Brodziki głębokie

9

Wybór odpowiedniego brodzika decyduje o komforcie codziennych prysznica lub kąpieli. W ofercie naszego sklepu Mexen znajdziesz różnego rodzaju modele różniące się kształtem oraz rozmiarem. Jesteśmy producentem armatury łazienkowej i zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją różnorodnego wyposażenia łazienek, wykorzystując najnowocześniejsze technologie. Decydując się na nasze autorskie produkty otrzymujesz nowoczesny oraz polski artykuł, który będzie spełniał Twoje oczekiwania. Zobacz, jakie brodziki mamy do zaoferowania!

Czytaj więcej

Brodziki głębokie - informacje o produktach

Brodzik głęboki jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które posiadają dużą rodzinę. Ponieważ nasz głęboki brodzik o wysokości 14 cm ma głębokość 4 cm możesz w nim wykąpać dziecko lub zwierzaka domowego, a nawet zrobić pranie czy wziąć kąpiel. Z tego względu jest to świetna alternatywa dla wanny. W celu wyprodukowania trwałego brodzika wykorzystaliśmy wysokiej jakości akryl sanitarny. Jest to materiał odporny na uszkodzenia i posiada bardzo przyjemną w dotyku powierzchnię. Ponieważ wybór brodzika uzależniony jest od miejsca, jakim dysponuje Twoja łazienka, w naszym sklepie dostępne są różne wymiary, które pozwalają na dopasowanie wybranego produktu do wielkości pomieszczenia. Jeśli chodzi o kształt i rozmiar, masz do wyboru najbardziej popularne modele, tj. kwadratowe i półokrągłe o wymiarach 70x70, 80x80, 90x90 oraz prostokątne, które mają wymiary 100x80, 120x80 oraz 120x90. Jeśli metraż Twojej łazienki jest niewielki, rekomendujemy brodzik narożny kwadratowy bądź półokrągły, do większej natomiast sprawdzi się prostokątny.

Funkcjonalność kabiny prysznicowej

Brodziki głębokie zwiększają funkcjonalność kabin prysznicowych. Więc jeśli w Twojej łazience nie ma miejsca na wannę, postaw na modele głębokie, dzięki którym weźmiesz zarówno relaksującą kąpiel, jak i szybki prysznic. Jest to również idealne rozwiązanie dla osób, które nie potrafią zdecydować się na jeden z tych dwóch produktów. Prawdą jest, że głęboki brodzik wpłynie na komfort użytkowania każdej łazienki. Ponadto, kąpiąc się zużyjesz mniej wody niż w wannie. Pamiętaj, by dostosować kształt oraz rozmiar pod wielkość pomieszczenia. Aby wykorzystać w pełni możliwości głębokiego brodzika należy zwrócić uwagę na to, aby dopasowany był idealnie do kabiny prysznicowej, dlatego najlepiej, by oba produkty pochodziły od tego samego producenta. Pozwala to na dokładny montaż, który stworzy spójną i estetyczną kompozycję. W tym celu sprawdź inne nasze produkty - nie tylko brodziki, m.in. kabiny prysznicowe oraz akcesoria do brodzików!