Odpływy liniowe prysznicowe

785

Interesuje Cię odpływ liniowy? Sprawdź, jak prezentują się warianty od marki Mexen i wykorzystaj jedno z dostępnych rozwiązań, które dopasujesz do kabiny prysznicowej w każdej łazience. W naszej ofercie posiadamy liniowe odpływy prysznicowe wykonane ze stali nierdzewnej i nie tylko. Przekonaj się na własne oczy już dziś, przeglądając nasze odpływy liniowe, które odmienią wystrój pomieszczenia. 

Czytaj więcej

Złoty odpływ liniowy w betonowej łazience

Montaż odpływu liniowego — jak go prawidłowo przeprowadzić?

Jeżeli pragniesz, aby Twoja łazienka była elegancka, schludna i nowoczesna - musisz zrezygnować z tradycyjnego brodzika i postawić choćby na odpływ liniowy pod prysznicem. Kabiny prysznicowe, choć ciągle modne, tam, gdzie jest to możliwe ustępują miejsca nowym, bardziej minimalistycznym rozwiązaniom - prysznicom typu walk-in. Dlatego zachęcamy do montażu jednego z naszych artykułów kąpielowych i postawienia na odpływy liniowe podłogowe lub ścienne. Dzięki nim z łatwością stworzysz praktyczny prysznic typu walk-in. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko odpływ liniowy prysznicowy, ale również syfon do odpływu liniowego i wszelkie niezbędne akcesoria.

Warto wiedzieć, że przed instalacją odpływu tego rodzaju, należy wykonać w posadzce spadek, który będzie odpowiadał za sprawne spływanie całej wody do kanalizacji. Natomiast inaczej sytuacja wygląda, gdy interesują Cię odpływy liniowe ścienne. Produkty te pozwalają zachować płaską posadzkę, ponieważ ich montaż odbywa się bezpośrednio w ścianie. Nasza marka Mexen oferuje wiele zróżnicowanych wariantów odpływów liniowych, które zachwycają nie tylko przyjemnym dla oka kolorem, jak również fantazyjnym wzorem na powierzchni swojej maskownicy. Dodatkowo poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą zarówno długością, jak i kształtem, a wszystko to, byś znalazł w naszej ofercie odpływ liniowy do prysznica idealnie pasujący do Twojej łazienki.

Wpust kwadratowy zabudowany płytkami

Najważniejsze cechy dobrego odpływu liniowego

Najważniejszą cechą, jaką wykazują nasze odpływy liniowe ścienne i podłogowe to odpowiednia przepustowość. Jeśli chodzi o odpływ liniowy pod prysznic - istotna jest wielkość otworów (oraz ich ilość), przez które wypływa woda z kąpieli. Nowoczesne odpływy liniowe prysznicowe wyróżniają się również swoją barwą, dlatego mamy złote warianty, chromowane, czarne i te w kolorze różowego złota. Dzięki tak dużej różnorodności bez problemu dostosujesz odpływ pod prysznic do stylu Twojego prysznica oraz jego dodatków i aranżacji całej łazienki.

Odpływy liniowe podłogowe, jak i modele ścienne przede wszystkim charakteryzuje duża funkcjonalność. Są łatwiejsze w czyszczeniu niż tradycyjne modele. Zapewniają elegancki wygląd pomieszczeniu, zwłaszcza warianty wykonane ze stali nierdzewnej, ponieważ doskonale komponują się z płytkami. Dzięki odpowiednim materiałom, które zostały wykorzystane w procesie produkcyjnym, odpływy liniowe ścienne i podłogowe marki Mexen są długowieczne. Oznacza to, że mimo iż każdego dnia mają bezpośredni kontakt z wodą, to ich wygląd nie zmienia się przez bardzo długi czas. Są odporne na korozje, uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia i zarysowania - nasze odpływy prysznicowe liniowe to klasa sama dla siebie!

odpływy liniowe

Odpływy liniowe marki Mexen - dlaczego musisz je mieć?

Odpływy liniowe podłogowe oraz warianty ścienne dostępne w naszym sklepie mają przystępne ceny. Ponadto w asortymencie Mexen znajdują się modele slim oraz wersje wyposażone w praktyczne maskownice. W razie pytań odnośnie do dostępności poszczególnych odpływów zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji każdego klienta!

Pamiętaj, odpływy liniowe ścienne, jak i podłogowe mogą zdobić również Twoją łazienkę. Są proste w montażu i łatwe w czyszczeniu, a ich spora przepustowość sprawia, że brak brodzika i typowej kabiny prysznicowej, nigdy nie sprawi, że będziesz walczyć ze stojącą wodą po zażytej kąpieli - odpływ do prysznica odpowiedniej jakości raz na zawsze rozwiązuje ten znany problem.

Jeżeli zależy Ci na eleganckiej i przestronnej przestrzeni kąpielowej, porzuć pomysł o montażu kabiny prysznicowej z brodzikiem! Postaw na nowoczesne odpływy liniowe podłogowe lub ścienne już dziś. Nasz marka gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów, które są niezwykle starannie wykonane. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Mexen.pl. Zobacz, nasze odpływy liniowe podłogowe i odpływy liniowe ścienne już dziś!