Stelaże podtynkowe do WC z montażem przycisku od góry

1
Filtruj (0) Sortowanie

Stelaż podtynkowy do WC — poszukujesz odpowiedniego modelu? W sklepie Mexen z pewnością go znajdziesz! Jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej. Co więcej, sami również projektujemy nasze produkty. Dzięki temu, są one trwałe, nowoczesne i zgodne z panującymi trendami! Odpowiadają na potrzeby konsumentów i służą przez lata! Chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiedni stelaż. Sprawdź naszą ofertę stelaży podtynkowych do WC oraz innych produktów przydatnych w nowoczesnych łazienkach.

Czytaj więcej
Filtruj Stelaże podtynkowe do WC z montażem przycisku od góry
więcej... mniej
Cena
453 - 471
od 453 do 471
Seria
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Przycisk w zestawie
więcej... mniej
Montaż przycisku
więcej... mniej

Masz pytania?

Stelaż podtynkowy z przyciskiem — co musisz wiedzieć?

Stelaż podtynkowy z przyciskiem, choć wymaga ingerującego w ściany montażu — zapewni wysoki komfort i niepowtarzalny design łazienki na wiele kolejnych lat. Najczęściej taka konstrukcja składa się z ramy, wbudowanych podejść wodno-kanalizacyjnych, zbiornika spłuczki oraz mocowań, które są przygotowane do zawieszenia miski sedesowej. W wielu nowoczesnych modelach wysokość zawieszenia miski WC jest regulowana, co pozwala dostosować ją do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zastosowanie tego typu stelażu pozwoli Ci również zaoszczędzić niemałą ilość wody, o ile do tej pory posiadałeś stary typ spłuczki. Możliwość regulacji to niebywała wygoda! Warto również wspomnieć o cichszej pracy całej instalacji. Ściana stanowi swego rodzaju barierę, dzięki której dźwięki te są tłumione. Zapewnia to komfort podczas przebywania w łazience. Co ważne, stelaże podtynkowe do WC możemy dodatkowo podzielić na dwa rodzaje — są to modele do zabudowy lekkiej oraz modele do zabudowy ciężkiej. Wybór w tej kwestii należy do Ciebie.

Jaki stelaż podtynkowy do WC wybrać?

Wybór stelaża podtynkowego nie powinien przysporzyć Ci żadnych problemów. Musisz zwrócić uwagę przede wszystkim na jego dane techniczne, bowiem to właśnie one grają tutaj kluczową rolę. Sprawdź więc wymiary, w tym wysokość, szerokość oraz grubość stelażu. Nie bez znaczenia pozostają także wsporniki ocynkowane, nogi ocynkowane oraz zakresy ich regulacji. Przyjrzyj się także możliwości ustawiania ilości spłukiwanej wody. W przypadku wielu naszych stelaży, możesz wybrać kilka różnych zakresów. Jednym z ciekawszych modeli, który jest dostępny w naszym sklepie — jest stelaż podtynkowy do WC Mexen Fenix XS-U. Nogi ocynkowane regulowane są w zakresie 0-22 cm, z kolei wsporniki — 140-190 mm. Do tego stelażu możesz dokupić każdy przycisk Mexen z serii Fenix XS. Są to zarówno przyciski okrągłe, jak i kwadratowe. Dostępne wersje kolorystyczne to biel, chrom błyszczący, chrom matowy oraz czerń. Bez problemu wybierzesz przycisk, który będzie pasować do Twojej łazienki. Stworzysz z nim funkcjonalne i nowoczesne wnętrze! Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytań — chętnie na nie odpowiemy.