Stelaże podtynkowe do WC z przyciskiem chrom błyszczący

Pragniesz zaopatrzyć się w stelaż podtynkowy do WC z przyciskiem? Jako polska firma Mexen chętnie zaproponujemy Ci szereg dobrze wykonanych i nowoczesnych produktów. Jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej, ale także sami ją projektujemy, dzięki czemu są to artykuły zgodne z trendami oraz odpowiadające na potrzeby konsumentów. Odwiedź nasz sklep i wybierz model, który pozwoli Ci stworzyć łazienkę swoich marzeń! Sprawdź nasze najwyższej jakości stelaże podtynkowe do WC!

Czytaj więcej
Filtruj Stelaże podtynkowe do WC z przyciskiem chrom błyszczący
więcej... mniej
Cena
399 - 620
od 399 do 620
Seria
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Przycisk w zestawie
więcej... mniej
Montaż przycisku
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Stelaże podtynkowe do WC z przyciskiem chrom błyszczący

Charakterystyka stelaży podtynkowych do WC z przyciskiem

Stelaże podtynkowe znajdują coraz większe zastosowanie w naszych łazienkach. Charakterystyczny dla tego typu stelaży jest montaż, który wymaga ingerencji w ściany. Stelaż zostaje ukryty, podobnie jak i pozostałe elementy konstrukcji, które nie są użytkowane. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić miejsce w łazience, a także stworzyć minimalistyczne wnętrze. Swoboda aranżacyjna jest o wiele większa, podobnie jak i komfort przebywania w łazience. Ściana stanowi bowiem barierę, dzięki której dźwięki pracy instalacji stają się o wiele cichsze, a poza łazienką — nawet niesłyszalne. To duża przewaga nad stojącymi miskami WC. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, zaczniesz również oszczędzać wodę oraz samemu decydować o intensywności spłukiwania. Starsze urządzenia nie pozwalały na taką regulację. Korzyści, które płyną z posiada stelażu podtynkowego do WC z przyciskiem — jest naprawdę wiele. Wybierz to komfortowe rozwiązanie i sam się o tym przekonaj!

Stelaże podtynkowe do WC z przyciskiem chrom błyszczący

Proces chromowania przycisku i jego zalety

Chromowanie jest procesem, który polega na pokrywaniu przedmiotów powłoką chromową. Niesie on za sobą szereg istotnych korzyści, jednak nie są one wyłącznie wizualne. Zabieg ten sprawia, że przycisk staje się:

  • twardszy,
  • bardziej odporny na ścieranie, korozję, środki chemiczne, uszkodzenia mechaniczne, porysowania,
  • trwalszy, jego żywotność się wydłuża.

W większości przypadków chromowanie przeprowadza się metodą elektrolityczną. Dodatkowo przycisk poddany temu procesowi zmienia swój kolor i zyskuje na przykuwającym uwagę blasku. Chromowane elementy ciężko pomylić z jakimkolwiek innym wykończeniem. Jest to metoda dość charakterystyczna, znana wszystkim od lat. Chromowany przycisk będzie więc prezentował się naprawdę ciekawie, zwłaszcza, jeśli zostanie połączony z innymi elementami, które zostały poddane temu zabiegowi. Mogą to być baterie, klamki czy zestawy wannowe i prysznicowe. Jeśli więc chcesz, by Twoja łazienka prezentowała się estetycznie, ale także obejmowała trwałe i odporne elementy — chromowany przycisk to strzał w dziesiątkę. Zapoznaj się z oferowanymi przez nas modelami i znajdź taki, który najlepiej będzie komponować się z Twoją łazienką.