Stelaże podtynkowe do WC z montażem przycisku z przodu

5
Filtruj (0) Sortowanie

Nasz polski sklep Mexen oferuje wiele ciekawych stelaży podtynkowych do WC. Jeśli poszukujesz odpowiedniego dla siebie modelu — koniecznie się z nią zapoznaj! Jako producent armatury łazienkowej zwracamy szczególną uwagę na jakość, design i funkcjonalność. Nasze produkty są nowoczesne, dobrze wykonane i zgodne z trendami, które obecnie panują na rynku. Odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Ciągle zaskakują i służą przez lata! Postaw na stelaż podtynkowy polskiej produkcji!

Czytaj więcej
Filtruj Stelaże podtynkowe do WC z montażem przycisku z przodu
więcej... mniej
Cena
399 - 620
od 399 do 620
Seria
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Przycisk w zestawie
więcej... mniej
Montaż przycisku
więcej... mniej

Masz pytania?

Stelaże podtynkowe do WC z montażem przycisku z przodu

Stelaże podtynkowe do WC montaż przycisku z przodu — nasze modele

Nasza oferta składa się z wielu interesujących stelaży podtynkowych — skupmy się jednak na tych, których montażu przycisku dokonuje się z przodu. Jedną z propozycji, jaką możesz znaleźć w naszym sklepie, jest model Fenix Slim. Jego wysokość wynosi 111,2 cm, szerokość 50 cm oraz grubość 9,5 cm. Jest to stelaż przeznaczony do montażu w ścianie pełnej lub ścianie płyty gipsowej. To, co jest szczególnie ważne, to regulowane nogi ocynkowane (0-22 cm), wsporniki ocynkowane (135-190 mm) oraz montaż na podłożu o grubości warstw podłogi 0-22 cm. Niższym, jednak grubszym modelem jest stelaż Fenix XS-F. Jego wysokość wynosi 82 cm, szerokość 50 cm, z kolei grubość — 14 cm. Do tego stelażu dobierzesz przycisk z serii Fenix XS. Obejmuje ona wiele nowoczesnych propozycji. Są to przyciski w różnych wersjach kolorystycznych. Do wyboru masz m.in. biel, czerń, chrom błyszczący i chrom matowy. Bez problemu dobierzesz odpowiedni przycisk do swojej łazienki!

Stelaże podtynkowe do WC z montażem przycisku z przodu

Co musisz wiedzieć o stelażach marki Mexen?

Szeroka oferta to nie jedyny atut naszych stelaży podtynkowych. Posiadają one również wiele innych, istotnych zalet! Przede wszystkim jest to jakość. Nasze stelaże wykonywane są z wysokiej jakości materiałów. Charakteryzują się trwałością i solidnością. Zakup modelu marki Mexen to inwestycja na długie lata — dotyczy to również przycisków, które z racji tego, że są użytkowane i widoczne, są również bardziej narażone na wszelkie uszkodzenia czy zarysowania. Naszym klientom oferujemy również takie produkty, których możliwe jest dostosowanie do indywidualnych potrzeb, np. dzięki regulowanych nogom czy wspornikom, a także możliwości ustawienia ilości spłukiwanej wody. To, co na również zwracamy szczególną uwagę — to design. Przycisk spłukujący powinien pasować do łazienki. Aby ułatwić jego wybór i dopasowanie do wnętrza, wprowadziliśmy do oferty szereg różnych propozycji. Są to przyciski zarówno okrągłe, jak i prostokątne. Dostępnych jest również szereg wersji kolorystycznych, w tym m.in. biel, czerń, chrom matowy oraz chrom błyszczący. Wybierz najwyższej jakości stelaż podtynkowy oraz system spłukiwania pod zabudowę!