Baterie wannowo-prysznicowe grafit

101

Jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej takiej jak baterie łazienkowe, a każdy z naszych produktów to gwarancja wysokiej jakości i pod każdym względem. Przez wiele lat naszej działalności w branży zgromadziliśmy ogromną ilość doświadczenia i wiedzy, dzięki czemu kupując nasz katalogowy wyrób masz pewność co do wytrzymałości oraz funkcjonalności produktu. Zobacz, na co powinieneś zwrócić uwagę wybierając model baterii do swojego domu.

Czytaj więcej

Najczęściej zadawane pytania

Czy produkty posiadają gwarancję?

Tak, nasze produkty posiadają gwarancję producenta. 

Jakie są koszty i czas wysyłki wybranego przeze mnie produktu?

Informacja na temat dostępnych sposobach i kosztach wysyłki, dostępna jest przy każdym z produktów. Natomiast wszystkie dostępne w sklepie metody dostawy oraz płatności dostępne są pod linkami: Metody dostawy oraz Metody płatności

Baterie wannowo-prysznicowe grafit

Bateria wannowo-prysznicowa grafit - istotne dane techniczne

Interesuje Cię bateria wannowo-prysznicowa w kolorze grafit, ale nie jesteś pewien, na jakie dane techniczne należy zwracać uwagę? Z ważnych danych cechujących baterie warto zwrócić uwagę między innymi na wysokość wylewki, czyli elementu baterii, z którego będzie wydostawał się strumień wody. Jako doświadczony producent oferujemy produkty o różnej wysokości wylewki, tak aby nasi klienci mogli dobrać typ produktu idealnie pasujący do ich łazienki (umieszczenie wylewki co najmniej 10 cm nad brzegiem wanny to rozwiązanie zapewniające najlepszą funkcjonalność. Bardzo istotną kwestią jest też typ montażu, jaki ma dana bateria wannowo-prysznicowa. Bateria ścienna czy podtynkowa montowana jest w ścianie — wariant ścienny to dobre rozwiązanie między innymi do wanien do zabudowy. Bateria wanno prysznicowa wolnostojąca montowana jest z kolei w podłodze łazienki. Typ montażu nawannowy to natomiast produkty instalowane bezpośrednio na wannę, w specjalne otwory — zalety, jakie posiadają te baterie wannowo prysznicowe to między innymi niewielki rozmiar.

Baterie wannowo-prysznicowe grafit

Bateria wannowa od Mexen - dlaczego warto?

Co oferuje ci seria produktów od Mexen bateria wannowo-prysznicowa kolor grafit? To przede wszystkim znakomita wytrzymałość produktu, który wykonany jest przy pomocy sprawdzonych, wytrzymałych materiałów, co pozwala mu sprawnie działać przez wiele dni. Bateria łazienkowa od Mexen to także gwarancja komfortowego użytkowania — wygodę korzystania z tych produktów możesz dodatkowo zwiększyć wybierając baterie łazienkowe wyposażone w termostat. To rozwiązanie pozwala lepiej kontrolować temperaturę, co przekłada się nie tylko na wygodę, ale i również mniejsze koszty związane ze zużyciem wody. Nasza bateria wannowo-prysznicowa grafit ma też stosunkowo łatwy montaż, co pozwala szybko i sprawnie zainstalować produkt. Nie mnie istotna jest opcja darmowej dostawy — zdecyduj się na nią składając zamówienie, a wybrana bateria wannowa dotrze do Ciebie w ciągu zaledwie kilku dni. Sprawdź więc nasze kategorie produktu bateria wannowo-prysznicowa i zamów produkt jeszcze dzisiaj!