Stelaże podtynkowe do WC z przyciskiem złotym

Stelaż podtynkowy to estetyczna i praktyczna opcja do łazienki. Kupując go, zyskasz na przestrzeni, komforcie i ergonomii. Poszukujesz odpowiedniego dla Twojej łazienki modelu? Oferta naszego sklepu Mexen z pewnością Cię zainteresuje! Będąc polskim producentem armatury łazienkowej, stawiamy przede wszystkim na trwałość i design. Nasze produkty są dobrze wykonane i nowoczesne. Fakt, iż sami je projektujemy, sprawia, że są nowoczesne i odpowiadają na potrzeby konsumentów — również tych szczególnie wymagających.

Czytaj więcej
Filtruj Stelaże podtynkowe do WC z przyciskiem złotym
więcej... mniej
Cena
399 - 620
od 399 do 620
Seria
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Przycisk w zestawie
więcej... mniej
Montaż przycisku
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Stelaże podtynkowe do WC z przyciskiem złotym

Czym wyróżniają się stelaże podtynkowe do WC?

Stelaże podtynkowe dostępne są na rynku od wielu lat. Są stosowane zarówno w małych, jak i dużych przestrzeniach sanitarnych, publicznych lokalach, domach czy blokach. Cały układ znajduje się w zabudowie ściany, a jedynym widocznym elementem — jest przycisk spłukujący. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu wnętrze zyskuje na przestronności. Zapewniona jest również większa higiena, niż ma to miejsce w przypadku zbiornika do toalety. Bakterie nie gromadzą się na nim, a wisząca deska umożliwia dokładne umycie podłogi pod sedesem. Proponowane przez nas modele posiadają złoty przycisk spłukujący. Prezentuje się elegancko i oryginalnie. Sprawdzi się w większości nowoczesnych wnętrz, a zwłaszcza w tych, w których kolor ten jest już obecny. Taki przycisk możesz łączyć ze złotymi ozdobami, jak i innymi elementami armatury łazienkowej. Jeśli jednak poszukujesz czegoś nieco bardziej stonowanego czy prostego — sprawdź nasze pozostałe kategorie.

Stelaże podtynkowe do WC z przyciskiem złotym

Postaw na jakość i estetykę — wybierz produkt Mexen!

Poszukujesz stelażu podtynkowego do WC, który posłuży Ci przez wiele kolejnych lat? Zapoznaj się z naszymi produktami! Naszymi priorytetami są jakość i rzetelność. Przy produkcji wykorzystujemy wyłącznie trwałe materiały. Nasi specjaliści posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności, dzięki którym produkty są odpowiednio wykonane. Oprócz tego proponujemy naszym klientom nowoczesne i stylowe artykuły. Projektujemy je, uwzględniając wszelkie detale i najnowsze trendy. Chcemy, by każdy mógł znaleźć w naszej ofercie produkt, który mu się spodoba. Z tego też względu oferujemy stelaże z przyciskami w różnych kolorach, a złoty to tylko jedna z wielu propozycji. Dostępne są również przeróżne style, dzięki czemu dopasowanie produktu do łazienki nie powinno przysporzyć Ci żadnych kłopotów. Kolejne, na co zwracamy uwagę — to funkcjonalność. Nasze artykuły są wygodne w codziennym użytkowaniu. Przyciski spłukujące łatwo się naciska. Reakcja jest szybka. Jeśli nadal nie masz pewności co do stelażu, jaki powinieneś wybrać — skontaktuj się z nami, a my chętnie Ci doradzimy.