Stelaże podtynkowe do WC z przyciskiem w zestawie

Jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej Mexen. Nasza oferta składa się wyłącznie z produktów, które są trwałe, nowoczesne i zgodne z panującymi trendami. Na bieżąco analizujemy rynek i sami projektujemy nasze artykuły — dzięki temu odpowiadają na potrzeby konsumentów, również tych szczególnie wymagających. Odwiedź nasz sklep i sam przekonaj się o naszej szerokiej i wyjątkowej ofercie. Sprawdź naszą ofertę stelaży podtynkowych do WC oraz systemów spłukiwania wody.

Czytaj więcej
Filtruj Stelaże podtynkowe do WC z przyciskiem w zestawie
więcej... mniej
Cena
399 - 620
od 399 do 620
Seria
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Przycisk w zestawie
więcej... mniej
Montaż przycisku
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Stelaż podtynkowy do WC i jego dane techniczne

Jeśli interesują Cię stelaże podtynkowe i masz w planach zakup takiej konstrukcji, przy jej wyborze zwróć uwagę na dane techniczne, od których to zależy wiele istotnych kwestii. Istotne są wymiary, czyli wysokość, szerokość i grubość. Oprócz tego zwróć uwagę na rodzaj montażu — nasza oferta obejmuje uniwersalne produkty, do montażu w ścianie pełnej lub ścianie z płyty gipsowej. To, co w szczególności powinno przykuć Twoją uwagę, to ilość spłukiwanej wody. Powinna być dostosowana do Twoich potrzeb, a także i potrzeb domowników. W większości przypadków masz do wyboru dwie różne ilości spłukiwanej wody. Dodatkowo musisz sprawdzić, czy Twoja łazienka nadaje się do tego typu montażu. Modele znajdujące się w naszym sklepie wymagają odpowiedniego rozstawienia otworów, a także grubości warstw podłogi. Są to istotne kwestie, które jeśli nie zostaną spełnione, mogą uniemożliwić montaż stelażu podtynkowego. Warto o tym pamiętać i odpowiednio przygotować łazienkę, a najlepiej zlecić to zadanie osobie doświadczonej.

Stelaż podtynkowy do WC — kiedy warto? Do jakiej łazienki?

Zastanawiasz się, czy stelaż podtynkowy do WC będzie odpowiedni dla Twojej łazienki? To popularne rozwiązanie, które sprawdzi się niemalże w każdym wnętrzu. Pamiętaj jedynie, że montaż takiej konstrukcji wymaga ingerencji w ścianę — jeśli więc możesz sobie na to pozwolić, połowa sukcesu za Tobą! Stelaże podtynkowe posiadają wiele zalet, których nie posiadają stojące miski WC. Dzięki temu, że ukryte zostają wszelkie nieestetyczne elementy, możesz zyskać na przestrzeni i stylu. To doskonała propozycja dla łazienek o niewielkim metrażu. Sprawdzi się również, jeśli zależy Ci na minimalizmie i higienie. Widoczne są jedynie elementy, z których się korzysta — miska WC oraz spłuczka. Wnętrze jest proste, a co za tym idzie — łatwiejsze do utrzymania w czystości. Dodatkowo decydując się na stelaż podtynkowy prysznicowy lub wannowy, Twoje wnętrze będzie naprawdę funkcjonalne! Dzięki wiszącej misy WC, bez problemu umyjesz podłogę pod nią i zachowasz maksymalną higienę. Jesteś zainteresowany zakupem takiego stelażu? Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty! Sprawdź również pozostałe nasze akcesoria łazienkowe i produkty pogrupowane w rozmaite kategorie.