Mexen Hugo brodzik kwadratowy SMC 80 x 80 cm, czarny - 42708080

Mexen Hugo brodzik kwadratowy SMC 80 x 80 cm, czarny - 42708080
Mexen Hugo brodzik kwadratowy SMC 80 x 80 cm, czarny - 42708080
Cechy produktu
SMC
SMC
Ultrapłaski
Ultrapłaski
Struktura kamienia
Struktura kamienia
Producent: Mexen
Seria: Hugo
EAN: 5907709144897
Index: 42708080
Dłuższy bok: 80 cm
Kolor: Czarny
Krótszy bok: 80 cm
Głębokość: 15 mm
Opis

Mexen Hugo brodzik kwadratowy SMC 80 x 80 cm, czarny - 42708080

Dane techniczne:

Rozmiar: 80x80x2,6 cm

Kolor: Czarny

Typ: Kwadratowy, Ultrapłaski

Montaż: W posadzce lub na posadzce

Materiał: SMC - tworzywo sztuczne

Struktura kamienia

Możliwość przycięcia brodzika

Trwały produkt, który nie ulegnie deformacji

Maksymalna stabilność dzięki dobrej odporności na uderzenia

W komplecie syfon czyszczony od góry

Średnica odpływu: 90 mm

Wykończenie maskownicy: Czarny

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w tym produkcie
SMC

SMC to materiał z żywicy poliestrowej termoutwardzalnej o bardzo wysokiej jakości. Jego zastosowanie sprawia, że produkt jest wyjątkowo trwały oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie lekki i wygodny w montażu.

Ultrapłaski

Brodzik ma niski próg, co ułatwia wchodzenie i wychodzenie z prysznica. Dodaje pomieszczeniu wyjątkowego i ponadczasowego wykończenia, sprawiając, że łazienka staje się komfortowym i estetycznym miejscem codziennego relaksu.

Struktura kamienia

Powierzchnia brodzika swoją strukturą przypomina kamień. Stanowi wyjątkowe połączenie naturalnego wyglądu z nowoczesną aranżacją wnętrza. Dodaje charakteru, podkreśla estetykę i elegancję wystroju łazienki oraz zachwyca swoją formą.

Montaż w posadzce lub na posadzce

Niewielka wysokość brodzika umożliwa tradycyjny montaż na posadzce lub wpuszczenie w posadzkę, tworząc wyjątkową, jednolitą powierzchnię. Elastyczność montażu pozwala na dopasowanie brodzika do różnych aranżacji wnętrza.

Wyprofilowany brodzik

Brodzik został zaprojektowany w taki sposób, by woda mogła swobodnie spływać w kierunku odpływu. Zapewnia szybkie i efektywne odprowadzanie wody z powierzchni brodzika, zapobiegając powstawianiu kałuż i zalewaniu łazienki.

Syfon czyszczony od góry

System, który sprawia, że czyszczenie syfonu jest łatwe i szybkie. Należy wyjąć górny ruchomy element, usunąć zanieczyszczenia, a następnie opłukać go pod wodą. Prosty sposób na utrzymanie brodzika w doskonałej kondycji przez długi czas.

Antypoślizgowy

Brodziki posiadają antypoślizgową powierzchnię, która skutecznie zmniejsza ryzyko poślizgnięcia podczas kąpieli, chroniąc przed upadkami i urazami. Zapewnia komfort, bezpieczeństwo i stabilność nawet na mokrej powierzchni.

Możliwość przycięcia brodzika

Brodzik można w razie potrzeby przyciąć, aby dostosować jego wymiary i kształt do konkretnego pomieszczenia. W ten sposób stworzysz unikalną przestrzeń kąpielową, idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb oraz aranżacji łazienki.

Certyfikaty i atesty

Produkt posiada Atest Higieniczny PZH, który potwierdza zgodność z normami bezpieczeństwa. Atest wskazuje, że produkt w żaden sposób nie oddziałuje negatywnie na zdrowie człowieka oraz jest przyjazny dla środowiska naturalnego.

2 lata gwarancji

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją. W przypadku problemów z zakupionym produktem zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie na numer infolinii.

Dane techniczne
Seria
Hugo
Dłuższy bok
80 cm
Krótszy bok
80 cm
Wysokość
2,6 cm
Kolor
Czarny
Powierzchnia
Struktura
Materiał
SMC - tworzywo sztuczne
Głębokość
15 mm
Średnica odpływu
90 mm
Syfon w komplecie
Tak
Kolor maskownicy
Czarny
Opinie
Produkty z serii
FAQ
Zapytaj o produkt
Ostatnio oglądane