Dozowniki kuchenne białe

2
Filtruj (0) Sortowanie

Dozownik na płyn do mycia naczyń to praktyczny element wyposażenia każdej kuchni. Jeżeli chcesz, aby łączył w sobie walory użytkowe i estetyczny wygląd, sprawdź akcesoria oferowane przez polskiego producenta Mexen. W sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór dozowników, które można z powodzeniem zastosować w każdej kuchni. Przekonaj się sam, jak niewiele trzeba, aby całkowicie odmienić wygląd wnętrza.

Czytaj więcej
Filtruj Dozowniki kuchenne białe
więcej... mniej
Cena
25 - 101
od 25 do 101
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej

Masz pytania?

Dozowniki kuchenne białe

Dozowniki kuchenne na płyn do mycia naczyń - praktyczne i eleganckie

Jeżeli aranżujesz przestrzeń zlewozmywaka od podstaw, rozważ wybór dyspensera wbudowanego w blat. Dozowniki kuchenne od Mexen, wyposażone w obrotową końcówkę, są niezwykle łatwe w montażu i nie sprawiają problemów w codziennej eksploatacji. Wykonane z wysokiej jakości materiałów prezentują się niezwykle estetycznie w nowoczesnej kuchni. Na szczególną uwagę zasługuje sposób uzupełnienia - wystarczy wyjąć pompkę i nalać płyn (nie ma potrzeby odkręcania pojemnika). W odróżnieniu od standardowych pojemników dozowniki mają stałe miejsce i nie zajmują dużo przestrzeni, dlatego nie ma ryzyka, że przewrócą się i będą utrudniały wykonywanie codziennych czynności. Projektanci Mexen zadbali o to, aby akcesoria były dopasowane do pozostałych elementów zabudowy kuchennej - baterii zlewozmywakowej, komór zlewu czy frontów zabudowy meblowej. Jeżeli chcesz przechowywać detergent w higienicznym opakowaniu, bez ryzyka, że płyn zacznie wyciekać na ścianki pojemnika, warto wybrać produkt od Mexen.

Dozowniki kuchenne białe

Dozownik na płyn do montażu przy zlewie - sklep internetowy Mexen

Funkcjonalność i eleganckie wykończenie to największe atuty dyspenserów od Mexen. W zależności od wariantu zlewu dozownik może być zamontowany w blacie lub w powierzchni zlewozmywaka. Przed zakupem odpowiedniego modelu warto zadbać o dwie kwestie - określenie wymiarów oraz kolorystyki akcesoriów. Wielu Klientów decyduje się na zakup produktów o spójnej kolorystyce. Oprócz dyspensera warto zainwestować w podkładki na ściereczkę, gąbkę oraz szczotkę. Wszystkie produkty powinny być wykonane z tego samego materiału. Dużą popularnością wśród Klientów cieszy się stal nierdzewna oraz tworzywo sztuczne. Zestawy kuchenne mogą zawierać także inne drobne elementy, np. dodatkowe konstrukcje przeznaczone na drobne gadżety kuchenne. Jeżeli chcesz, aby Twój zlew był sterylną przestrzenią, w której możesz wykonywać podstawowe czynności kuchenne z zachowaniem zasad higieny, sprawdź asortyment Mexen. Jako producent zapewniamy, że w razie jakichkolwiek pytań, nasi specjaliści z przyjemnością udzielą merytorycznych odpowiedzi.