Deski sedesowe białe

9
Filtruj (0) Sortowanie

Czy interesują Cię produkty do toalety takie jak deski sedesowe, czy też deski sedesowe wolnoopadające? Koniecznie sprawdź co mamy do zaoferowania Ci jako polski producent produktów do łazienek Mexen. W naszym sklepie znajdziesz tylko deski sedesowe, które są nie tylko wytrzymałe i estetyczne, ale i również bardzo wygodne. Ta wysoka jakość zagwarantowana jest przez fachową wiedzę naszych specjalistów, pracujących przy doskonaleniu produktów do toalety i łazienek. Sprawdź nasz wybór i modele, wybierz deskę idealną do Twojego domu!

Czytaj więcej
Filtruj Deski sedesowe białe
więcej... mniej
Cena
86 - 114
od 86 do 114
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Powierzchnia
więcej... mniej
Powłoka ochronna
więcej... mniej
Wolnoopadająca
więcej... mniej
Łatwe wypinanie
więcej... mniej
Zawiasy metalowe
więcej... mniej

Masz pytania?

Deski sedesowe białe

Deski sedesowe: deska sedesowa standardowa czy deski wolnoopadające

Deski sedesowe możemy w zasadzie podzielić na dwa główne rodzaje — deski sedesowe standardowe oraz deski wolonoopadające. Czym oba typy deski różnią się od siebie? Deska wolonoopadająca wyposażona jest w specjalne zawiasy, które sprawiają, że deska sedesowa opada bardzo powoli i delikatnie. Niesie to za sobą dwojakie korzyści. Deski wolonoopadające to przede wszystkim idealne rozwiązanie w przypadku, gdy w domu znajdują się dzieci. Deska sedesowa wolnoopadająca nie przygniecie palców dziecka, nawet gdy postanowi ono wykorzystać deskę do zabawy. Drugą zaletą, jaką charakteryzują deski wolnoopadające jest ich wyjątkowa trwałość: w związku z tym, że deska wolnoopadająca opada bardzo powoli, nie uderza w misę toalety, co ogranicza powstawanie mikrouszkodzeń, a w rezultacie, spowalnia zużycie produktów. Nie oznacza to jednak, że zwykłe deski sedesowe nie są dobrym rozwiązaniem do Twojej łazienki. Warto mieć na uwadze, że są to produkty tańsze, a ich różnorodny styl sprawia, że z pewnością znajdziesz idealny model do wnętrza Twojej łazienki. Wykorzystaj filtry na naszej stronie, a z pewnością znajdziesz rodzaj desek do swojego domu.

Deski sedesowe białe

Deski sedesowe z wytrzymałego tworzywa sztucznego

Niezależnie od tego, czy wybierzesz deski wolnoopadające, czy zwyczajne deski sedesowe, kupując modele desek do toalety, które oferuje nasza marka, możesz być pewien pewnych cech łączących wszystkie nasze produkty. Dzięki temu, że wszystkie deski sedesowe standardowe oraz deski wolnooopadające wykonane są z najlepszej jakości materiałów (z tworzywa sztucznego duroplast), kupujesz nasze deski sedesowe z pewnością, że będą ona służyć Ci przez wiele lat. Co nie mniej istotne, każda deska sedesowa, czy to deska wolnoopadająca, czy deska sedesowa standardowa, są wygodne w montażu. Dzięki temu wszystkie modele łatwo zainstalujesz do swojej toalety. Dodatkowo wszystkie modele i warianty jakie mają nasze deski sedesowe mogą zostać dostarczone prosto pod wskazany przez ciebie adres. Nasz sklep oferuje usługę szybkiej dostawy, którą możesz wybrać, gdy brak ci czasu czy środków na to, samemu zorganizować transport. Deska wolnoopadająca zostanie dostarczona w ciągu zaledwie kilku dni (zakładając, że ma dostępność) od złożenia zamówienia. Korzystanie z naszego klepu to zatem czysty komfort i wygoda!