Zestawy prysznicowe suwane 4 funkcyjne

Zestaw prysznicowy, który składa się m.in. z drążka, słuchawki, węża i mydelniczki — to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Sprawdzi się w każdej łazience. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie dobrze wykonaną i nowoczesną armaturę łazienkową. Jesteśmy jej producentem, ale również i projektantem. Proponujemy różne style i wersje kolorystyczne, dzięki czemu nasze artykuły odpowiadają na potrzeby konsumentów i są zgodne z trendami! Oferta naszego polskiego sklepu Mexen z pewnością zwróci Twoją uwagę — koniecznie do niej zajrzyj!

Czytaj więcej
Filtruj Zestawy prysznicowe suwane 4 funkcyjne
więcej... mniej
Cena
89 - 188
od 89 do 188
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Ilość funkcji
więcej... mniej
Mydelniczka
więcej... mniej
Rączka
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Zestawy prysznicowe 4-funkcyjne i ich dane techniczne

Decydując się na 4-funkcyjny zestaw prysznicowy, w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na jego dane techniczne. Są to przede wszystkim:

  • materiały wykonania poszczególnych elementów,
  • wykończenie,
  • ilość funkcji — w tym przypadku są to 4,
  • wymiary — długość węża, szerokość drążka, odległość od ściany czy też wysokość całego zestawu,
  • dodatkowe elementy, takie jak np. mydelniczka.

To właśnie od dokładnych danych technicznych w dużej mierze zależy, czy zestaw prysznicowy będzie odpowiednio dopasowany. Należy zwrócić uwagę nie tylko na możliwości, jakie oferuje łazienka, ale także indywidualne preferencje. Przykładowo, potrzebna długość węża może różnić się w zależności od wzrostu użytkownika. Należy więc dopasować wszelkie parametry do użytkowników. Zestaw prysznicowy powinien być przede wszystkim funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu! Dzięki odpowiednim parametrom będzie to możliwe.

Jak dopasować zestaw prysznicowy do wnętrza?

Warto pamiętać, że kabina prysznicowa pełni funkcję nie tylko praktyczną, ale również dekoracyjną. Zestaw, który wybierzesz, powinien więc być dopasowany do kolorystyki oraz stylu, jaki panuje w pomieszczeniu. Nasza oferta składa się z zestawów 4-funkcyjnych w różnych kolorach. Jest to m.in. czerń, biel, złoto, różowe złoto, chrom czy grafit. Wybór jest szeroki! Chromowany zestaw prysznicowy sprawdzi się w większości wnętrz, a już zwłaszcza w tych, w których inne elementy również zostały wykończone w taki właśnie sposób. Dzięki temu wnętrze będzie spójne, a wszelkie elementy dopasowane do siebie. Ciemne kolory, takie jak grafit czy czerń — sprawdzą się idealnie w nowoczesnych i eleganckich pomieszczeniach. Należy jedynie nie przesadzać ze zbyt ciemnymi barwami, zwłaszcza jeśli w łazience nie ma okien, a jej metraż jest niewielki. Wszelkie ciemne kolory będą pomniejszać optycznie pomieszczenie, z kolei jasne kolory oraz szkło — powiększać. Warto wziąć to pod uwagę przy aranżacji pomieszczenia! Dzięki odrobinie wiedzy możesz osiągnąć naprawdę ciekawe, pożądane efekty.