Brodziki czarne

539

Aby kabiny prysznicowe były w pełni funkcjonalne, nie można zapomnieć o zamontowaniu brodzika. Sklep Mexen oferuje modne wyposażenie łazienek, w tym różne rodzaje brodzików. Jako producent armatury łazienkowej tworzymy wysokiej jakości, nowoczesne brodziki dopasowane do potrzeb każdego klienta. Decydując się na nasze autorskie wyroby, otrzymujesz produkty zgodne z najnowszymi trendami. W tej kategorii zebrane zostały czarne modele, które różnią się rozmiarami oraz kształtem. Przekonaj się, jak atrakcyjne są polskie brodziki!

Czytaj więcej
Brodziki czarne

Wybierz elegancki czarny brodzik Mexen

Dostępne w sklepie Mexen czarne brodziki to propozycja dla osób lubiących odważne aranżacje. Prosty design oraz eleganckie wzornictwo sprawia, że model ten nadaje się do każdej łazienki, niezależnie od stylu w jakim została ona zaaranżowana. Warto jednak wiedzieć, że czarny brodzik najlepiej będzie prezentował się w jasnym pomieszczeniu. Jeśli chodzi o materiał, z którego zostały wykonane brodziki producenta Mexen jest nim akryl sanitarny. Charakteryzuje się on właściwościami antypoślizgowymi, łatwością czyszczenia oraz wysoką odpornością na zarysowania czy odbarwienia. Aby trafić w potrzeby każdego klienta, oferujemy szeroki wybór czarnych brodzików o zróżnicowanym kształcie. Są to modele:

  • kwadratowe,
  • półokrągłe,
  • prostokątne.

Komfortowe korzystanie z kabiny prysznicowej gwarantuje 5-centymetrowa wysokość brodzika. Tak niski brodzik ułatwia wchodzenia jak i wychodzenie spod prysznica. Ponadto nasze czarne brodziki dostępne są w rozmaitych wielkościach, więc z łatwością dopasujesz je do rozmiarów Twojej łazienki. Szukaj dostępnych wymiarów na naszej stronie internetowej.

Brodziki czarne

Brodziki prysznicowe do każdej łazienki

Wybór odpowiedniego brodzika determinowany jest przez dostępną przestrzeń. Zatem jego kształt ma tutaj istotne znaczenie. Brodziki kwadratowe lub półokrągłe sprawdzą się w przypadku małych łazienek, natomiast jeśli masz większą łazienkę wybierz brodzik prostokątny. Bez względu na to, na jaki kształt brodzika się zdecydujesz, wybierając produkty marki Mexen, stworzysz funkcjonalną i nowoczesną łazienkę. Pamiętaj, że brodzik powinien tworzyć harmonijną całość z kabiną prysznicową, dlatego najlepiej, aby oba produkty pochodziły od tego samego producenta. W tym celu, zachęcamy Cię do przejrzenia naszego asortymentu. Sprawdź pozostałe kategorie, w tym wysokiej jakości kabiny prysznicowe. Nasze stylowe, czarne brodziki pomogą Ci w urządzeniu funkcjonalnego kącika prysznicowego. Od teraz korzystanie z łazienki będzie przyjemne i komfortowe. Zapoznaj się z bogatą ofertą naszych usług i produktów. Na pewno nie pożałujesz!