowe. Mogą zostać zamontowane na ścianie, dzięki czemu na podłodze pozostaje więcej wolnego miejsca. Warto zwrócić uwagę na wąskie i płaskie modele, które dodatkowo nie będą zabierały zbyt dużo przestrzeni w pomieszczeniu. Bez wątpienia taki projekt najlepiej sprawdzi się w małych pomieszczeniach.

W przypadku urządzania dużych pomieszczeń problem z wyborem grzejnika jest zupełnie inny. Podczas zakupu także należy dobrze zastanowić się nad jego wielkością lub planowaną ilością zamontowanych grzejników. Duże pomieszczenia wymagają kaloryferów o dużej mocy, zapewniających mocne ogrzewanie. W tym przypadku również zdecydowanie najpopularniejsze są grzejniki wiszące. Model drabinkowy należy do najwygodniejszych rozwiązań, ponieważ można go umieścić w dowolnym miejscu na ścianie. Dzięki temu może służyć również za wieszak na ręczniki, co pozwala znacznie szybciej je wysuszyć.

Czarne grzejniki łazienkowe - hit?

Do tej pory najpopularniejszy był grzejnik łazienkowy biały. Ten model można spotkać w praktycznie każdym domu. Dobrze pasował do popularne